Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gościówa - dzięki Kochana :), ja się podczepiłam pod konto M i nie mam zbyt wiele zdjęć, swoje konto wykasowałam, bo byłam już na takim etapie, ze denerwowały mnie zdjęcia dzieci dodawane przez koleżanki, nawet nie chciało mi się tam zaglądać i usunęłam... * Bullitka - wiem, choć ja akurat mam sceptyczne podejście do fb i zdjęć dzieci, ale przez to co napisałam powyżej gościówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja mam teraz taki moment, że coraz więcej koleżanek w koło w ciąże zachodzi i mnie, to momentami dobija. Ja póki co się jeszcze zabiegiem nie stresuje. Muszę się teraz na dniach do gina zapisać na wizytę kontrolną. Miałam nadzieję, że może się samo oderwało, ale cóż... dziś znów mam plamienie i skrzepy jakieś :/ Więc chyba mnie zabieg nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - smacznego, ja ledwo żyję tak się znowu dzisiaj najadłam :| |* MałaNadzieja - ano jest, pierwszy spacer po parku bez Basi :( ale za to z maluchem w brzucholcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne z twojego m też niezłe ciacho :-D Ha ha gdyby mój m nas czytał za głowę by się złapał o czym piszey ha ha ha . MN u mnie to metamorfoza co? Taki grubas ze mnie teraz , że szok . Mała mi przypomnij kiedy zabieg? Jej jak to szybko minęło :-) A wydaje mi się , że dopiero co do nas dołączyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa 16 czerwca. No czas tak leci, że szok. Dopiero co w lutym się rejestrowałam na zabieg, a tu już 3 tygodnie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - juz niedlugo. Tyle wytrzymalas to i ta reszte wytrzymasz . Tylko miesiac jeszcze ci zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa zaden grubas tylko kobieta w ciazy! Wygladasz super. Pamietaj ze u Ciebie nie minelo duzo czasu miedzy ciazami. U mnie 6 lat... Moj m kupil wczoraj caly koszyk truskawek i przywiozl z tczewa. U nas nie ma tak slodzutkich i wielkich. Cudne poprostu ale juz powoli zaczynaja mi sie przejadac. Pomyslalam sibie ze moze zrobie jutro z nadia torcik bezowy z truskawkami. Musze tylki znqlezc przepis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej MałaMi no to nieciekawie, ale po zabiegu będziesz gotowa do działań :D zapisuj się i niech już termin Ci wyznaczy i skierowanie do szpitala da :) * gościówa - heh dzięki :D, jak to on mówi "sylwetka osa :D " jak ja tęsknię za nim :P i przyznam, że do twarzy Ci w ciąży, jakbyś była stworzona do rodzenia dzieci :) ale też ładnie Ci w blondzie :) * a ja chyba wrócę do swojego koloru, wczoraj kupiłam ciemny brąz, ale bez amoniaku i się nie utrzymuje zbyt długo, a moze to nie przyczyna?? :P też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mialam sie pytac. Dziewczyny czy wasze dziasla sa tez takie wrazliwe?? Ja wystarczy ze szczoteczke przyloze i juz pelno krwi. A mam miekka szczoteczke. Myje parodontax i nic. Dzis mi siostra powiedziala ze mam sobie kupic taka szczoteczke dla dzieci bo ona super miekka jest. Wiec taka kupilam i ciekawa jestem czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobjo w ciazy farby moga nie trzymac Joanne. Moja siostra farbowala kilka razy roznymi rodzajami farb i nigdy jej nawet nie zalapal kolor. