Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 1Niunia1

Czy moge byc w ciazy Co z ta szyjka

Polecane posty

Gość 1Niunia1

Mam takie pytanko. Jestem 8 dni po owulacji a od tego czasu szyjka macicy obnizyla sie (byla nisko) tylko przez 1 dzien. Teraz jest od kilku dni (2-3dni) wysoko i taka pulchna. Co to moze oznaczac? Do okresu pozostalo mi okolo 5-6dni. Czuje lekkie mrowienie w piersiach. Od czasu do czasu maly ucisk w podbrzuszu. Piszcie co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ale ja tu nie pytam o objawy, To co napisalam o piersiach i podbrzuszu to poprostu to co odczuwam a wiem ze i takie moga byc przed okresem. Moje glowne pytanie dotyczy szyjki macicy. Bo wszedzie pisza ze przed okresem powinna byc nisko i twarda. A ja mam wysoko i taka jakas pulchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pytanie w temacie to niechcący. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Heh pytanie w temacie moze zle ujelam fakt. Ale chodzi mi glownie o szyjke macicy. Jaka powinna byc np. po udanym zaplodnieniu i zagniezdzeniu. A jaka przed okresem. Bo wyczytalam na innych forach ze po owulacji a przed miesiaczka powinna byc nisko i twarda. Ja mam inaczej. Wiec jestem ciekawa co inni na ten temat mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jaka powinna byc np. po udanym zaplodnieniu i zagniezdzeniu. A jaka przed okresem" Taka sama. Organizm czuje, że jest w ciąży maksymalnie na 3-5 dni przed spodziewaną miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ok taka sama czyli? Wszedzie pisza ze nisko i twarda. A ja mam wysoko i pulchna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna być przede wszystkim zamknięta. Od jak dawna badasz szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarda niska i zamknięta - przed okresem. Wysoka rozpulchniona zamknięta - ciąża. (takie informacje podają w internecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Wlasnie o taka jedna konkretna odpowiedz mi chodzilo. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
To znowu ja! Otoz 2-3 dni do okresu w pochwie zrobilo sie jakos ciasniej i zarazem miekko, a szyjka macicy jest tak wysoko ze ledwo idzie ja dosiegnac koncem palca (tak jakby ja wchlonelo do sordka). I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo przesunęła Ci się owulacja i okres wystąpi później albo miesiączki nie będzie w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Mysle ze owulacje mialam. Szyjka byla wyzej. Sluz plodny wystapil. Temp. nie mierze niestety. No ale mozesz miec racje. Okaze sie za 2-3 dni. Jak miesiaczka sie nie pojawi w terminie to zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byłaby to owulacja to miesiączka nie pojawi się za 2-3 dni tylko za ok dwa tygodnie. Ale myślę, że po takim czasie możesz zrobić test, a jeżeli jesteś pewna, że była to owulacja to możesz być spokojna, bo owulacji w ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz sluz?ja np przed okresem zawsze mialam duzo biualego sluzu a przed ciazza suchutko bylo objawy mialam jak na okres ale nie pojawil sie i w dniu spodziewanej miesiaczki popoludniu zrobilam test i wyszedl pozytywnie.ja szyjke mialam wysoko i twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Dzis szyjka nadal wysoko. Wczoraj jak ja badalam wieczorem w ogole nie moglam jej wyczuc. W pochwie mialam wrazenie jakby byla cala skulona do srodka, w wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Szkoda ze Cie nie ma (to do osoby ktora wczoraj pisala). 1-2 dni do okresu. Brak typowych objawow jak zwykle na okres bywa. Szyjka wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to możemy tylko gdybać. Zrobiłaś już test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Hej. Test zrobilam 1 wczoraj ale to tylko dlatego ze nie wytrzymalam i nie byl on z porannego moczu. No i wyszedl negatywny. Dzis lekkie uczucie w podbrzuszu jak na okres ale nie takie jak kiedys ze od czasu do czasu az takie kujace skurcze tylko poprostu uczucie lekkiego napiecia. Badalam szyjke i byla bardzo wysoko lekko dosiegnelam. Okres powinnam dostac dzis lub jutro. Opieram swoje wyliczenie na owulacji ktora uwazam ze dobrze wyczulam jak pisalam byl plodny sluz szyjka byla zdecydowanie wyzej ale nie tak wysoko jak dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Moze sa tu jakies osoby ktore mialy podobnie. Szyjka wysoko w dniu spodziewanej miesiaczki i przed nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj 3 dni i zrób test, ale z rana. wtedy wynik będzie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
To czekanie jest najgorsze.. ale nic innego mi nie pozostalo.. Chcialabym zeby ten okres sie nie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Szyjka nadal wysoko. Okresu brak. Rano bolaly mnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
O jak dobrze ze jestes ;) Jeden test juz czeka na jutro. Z jednej strony boje sie ze za chwile miesiaczka sie zjawi, a nie chcialabym;) A z drugiej mam jakies dziwne przeczucie ze jej nie bedzie. Pieka mnie dzis sutki ale nie ciagle tylko raz na jakis czas. Przed okresem nigdy tak nie mialam. Moze to dobry znak, a moze juz mi sie poprostu cos wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Trzymaj kciuki mocno bo jutro rano bede testowac;) Z zauwazalnych rzeczy to jeszcze to ze mam uczucie sporej wilgotnosci. Mokro mi ale nie odzwierciedla sie to jakos na wkladce. Poprostu to czuje. A przy badaniu szyjki sluz jest bezbarwny, nie widac go tylko czuc i lepki. Od czasu do czasu bialawy jak mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa powyżej : tak, właśnie średnio co dwa dni stężenie tego hormonu na początku się podwaja, a w późniejszym stadium ciąży wzrasta w iluś tam procentach - są to ogólnodostępne informacje :) A Ty autorko daj jutro koniecznie znać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. Jasne. Wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Oczywiscie ze dam znac. I dziekuje ze ktos tu zaglada i odpisuje. Troche mi to humor poprawia i sie tak nie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dla Ciebie za ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Forum jest po to by pytac, odpowiadac i wspierac innych ludzi, a nie po to zeby uzywac sarkazmow i nasmiewac sie z innych jak pewne osoby.. Jutro dam znac co z tym testem. I strasznie sie denerwuje. Jestem zmeczona po pracy strasznie wiec chyba za chwile sie poloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×