Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sander255

obgryzanie paznokci u 19 miesięcznej córki

Polecane posty

Gość sander255

Witam , mam niemały problem z moją córeczką. Od jakiś 2 miesięcy obgryza paznokcie. Kiedy to zauazyłam to na początku mówiłam jej ze nie ma wkładac paluszków do buzi a ona mi odpowiadała ze jest bebe ( mimo że były obcięte) , potem poczytałam w necie i pisali ze nie zwracać na to uwagi, ale odciagać rączkę bez żadnego komentarza i czyms zająć . U niej to sie nie sprawdziło :( nie obgryza do krwi ani skórek, tylko delikatnie te paznokcie ale notorycznie. Nawet jak sie bawi to widzę. potrafi w czasie zabawy odłozyć zabawki bo chce obgryzać, nawet gdy jest szczęsliwa to też to robi. ale kiedy sie nudzi to też. Zauważyłam że nie obgryza paznokci gdy oglądamy bajkę którą lubi albo jak leci coś ciekawego. Bardzo bym chciała ją tego oduczyć ale nie daje rady. Powiem wam jeszcze dla waidomości że ja z mężem też obgryzamy paznokcie( ja obgryzam rzadko) ale nigdy nie robimy tego przy niej , mąż jest od rana do nocy w pracy wiec ona tego nie widzi a ja z nią jestem cały czas ale nie robię tego przy niej. Stwierdziliśmy z mężem że poprostu ma to w genach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×