Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne mam lacalut na krwawiące dziąsła. Czasem mi krwawią bez powodu, tzn mam wrażenie, ze jest trochę opuchnięte przycisnę językiem i krwawią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi a probowalas meridol?? Pytalas dentystki co z tym fantem? Bo mi krwawią, ale jak past specjalnych nie uzywam... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridolu nie próbowałam. No w sumie ja używałam długo elmex z tego względu, że mam bardzo słabe zęby, ale przy tym krwawieniu miałam zmienić na parodontax, ale nie pomogło więc teraz ten lacalut mam. I widzę poprawę, może przy dłuższym stosowaniu przejdzie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stosuj to, bo tez musi trochę czasu uplynac aby byly efekty :) a mój syn sie obudzil i podryguje hehe, oczywiscie kolacje zjedliśmy to i na harce mu sie zebrało :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne Salate lodowa porwac lub pokroic na takie wieksze kawalki Piers dobrze przyprawiona pokrojona w kostke lub paseczki usmazyc, odsaczyc dobrze z tluszczu. Ogorek zielony pokrojony, pomidorki koktajlowe na pol lub 4 czesci. Rzodkiewka na 4 czesci Ser feta lub taki zwykly salatkowy w kosteczke. Kurczaka dodajesz na koncu. Jak ostygnie dobrze. Ja dodqje jeszcze ten taki sosik do salaltek co sie rozrabia z olejem i z woda ale ja wody nie daje bo salata i warzywa puszcza wode i tak. Wszystko dobrze wymieszac. Jakies ziola do salatek tez mozna dodac. A na talerzu tak jak juz pisalam polewam sosem czosnkowym i posypuje grzankami. Ostatnio bardzo dobre kupilam w biedeonce. Z czosnkiem lub bazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi ja uzywalam juz meridol, elmex, paradontax, colgate, teraz jest nowy blend a med clinic line i obecnie tego uzywam. I to są i płyny i pasty. Ja tez mam krwawiace dziasla, to jest od zapalenia dziasel. Uzywaj koniecznie nitki dentystycznej bo wchodzi Ci jedzenie w szparki i tam sie robia mikro urazy. Meridol moge szczerze polecic, jest super, nie jest najtanszy, ale nawet tani colgate płyn jest calkiem ok. Koniecznie kup sobie dobra szczoteczke do zebów. Ja uzywam juz ktoras z rzedu listerine, ale tez polecam jordana (od jakiegos czasu jest design collection, mozna miec naprawde dizajnerska szczoteczke :p). No i moj hit Visiomed Prosonic. Jakis czas temu ją uzywalam i moim zdaniem jest bdb. No i fakt, zmiatanie zebow jest bardzo wazne, a nie szorowanie i znecanie sie nad nimi i dziaslami, stad sie bierze nadwrazliwosc potem m.in. Na pewno nie ma co oszczedzac na stosiku od mordeczki, bo to sie zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do salatki to ja robie czesto do grila z kapusty pekinskiej, pomidorkow koktailowych, papryki, sera feta kanapkowego i sosiku tego malego knorra na oleju lub jogurcie czy majonezie. Kurczaka nie daje, bo salatka z miesem do grila moim zdaniem nie pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do grilla tez akyrat robie bez miesa. Czesciej jednak robie w domu, bez powodu wiec kurczaczka staram sie dodawac. Papryke jak mam tez wrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no my lubimy bardzo. Wszyscy. Takze polecam. Moja Nadia wogole uwielbia salate lodowa w kazdej postaci wiec szama ze smakiem. Ja sie bardzo ciesze bo to jednak spora porcja zdrowych warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN dzieki bardzo, na pewno skorzystam, M pewnie tez będzie smakować bo z mięsem, lepiej zjesc na kolacje cos takiego aniżeli zapychać sie chlebem, od chleba palce puchną :P haha, kiedyś widzialam jak moja macocha sypie tak saszetkę sosu do pomidorów, fakt lepiej,bo potem sama woda sie robi. A kapustę pekińska to lubię z pomidorkiem papryka i kukurydza :) jej, Wy tez czujecie sie takie napompowane, czy ja od ilości jedzenia taka napeczniala sie czuje..... