Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Piszę dopiero teraz bo też się dzisiaj źle czuję:/ Więc leże i odpoczywam. Gościówa nie strasz mnie z tym niskim łożyskiem bo ja od soboty o niczym innym nie myślę tylko o tym. Mam stracha tak mnie nastraszyli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po . Wszystko dobrze . Dziewczyny zdrowo rosna i jednakowo. Dzis obie siedzialy rozkraczone .:D nic sie nie wstydzily, pewnie dlatego ze taty nie bylo i wszystko pokazaly :D. Zdjecia juz wyslalam na maila. Zdjecia sa ponumerowane . 1 to Alisia a 2 to narazie bezimienna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no śliczne te Twoje córy i jakie duże :D a jaki nosek zadarty :D to mówisz, że bezwstydniochy?? hihi, dzieciaczki są takie słodkie :) cieszę się, że wszystko w porządku, pytałaś o te osłabienia?? będziesz teraz zapisywać się na połówkowe?? czy już termin ustalony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka słoneczko znalazłam cię na fb :-D Nazwijcie już drugą kruszynkę, bo dziwnie tak " bezimienna " :-) A ile mają ? . MN jak nie przejdzie to się wybiorę do lekarza, bo normalnie brzuch mi twardnieje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska kochana ja pisałam o szyjce , a nie o łożysku. Nie stresuj się, bo to nic nie da a może jeszcze tylko pogorszyć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ale jestem dziś zakręcona. Uff... ulżyło mi troszkę. Bullitka śliczności:) Też widać nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - nie wiem ile maja bo wszystko osobno bylo mierzone. Wszystkie wymiary maja na 18 tyg i a niektore nawet kilka dni wiecej . No wlasnie nie wiemy jak mamy nazwac. Cos co bedzie pasowalo do Alisia :) Joanne - ja juz mam usg umowione na kilka tyg wczesniej. Te na 20 tyg mam za 2 tygodnie. A ty kiedy dokladnie?? Neska - moze to ta pogoda tak dziala ze zle sie czujemy. MN - a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka imiona moim zdaniem nie muszą pasować do siebie. Wybierzcie takie które wa się podoba :-) . A ja sobie zrobiłam przekąskę z cebuli, pomidorów i sera feta, do tego sos śmietanowy. Kurde pochłaniam jakby nigdy nie żarła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - sera feta nie powinno sie jesc w ciazy tak czytalam. Taka salatke zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja za tydzień idę do doktorka i będę rejestrować się na połówkowe :) ale wiadomo, M musi być, bo chcemy 3D :) * gościówa - Ty żarłoczku, jedz jedz bo Bartuś już nie taki malutki i potrzebuje więcej :D ja właśnie wciągam arbuza, ale taki piękny, że nie mogłam się oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie powinno się jeść serów z mleka niepasteryzowanego, a u nas w Polsce o takie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak mówi Joanne :-) . Kurcze uszę jeszcze ściany zagruntować a ta mi się nie chce :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - teraz czytalam na pl stronach i faktycznie tak jak piszesz ze mozna tylko nie plesniowe. A tu w nl mam liste ze takich serow nie mozna jesc. Joanne - a te usg 20 tyg to musi byc w 3 d? My tez chcemy isc na 3 d ale tak w 27 tyg zeby juz szlo pieknie twarz zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja niedawno wstałam, bo oczywiście bez drzemki nie funkcjonuje, jak mam na rano, a z pracy dziś byłam dopiero po 14 :P * Bullitko śliczne te Wasze córeczki:) A może imię też jakieś z połączonych. Połączyliście swoje to może połączcie imiona waszych mam albo tatusiów ;) Super, ze goście od remontu coś zaczęli robić :) * Gościówa cieszę się, że remont zbliża się ku końcowi. W końcu będziecie mogli odsapnąć i przygotowywać się na przyjście Bartusia na świat. A jak zachowuje się Tośka w stosunku do brzuszka? Interesuje się powoli, że tam jest dzidzia? * Daisy biedaku kuruj się tam. Wskakuj pod kołdrę i walcz z insektami by mieć siłę na staranka ;* * Joanne ale narobiłaś mi smaka na arbuza teraz. Zaraz jedziemy na zakupy, to muszę sobie kupić kawałek :D M wraca już w przyszłym tygodniu? * MN i jak noga? Opuchlizna zeszła? Kiedy Ty masz teraz usg? Czekamy teraz na Twoje potwierdzenie, co siedzi w brzuszku ;) * Neska ta pogoda taka do bani, może dlatego się źle czujesz. Odpoczywaj dużo ;* * Betka zazdroszczę urlopu, to już za chwilę lecicie na wakacje. Tez mam nadzieję, że wrócicie we trójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie musi być w 3D ale my chcemy zobaczyć malucha troszkę lepiej i pod koniec ciąży pewnie też takowe weźmiemy :) * MałaMi - to lećcie do sklepu, ja dorwałam takiego, ze prawie bordowy jest i praktycznie