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko nie dosc ze dziasla krwawia to mi jeszcze wlosy wypadaja strasznie. Niby w ciazy powinno byc odwrotnie. I tak tez wlasnie mialam z nadia. Super geste wlosy. Teraz wypadaja strasznie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne jaki to "twój kolor" ? Bo teraz masz ciemny brąz? . Ja to się farbowałam ponad miesiąc temu i farba dalej trzyma. Ale wiadomo, że te fryzjerskie farby tak szybko się nie zmywają. . Mn to chyba tylko wy uważacie , że w ciąży wyglądam ok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, ze każda inaczej znosi ten stan MN - no coś z tymi włosami jest, ja mam piękne, nie są wysuszone w końcu, z tym, że koszmar z kolorem bo farba trzyma się może z tydzień :| * Bullitka - ja też mam z dziąsłami problem, bolą, puchną często i też krwawią, może nie mocno ale zawsze są podrażnione, teraz bardzo istotna jest higiena jamy ustnej...ja jakiś płyn nawet kupiłam a nigdy nie używałam * gościówa - teraz to w sumie mam nie wiadomo co na głowie po dekoloryzacji, bo robiłam to kilka dni przed testem i mam problem z pokryciem tego... kupiłam wczoraj farbę ciemny brąz a zawsze farbowałam granatową czernią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote na salatke taka swiezutka z salaty lodowej kurczaczka sera fety hmmmm Ide do sklepu zobaczyc czy maja lodowa. Ale watpie. Pewnie bede musiala do jutra czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN takiej to nie jadłam sałatki :-) Mnie za to bierze na jakieś chipski ? :-D . Kurde przez was nawet nie zagruntowałam tych ścian :-D Małpy jedne mnie wciągneły z tym pisaniem . ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ja też nie łączyłam kurczaka z fetą, musi być smaczna :D ach te zachcianki mamusiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi dziąsła krwawią, a nie jestem nawet w ciąży. Bullitko, a ja słyszałam, że szczoteczka powinna być właśnie twarda, Ja mam średnią. Wcześniej używałam parodontax i mi nie pomagał, teraz mam lacalut i jest trochę lepiej. * Gościówa kafe uzależnia, zwłaszcza nasz wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam paradontozę i mi dentystka kazała odstawić w ogóle szczoteczkę i myć palcem, a jak już szczotkę, to wyczesywać od dziąsła do końcówki zębów, takie "zamiatanie" no i używać właśnie tych past...mnie dziąsła bolą ogólnie, także używam miękkiej bo inaczej cierpię, tak jak teraz bo M wziął średnią :P, nie szczotkować w poziomie, nie będą mocno podrażnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - twarda to dla mnie jak szczotka druciana . MN - mi na szczescie wlosy nie wypadaja. Mam nadzieje ze juz tak zostanie. Gosciowa - ja tez wciagnieta na maxa. Nie dalabym juz rady bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - twarda to dla mnie jak szczotka druciana . MN - mi na szczescie wlosy nie wypadaja. Mam nadzieje ze juz tak zostanie. Gosciowa - ja tez wciagnieta na maxa. Nie dalabym juz rady bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uznaję to forum za uzależniające, bo otwieram oczy w łóżku i za telefon :D czy powstawały już czy jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne kurcze, ale gdybym myła palcem to chyba bym stale myślała, że nie są do końca czyste. może spróbuję z góry na dół, tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne kurcze, ale gdybym myła palcem, to bym miała wrażenie, że nie są do końca czyste. Spróbuję jak mówisz z góry na dół, może się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja? Dziewczyny powaznie nie jadlyscie takiej salatki? Ja zawsze robie latem. Do grilla albo tak poprostu. Nadia uwielbia. A na talerzu jeszcze dodatkowo sosik czosnkowy albo jogurtowy i grzanki. Pycha pycha pycha. Ale salaty nie bylo oczywiscie. Zrobie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi wiem, dlatego ja stosuje szczoteczkę :P, mysle, ze dobre rozwiązanie i kup sobie miekka, ona tak nie podrażnia jak reszta, a poza tym musi byc pasta na krwawiące dziasla, bo zwykla nie daje rady przy tych dolegliwosciach.. * Bullitka moze ta mala szczoteczka Ci pomoże, tez sprobuj myc z góry na dol. A dziasla trzeba masowac...palcem :) * MN - to daj caly przepis, sprobuje zrobić taka salatke, cos nowego :D a nuż mężowi posmakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×