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Tosia to taki niejadek. Tylko obiad szama ostatnio no i słodkości jakieś to owszem :-/ A ile takiej piersi dajesz? całą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak ogólnie,to ja akurat jestem zaoptrzona w różne octy, oliwy, ziola także sama lepie tego typu sosy, brakuje mi ostatnio sosu balsamicznego ale niestety nie wszędzie jest... oglądacie cos dzisiaj?? Leci n polsacie teoria chosu, oczywiscie 10 razy oglądana, z moim ulubionym aktorem, którego nazwisko kazdy wymawia inaczej haha joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka, a jesz dużo? Ja mam wrażenie jakbym byla przejedzona, tez tak masz?? U Ciebie to waga pewnie robi swoje, ale chyba w brzuch Ci poszlo co? Czy widzisz te kg na calym ciele? Wybacz ale nie znam osobiście kobiety która nosila dwojeczke w brzuszku, dlatego pytam... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja tez sie tak czuje jak piszesz. Jakbym byla przejedzona. I najgorzej jest wlasnie wieczorem. Moze duzo nie jem ale czesto. Mam troche policzki zaookraglone i na udach mi sie zrobil straszny celulit a reszta to w brzuch. Maz mowi ze to zabawnie wyglada ze takie chude nogi i rece a brzuch taki wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka bo nie przyzwyczajony do zonki w takim stanie :) no to juz myslalam, ze ze mna cos nie tak. A jak M wroci to sie zdziwi, moze widzial przez skypa, ale to nie to samo, wyjechal, zonka w normie, przyjezdza a ja napompowan jakbym pilke siatkowa polknela haha. lece dziewczęta spać, bo juz oczy mryk mryk robia. zycze spokojnej nocki :) do jutra :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne "otula" czyt.do jutra jak to Tosia mówi :-D M jeszcze cośtam działa z tym gruntowaniem w pokojach. Hi hi był ociupinkę zły, że ja tego nie zrobiłam, bo usi robić tak późno :-D Ale minie mu zaraz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta, jej jak ja Wam zazdroszcze wolnego czasu, ja ostatnio nawet laptopa nie wlaczam bo nie mam kiedy :-( za mna caly weekend w pracy a na tygodniu wracam do domu, ogarniam biezace obowiazki i padam. Kompletnie nie wiem co u Was :-( strasznie nad tym ubolewam ze nie mam kiedy tu zajrzec :-( A jesli chodzi o mnie to biore ta luteine chociaz czuje ze ciazy i tak nie bedzie. Dziewczeta mam do Was pytanie ile mam brac ta luteine? Biore dopochwowo od 16 dc ale lekarz nie powiedzial mi jak dlugo ja brac i nigdzie mi nie zapisal a ja podczas wizyty o tyle rzeczy pytalam a o to zapomnialam :-( Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Po pierwsze Joanne ze mna tez wybierzesz sie na spacer - obecnosc obowiązkowa i nie wyobrazam sobie ze nie znajdziesz dla mnie i Karolinki czasu razem z Synkiem :) hmm Mikołaj? Aaleksander? to moje typy :) Joanne ostatnio była we Władysławowie i pewnie powtórze wyjazd naprawde bardzo milo mozna spedzić tam czas. wycieczka