Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałabym mieć piękny uśmiech

Polecane posty

Gość gość

ale to niemożliwe. Kobiety z takim pięknym, szerokim uśmiechem są po prostu piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie, że przez to, że się tak nie uśmiecham, jestem postrzegana jako osoba ponura. Musi mi wystarczyć taki uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie tak nie usmiecham, tak na pelno. Nigdy nie pokazuje zebow. A jesli juz nie moge wytrzymac gdy mnie ktos mocno rozbawi to smieje sie zaslaniajac usta. C*****a sprawa. W domu pozwalam sobie na wiecej, daje ustom rozluznic sie w pelnym usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zasłaniam usta jak się śmieję czy coś. Zęby mam ok, ładne są, proste, białe ale mój uśmiech jest brzydki i sztuczny, nos rozszerza się na pół twarzy, mięśnie mam bardzo sztywne więc nawet niekomfortowe jest dla mnie te uśmiechanie się, ciągnie mnie dosłownie. Szkoda, bo pełne uśmiechy są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz mnie tak ciagnie gdy mam zamkniete usta, straszne uczucie. Mam biale zeby, ale krzywe, gorne jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aparat nie pomoże? To masz dobrze, że cię nie ciągnie podczas uśmiechania. Nie wiem czemu mam takie sztywne mięśnie, mimo ładnych zębów mój pełny uśmiech wygląda na bardzo sztuczny i wymuszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ciagnie mnie przy usmiechu bo usmiecham sie przy zamknietych. Dlatego napisalam ze w domu gdy nikt nie widzi, nie ma obcych, ogladajac tv slyszac cos smiesznego, rozluzniam sie i susze zeby jak najeta. :) Aparat pomoze ale jeszcze nie odlozylam pieniedzy. Moze dlatego ze za bardzo chce... a potem jak to w zyciu, cos nieprzewidzianego wypadnie, jakis wydatek i kasa sie rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodac, mnie tez sie nos rozszerza gdy zaczynam szczerzyc kly, to chyba normalne. Ty uwazasz, ze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie normalne ale mój robi się ogromny podczas uśmiechu, mocno się rozszerza. Zresztą to nie to jest największym problemem a te pieprzone, sztywne mięśnie. Zawsze zazdrościłam kobietom pięknych uśmiechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zazdroszcze, takie kobiety przyciagaja do siebie. faceta mam ale kto wie moze kiedys odejdzie do tej z pieknym usmiechem, zeby nie musiec sluchac " nie rozsmieszaj mnie na ulicy, zapomniales?" albo "nic do mnie nie mow" , bo ludzie zobacza zeby. Mam zryty beret na punkcie zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy to jest niemożliwe. Wystarczy odwiedzić dobry gabinet, jak Galeria Uśmiechu, tam jest możliwość zaprojektowania, jak nasz uśmiech ma wyglądać. Poza tym jak zęby są zdrowe, wszystkie ubytki wyleczone, nie ma na nim kamienia to można się bardzo szeroko uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to niemożliwe? Ja myślę, że żeby mieć piękny uśmiech to nie jest takie trudne, wystarczy dobry dentysta. Sama też nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądają moje zęby, przyznam, że trochę je zaniedbałam, ale wystarczyło kilka wizyt u dr Kuczyńskiej i zęby wyglądają znacznie lepiej. Wyleczone, zdrowe, plus usunięty kamień. Mówię Ci dobry dentysta może zdziałać naprawdę dużo, żebyś się cieszyła pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie usmiech to zawsze był kompleks, bo miałam krzywe zęby. Ale jak poszłam do ortodonty http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta , przez 3 lata nosiłam aparat, a teraz mój usmiech jest naprawdę piękny. Mam poza tym zdrowe i białe zeby, a moja zmora stała się atutem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt piękny uśmiech dodaje i uroku i pewności siebie. Ja staram się o zęby dbać jak najlepiej dlatego oprócz odpowiedniej higieny odwiedzam co pół roku Galerię Uśmiechu, żeby sprawdzić, w jakiej kondycji są moje zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny uśmiech bardzo dużo dodaje uroku ludziom, ja dlatego regularnie chodzę do http://www.fan-dent.pl/ miałam wybielane zęby i bez kompleksów mogę się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że każdy z uśmiechem na ustach wygląda lepiej, a jeżeli macie jakieś kompleksy związane ze stanem zębów, no to chyba lepiej udać się do dentysty, ja wyleczyłam już wszystkie zęby u http://medident-tabor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Chyba każdy chciałby mieć ładny usmiech w końcu zęby to nasza wizytówka. Ja mam proste zęby dzieki aparatowi który nosiłam prawie trzy lata. Teraz chcę zrobić wybielanie zębów za pomocą zestawu z http://ibright.pl/ by nie wstydzić się szerokiego uśmiechu. Od zawsze zęby były moim kompleksem i jak już będą białe będę w 100% z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekandraperr
