Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monita20_

Związek z duzo starszym facetem

Polecane posty

Gość monita20_

Od 3 miesięcy spotykam się z 15 lat starszym ode mnie facetem. ja mam 20 on 35. Wszyscy moi znajomi i rodzina krytykują mnie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoje życie, a nie ich, więc przeżyj je po swojemu. Jeśli jest Wam dobrze ze sobą, to gratulacje :) jeśli zacznie coś być nie tak... cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
po prostu wyrazic swoje zdanie, co na ten temat myslicie, czy uwazacie ze taki związek nie przejdzie, czy wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
Nigdy nie mamy pewnosci czy dany związek bedzie tym ostatnim, bez względu na to czy zadaje sie z mezczyzna w moim wieku czy duzo starszym, na to nie ma recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, tym bardziej trzeba sprawdzić jak się wam ułoży. Związki z dużą różnicą wieku zawsze będą wywoływały jakieś oburzenie, w rodzinie i oczywiście w środowisku znajomych.... Ważne jest to, żeby robić to, na czym NAM zależy, bo żyjemy za siebie, nie za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty musisz wiedzieć, czy to facet dla ciebie i czy on szuka czegoś stałego, czy chce tylko pobzykać młódkę, a potem zostawi cię zrozpaczoną. choć równie duża szansa jest na to, że ty odejdziesz dla młodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pokaze czy jestescie dla siebie czy nie. Nie znam jego Cienie. Ja mam straszego faceta 10 lat, jestesmy dlugo razem razem mieszkamy. Ale ja mam 28 a on 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawaler? Rozwodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest kawalerem:) a ten autorki to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
Mój jest kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest kawalerem, to czym się tu przejmować? Taki związek może być naprawdę piękny. Chrzanić opinię otoczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro żaden rówieśnik Cie nie chce to próbuj ze starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak, że pierwszym zastanawiającym faktem jest to, że facet 35 letni jest kawalerem. Zawsze jest jakieś drugie dno takiego stanu rzeczy. Druga sprawa, że woli kobiety tyle młodsze. Z reguły chodzi o to, że jest niestabilny emocjonalnie i jest w stanie zaimponować tylko młodym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żyjemy już w czasach kiedy dwudziestolatkowie zostawali ojcami i do 30 płodzili z trójkę dzieci. teraz to normalne, wiele kobiet w takim wieku też nie ma jeszcze dzieci. jeśli masz się przejmować opinią innych - to zerwij. nie masz już nastu lat, jesteś bardzo młoda, ale i dorosła i masz prawo robić to, co uważasz za słuszne. ale jak będziesz się tak cały czas usrywać co powiedzą inni, to nie marnuj ani swojego, ani jego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
Mój mężczyzna jest naprawde wspaniały, czuły, wesoły, opiekunczy, namiętny, przystojny czuję sie przy nim bardzo bezpieczna. Nie widzę tutaj "drugiego dna" czy wszyscy fajni faceci muszą w tym wieku juz byc ożenieni? bo jak nie to znaczy ze cos z nimi nie tak??? BZDURA. jestem z nim szczęsliwa i rzeczywiscie nie bede sie przejmowac rodziną i znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie będzie gites, ale póżniej będziesz podczas kopulacji musiała słuchać jego serca, by nie wykitował na duupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"24.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość na razie będzie gites, ale póżniej będziesz podczas kopulacji musiała słuchać jego serca, by nie wykitował na duupie" x x Ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
Spokojnie o to sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? lepiej przezyc 10-15 lat porządnego seksu ze starszym facetem który jest normalny, niż wziąc sobie w swoim wieku i pozniej patrzec na niego jak sie upija z kumplami, lata na mecze a Ciebie ma głeboko w duupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyśmiej znajomych i rodzinę! To Twoje szczęscie ! Twój los! Twój facet ! to Ty masz być szczęsliwa, dziweczyno..obudz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty masz się martwić nie ja, a tak ogólnie ty się błyskawicznie zestarzejesz on odmłodnieje, i wymieni ciebie na młodszy model, sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak Ci sie podoba z nim seks? ogier w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
Tak tak bardzo błyskawicznie sie zestarzeje. Mysle ze za jakies 5 lat bede sobie robić lifting twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego, piczki???? Udowodnione jest naukowo, że faceci po latach Chrystusowych 33 lata, to już miękka faja i dyndające jaja. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
wiesz to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w identycznej sytuacji jak to :) Jesteśmy ze sobą juz prawie dwa lata i jest ok. Staram sie jakoś bardzo nie angażować bo jestem mloda i niepewna swoich uczuć. Tak w skrócie to moje życie i będzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i maja racje ze cie krytykuja dziewczyno szukasz wrazen doswiadczen?? za takim star****m? po co ci to? rozumiem max 6 lat starszy ale taki pierdziel?!! daj sobie spokoj serio pisze ci to ja facet :) wiem doskonale jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita20_
ja za to jestem bardzo zakochana, on zresztą też. Wiem ze to dopiero początki, ale jest jak w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×