rowerkiem z Władysławowa na Hel na rowerku - bezcenne ale tez jest ładne połączenie pociągiem :) Joanne świetny filmik :) Lubię to! :p hi hi * Nesk śliczna Córeczka bardzo wyraźna :) super nosek :) hi hi "w sumie pseudonim zobowiązuje" to było słodkie Nesko:) najwazniejsze ,ze córeczkza zdrowa :) a co do CC to nie bój się :* będzie dobrze :* UWAŻAJ NA SIEBIE :) WSZYSTKIE JESTESCIE SŁODKIE I UROCZE. MOJE KOCHANE KAFETERYJNE SIOSTRZYCZKI :) - przesadziłam co? e tam :) * Aagaa Twoj Maluszek równie Słodki az sie wzruszam jeszcze rok temu moja Karolka była w moim brzuszku a dziś? własnie śpi obok mnie w łóżeczku :) coś czuje, ze będzie dziewczynka :) śliczna córeczka :) * MałaMi przecudna sesja zdjęciowa :) a co do kłótni z Chłopakiem to mam jedna rade. Czesto mówic KCHAM CIE i czasem ugryźć sie w jezyk, ochłonąć i wrócić wieczorem na spokojnie do rozmowy. * Betko ciesze sie, ze wyjazd był udany i mimo wszystko chć na troszke mogłas sie "rozerwac". Ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz :) buziakiod Karolinki - CIOCIA WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA :* :) super wiadomość co do bliźniaków koleżanki az Trudno sobie wyobrazić takiego około 1100gramwego Maluszka :* * Evelynka najważniejsze, ze ten "najgorszy dzień w pracy" masz juz za soba :* a co do starań to musicie sie jakoś "dogadac" z M bo tego lepiej nie przekładac ;) Eve zostaniesz MAMA nie mysl inaczej, czasem po prostu potrzeba troszke wiecej czasu i rozumie, ,ze ani atmosfera w pracy a nie bakteria u M nie ulatwiaja tego ale na pewno sie uda :* * Gościówa a czesto Twój Bartuś ma czkawke? moja była mistrzynią czkzwki :) hi hi jak sie czujesz? wypad do ZOO z córeczka, super pomysł napewno bedzie zachwycona :) * Daisy śliczne fotki, PIĘKNA CÓRECZKA. JAKIE Ona ma śliczne długie włosy. Wracaj szybko do zdrowia :* * Aagnes przykro mi z powodu sytuacji w której sie znalazłaś. moze to kwestia różnicy wieku i temperamentow? nie wiem jedno jest pewne musi byc Twpja decyzja. nie mam dla Ciebie złotej mysli i rady prócz tego, ze musisz się 'ogarnąć: i zrobić krok do przodu. * Mała Nadziejo a ja w swojej szklanej kuli widze u Ciebie Synka :P Śliczna córeczka i na pewno był bardzo wzruszajaco widzieć swoja Córke na "scenie" która mówi tak naprawde jedno; KOCHAM CIE MAMO, JESTEM TU DLA CIEBIE. MOWIE, SPIEWAM, JESTEM DLA CIEBIE :) * Bullitko cudOwne Córeczki C U D O W N E :) Twoje Dziewczynki sa silne od samego poczatku! napewno dotrwają do 37tygodnia zobaczysz to silne Dziewczynki :* a jak plamieniami? lekami jeszcze coś bierzesz? a co do wielkości brzuszka to zalezy t między innymi od wagi i ułożenia bliźniakow także spokojnie nie ma co sie nakrecac :) Alisia slicznie :) * Mi tez krwawiły dziąsla w ciaży ale po porodzie jest już dobrze ale najlepiej pojść skonsultowac to z dentysa poniewaz to czasem jest kwestia hormonow a czasem paradonta tak jak pisala joanne ktrej nie nalezy bagatelizowac * u mnie jak zawsze dzień mija w pospiechu. wczoraj nawet w pospiechu wyrzuciłam skierowanie od lekarza na badania hormonalne tarczycy eh wszystko przez pospiech i nerwy Karolinka jest chora bli ka gardełko ma napady kaszlu katarek w dodatku zabki Jej dokuczaja. przebiły sie górne jedynki sa szeroko rozstawione nie wiem czy Jej taka szparka zstanie pomiedzy górnymi jedynkami (ma tak moja Tesciowa) czy z czasem zniknie? nie wiem co o tym