skóry nie ma :D no pychotka a jaki słodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie musi być usg 3d :-) Wiesz , że napatrzeć się na ciebie nie mogę? :-) Śliczna jesteś ha ha. Już widzę twoje córeczki dwie modeleczki :-D . Mała mi Tosia od kiedy urósł mi brzuchol zaczęła się nim interesować :-) Teraz ciągle go głaszcze A od niedawna całuje, bo zauważyła, że tatuś nie tylko głaszcze ale i całuje :-D . Mała teraz nauczyła się w końcu pośe , kuje , bobly , dzienia :-D ha ha śmiechu mamy co niemiara tak słodko to brzmi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do arbuzów to ja nie lubię . Kiedyś jadłam z chęcią , a teraz.... I to już dawno przed ciążą jakoś nie mogę się przemóc żeby je choćby spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie racje dziewczyny. Od rana była ładna pogoda a teraz burza przyszła i wali tak że zaraz chyba sobie słuchawki na uszy założę bo umrę ze strachu:/ Evelynka a ty chyba masz dzisiaj urodziny? Bo kiedyś pisałaś że masz jeden dzień po dniu mamy. W takim razie życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń i obyś jak najszybciej została mamusią:* Jeśli się pomyliłam z datą to najwyżej będą na zapas:) No i mocno przytulam aby wszystkie moje życzenia się spełniły kochana:* MałaMi taka drzemka bardzo zdrowa jest:) Podobno na cerę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - i za to jeszcze bardziej Cię lubię :) podstawowe komendy dziecko powinno znać zanim dobrze nauczy się mówić :) znać w sensie znać i stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - o ktorej musisz wstac na rano?? Joanne - ja sie ciesze ze usg mi ta polka robi. Super trafilam. Jednak takie medyczne terminy to lepiej w ojczystym jezyku. A Julek dalej tak buszuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - dziekuje :). Ale przewaznie dziewczynki podobne do taty wiec takie pieknosci nie beda :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - przynajmniej nie masz wątpliwości, co do Ciebie mówi :) Julek niedawno się obudził - chyba po obiadku hehe - i znowu czuję jak się bawi :) ale dzisiaj już lżej anizeli ostatnio, wczoraj nawet jazda autem mu nie pasowała, chyba był tak ułożony, ze go uciskałam i się wiertolił :) a Twoje dziewuszki balują?? jednak widać różnicę między chłopakami, dziewczynki spokojniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi mam nadzieję, że ta burza do nas nie dotrze. Bynajmniej nie wygląda mi to. Bardziej na zwykły deszcz, którego też nie zapowiadają. . Joanne wcześniej było tak, że ja szłam a Tosia do wszystkich " cześć " albo " nala " czyt. nara . Aż mi wstyd było . A teraz ładnie idzie do sklepu i pierwsze co " bobly" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka moja siostra ma córkę która jest klonem jej samej:) Wszyscy jak na nie patrzą to aż się dziwią więc może Twoje córy będą do Ciebie podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - nie mylisz się, M wraca w następną sobotę, ostatnie kółko robi :D i będzie w domku, aj dziewczynki jak ja doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Bullitka ale mnie rozbawiłaś :-D No ty już nie mów, że twój m brzydki :-D Niczemu sobie facet. A co mi najbardziej się podoba fota jak stoi w kuchni i gotuje - tego ja ci kochana zazdroszczę bardzo, bo mój to nawet szklanki po sobie do zlewu nie włoży . . Joanne może ciut racji masz. Tosia też szalała jak nie wiem Ale Bartek pobija wszystko . Wczoraj tak mi jeździł rączką lub nóżką , bo brzuszku, że normalnie było czuć ! Gdyby skóra była bardziej elastyczna to pewnie złapałabym mu za tę rączkę :-) Pierwszy raz się z tym spotkałam. Ale bolało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Joanne ale będzie smutno bez ciebie.Pewnie bardzo rzadko będziesz do nas zaglądała :-( . No moja Tośka też podobna do taty ( tak wszyscy mówią ) Choć jak był mały to był brzydki. tylko cicho ,nie mówcie mu tego :-D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, Bullitka - no niecodzienny obraz jak M stoi w kuchni, mój urzędował jak ja do pracy chodziłam :) ach jak było miło przyjść i mieć podane do stołu :D sam nawet lepił "dewolaje" a tak to teraz robi śniadania i kolacje, mi pozostaje obiadek :) * dziewczyny to mówicie, że Julek będzie podobny do mnie?? wolałabym po tatusiu, mam nadzieję, że chociaż wzrost po nim będzie miał :D no i...hmhm * gościówa - będę starała się być na bieżąco, ale zapewne rzadziej niż teraz :( w miarę możliwości będę zdawała relację, no i na pewno pokazywała zdjęcia synia i siebie, abyście nie myślały, ze tylko Wy rośniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×