Ja wychodzę z takiego założenia, że jak chcesz się cieszyć ładnym uśmiechem każdego dnia, dbaj o swój uśmiech każdego dnia. Czytać to należy tak, że zarówno higiena, jak i regularne wizyty u stomatologa pomagają. Ja akurat jestem pacjentką doktora borczyka, on ma swoją klinikę w katowicach i bardzo dobrze leczy zęby pacjentów i o nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina7642
Piękny uśmiech, to przede wszystkich ładne, zadbane zęby. Jeśli masz jakieś ubytki w uzębieniu lub też Twoje zęby nie wyglądają zbyt efektownie, to warto zajrzeć tutaj http://www.danecka.pl i zobaczyć jak możesz sobie pomóc. Masz tam opis oraz cennik usług. Poza tym jest polecam zajrzeć do zakładki metamorfozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci powiem, że jak chcesz mieć piękny uśmiech to jak najbardziej jest to możliwe. tylko trzeba w to włożyć trochę wysiłku. nie wiem czy słyszałaś o czymś takim jak digital smiele designe, czyli projektowanie uśmiechu? Ja też chciałam mieć piękny uśmiech i byłam na takiej konsultacji u dra Tomasza Rozwadowskiego. Pokazał, jak może wyglądać mój idealny uśmiech, najfajniej było, jak miałam założony mokap (chyba tak to się nazywa) na zęby. Wiecie, czyli taki projekt mojego uśmiechu. Rewelacyjne uczucie, od razu twarz inna, bardziej kobieca, pewna siebie, może nawet bardziej seksi. Fakt faktem, że zanim będę mieć taki uśmiech jak z tego projektu to dążę do niego i mogę ci z czystym sumieniem powiedzieć, że jeśli chcesz mieć piękny uśmiech to jest to możliwe, tylko trzeba dobrego specjalisty do tego, no i trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak piękniejsze i bardziej pewne siebie. Ja też włożyłam trochę wysiłku w to, żeby mieć piękny uśmiech, który z dumą będę prezentować. I na pewno by się to nie udało bez pomocy dr Beaty Kosowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jeśli się włoży trochę wysiłku to można osiągnąć cel, jakim jest piękny i biały uśmiech. Ale na pewno nie obejdzie się bez dobrego gabinetu, ja kilka lat temu zaczęłam chodzić do Galerii Uśmiechu oczywiście zaczęło się od leczenia (trochę było do zrobienia) teraz aparat, mam nadzieję, że już niedługo będę mogła cieszyć się pięknym, prostym i białym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Piekny uśmiech w tych czasach jest bardzo wazny. Na zęby patrzą potencjalni partnerzy i pracodawcy. Teraz jest inaczej niż kiedys. łatwiej jest zadbać o zeby juz od małego, rozbudowana jest profilaktyka nawet w przedszkolach. Ja nie miałam tyle szczęscia, ale nadrabiam teraz :) Jesli chodzi o prostowanie zębów to tylko Invisalign! O wiele wygodniejsze niż stałe aparaty, praktycznie niewidoczne, żadnych drutów w ustach! Dzięki tej metodzie nie musiałem zmieniać stylu życia, jak po poprzednim stałym aparacie. Polecili mi to w klinice Borczyków na Czajek w Katowicach. Już się nei mogę doczekac efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skIRAt
Piękny uśmiech, białe równiutkie żabki. Niestety jeśli dużo pijemy kawy czy herbaty, trudno jest tą biel utrzymać. Podobnie jeśli chodzi o wszystkie gazowane napoje typu cola, które szkodzą ogólnemu stanowi zębów. Ja byłem ostatnio wybielić w pracowni www.piekny-usmiech.pl w Poznaniu gdzie mieszkam, i efekt jest oszałamiający, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam kompleksy z powodu szarego uśmiechu,w końcu zainwestowałam w siebie i kupiłam wybielacz w aptece,konkretnie żel dr martin schwarz home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest do zrobienia, tylko musisz znaleźć odpowiedni gabinet dla siebie, ja chodzę do Bamedu. Dzięki regularnym wizytom, mam ładna i przede wszystkim zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taki problem kiedyś nawet próbowałam je wybielić jakimiś domowymi sposobami.Jednak za bardzo mi to nie wychodziło. Zęby pomimo moich prób były tak samo żółte jak kiedyś. I koleżanka z pracy powiedziała mi, że skoro taki mam z tym problem to może dobrze gdybym udała się do stomatologa na takie prawdziwe wybielanie. http://www.trau-dich.pl/bialy-piekny-usmiech/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×