mylslec? w sumie to urocze. taki usmiech :) ida kolene zabki dójki górnetakże Malutka ma ostatnio cięzki okres, bałam sie ze to angina pniewz jeszcze w piatek bawila sie z corka mojej przjaciólki kótra okazało sie przzez weekend ze ma angine i przelewa sie przez rece wystraszyła msie jak zobaczyłam co zaczyna sie dziac z Karolinka ale na szczescie Dr mowi ze to nie angina. mamy przepisany syropek, cos na katarek plus kupiłam cos silniejszego na zabkowanie (nurofen). takze Karolinka sŁABO SPI I MY :p ślub przełożylismy na 6 wrzesien ze wzgledu na to, ze potrzebujem ywiecej czasu zeb yto wszystko zorganizowac. ale nie planuje przekladac na nastepny rok. Lista gsci ustalona postanowilismy zrobić przyjecie dla mniejszej liczy gości (okł 40) ale będzie na pewno bardzo miło i myśle ze Goście beda bardzo mile wspominać Nasz ślub bo na tym nie zmaierzam oszczedzac :P Tylko tyle ale ściskam Was mocno i pamietam i zagladam :) buziaki życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, przeczytałam kilka zaległych stron ale jeszcze dużo mi zostało :P może uda mi się dzisiaj wieczorem nadrobić Neska Kochana jesteś, tak miałam wczoraj urodziny, bardzo Ci dziękuję za życzenia :* Bullitko może to nie jest zawrotna waga, którą masz i to w ciąży ale ja o takiej marzę i mam nadzieję, że jak już zajdę to wreszcie też nałapię takich kilogramów :D Ja przez te stresy ostatnie niestety schudłam znowu i w ogóle chodzę cały czas taka roztrzęsiona i cały czas w nerwach, zaczęłam mieć nawet zawroty głowy i czasami boję się np wstać z pozycji siedzącej bo boję się że upadnę :( strasznie się o siebie sama martwię, chyba nie dam rady tak dłużej w tej pracy :( Dziś jak wrócę to może uda mi się poczytać trochę zaległych stron i na maila w końcu zajrzę Trzymajcie się Kobietki, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) za oknem paskudnie, wietrznie i zimno a my zmuszeni z domu wyjsc ech... evelynka - jej jak mi Ciebie szkoda, moze rozgladalas sie za inna praca? Kochana, bo Ty nam sie wykończysz, poszukaj ogloszen, powysylaj CV, szkoda Twojego zdrowia, zapewne wiesz, ze taki stan psychiczny nie jest sprzyjający do zajścia w ciaze, choć ten temat pewnie nie w glowie Ci jak masz takie problemy w pracy. Jeśli ne zaryzykujesz, to nic sie nie zmieni, do pracy powinno chodzic sie z usmiechem na ustach a nie plakac po latach (to przenośnia) trzymaj sie Kochana, wiem, ze zdobędziesz sie w końcu na odwage i zostawisz te prace, ściskam Cię mocno :* * życzliwa - no w końcu jestes mamusiu :) no oczywiscie, ze jak mlody sie urodzi to i spacery wspolne nas nie ominą :), ciesze sie, ze u Was wszystko dobrze, zycze malutkiej dużo zdrówka :) a Tobie wiecej czasu wolnego, choć im starsze dziecko tym bardziej absorbujące pewnie :) * ja juz po koktajlu truskawkowym, daisy wspominała bananowy, uwielbiam, ale juz mi sie przejadlo, pierwsze 3 miesiące tylko banany bleee hehe, lece sie szykować, sprawdzimy serducho :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ja tak szybko-potem się odezwę :) Chciałam tylko dać znać że powysyłałam Wam kilka zaproszeń na fb :) U mnie tez od rana pada-brzydko jest ble.. wracam do pracy bo sporo tego.. Życzliwa super, że się odezwałaś :* Dziękuję za dobre słowo no i Karolci też zdróweczka życzę i żeby ząbki tak nie dokuczały :* Joanne powodzenia dzisiaj :* Wszystkie Was pozdrawiam i w sumie jak byśmy sobie na fb coś swojego zorganizowały to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka Kochana rety współczuję Ci bardzo-kurde nie można tak się mordować :( chętnie oddałabym Ci kilka kg :* Daisy jak zdrówko? U mnie tak sobie.... Dobra dziewczyny zmykam piszcie wszystkie po kolei co u Was bo chyba nie ogarniam-za dużo na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Witaj zyczliwa. Dziekuj***ardzo za wszystkie mile slowa :-) i przede wszystkim duzo duzo zdrowka dla karolci. Evelynka kochana nie mozesz sie tak wykanczac. Powiedz szukasz wkoncu jakiejsc innej pracy? A luteine wg mnie powinnas brac az do dnia w ktorym zrobisz test. Jezeli pozytywny to raczej zalecana jest kontynuacja zeby orogesteron nie opadl i nie bylo krwawienia. Betka oj ty tez biedulko ciagke zabiegana... No ale juz wkrotce odpoczniesz. Gosciowa co do tej salatki, ja zazwyczaj daje 1 piers ale pojedyncza. Joanne czekamy na wiesci. Ja tez niestety musze dzis wyjsc. Mam pare spraw do zalatwienia a pogoda tragiczna poprostu. Teraz leze i moje najmlodszw buszuje juz w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie też pogoda do bani :/ Aż nic się nie chce. Życzliwa super, że się odezwałaś. Oj biedna ta Karolcia z tymi ząbkami. Mam nadzieję, że będzie szło jej to z czasem coraz łatwiej. Dużo zdrówka o kafe-cioci ;* Nasz sprzeczka dotyczyła właśnie tego, że ja M mówię często, że go kocham, a on po przeprowadzce jakby przestał się starać itp. Ale wszystko sobie wyjaśniliśmy i od kilku dni w kolo mnie "skacze" :) * Evelynka wszystkiego co najlepsze! Spełnienia marzeń, lepszej, wymarzonej pracy i upragnionego dzidziusia! Troszkę spóźnione, ale oczywiście szczere :* A ta praca to rzeczywiście jakiś koszmar, mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś zdecydowanie lepszego :) * MN - też muszę wypróbować tą Twoją sałatkę. M. na pewno będzie smakowało :) On sałatki lubi, a jak będzie z kurczakiem to już w ogóle na wypasie :) * Joanne jakbyś dostała fotkę, to oczywiście wrzucaj na maila :) * Betka jeszcze chwila i lecisz się wygrzewać na słońcu. Ach jak Ci zazdroszczę. Chętnie bym poleciała z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam, ale oczywiscie juz wkurzenie, bo cos namieszane z godzinami, ale jest jak bylo 2,5 miesiąca temu, także nie oszukali mnie....na razie. MalaMi ja robie ekg serducha swojego także zdjęć nie będzie, ale selfie z przychodni na tle starych dziadków mogę podeslac hahaha. MalaNadzieja no to swietnie, ze maluszek szaleje :) mój znowu podczas jazdy autem sie burzyl, ale siedzi teraz w miarę spokojnie :) * dziewczyny, mam drżenie mięśni od wczoraj straszne, szczególnie nog, no i cos znowu na tle neurologicznym, ech mam nadzieje, ze to przejściowe, a bylo juz dobrze... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne te kolejki do lekarza są niemiłosierne :/ Mam nadzieję, że z serduszkiem wszystko okej, a to drżenie... Nie mam pojęcia z czego może wynikać :/ Selfie z dziadkami zawsze spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi n szczęście jestem druga, bo przyszlam godzinę wcześniej, ale tak ma byc, bo jeszcze ekg :) wiecie co? Wypilam ten koktajl, zjadlam nektarynkę a czuje sie jakbym pochlonela gar grochowy dla wojska :/, skąd ten wielki napompowany brzuch?? ekg wyszlo dobrze, teraz czekam na doktorka :) jianne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×