Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 1Niunia1

Czy moge byc w ciazy Co z ta szyjka

Polecane posty

Gość 1Niunia1
Teoretycznie tak, a praktycznie to nie jestem w stanie Ci powiedziec bo nie wiem jaka jestes tam w srodku. Niektore musza wlozyc gleboko palec i wtedy czuja ze jest nisko, a kiedy wcale nie wyczuwaja to wysoko. Jesli obserwujesz sie chociaz 1 cykl to wyczujesz roznice ale jesli probojesz pierwszy raz to ciezko Ci moze byc na poczatku okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ja sie jakos specjalnie nie steresuje i nie denerwuje ;) Bo chcialabym miec dziecko. Ale myslenie o tym wszystkim samo w sobie pewnie za dobrze nie robi. Nie wiem czy zrobic test jutro czy nie poczekac jeszcze z 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o zycie w niepewnosci, ja bym zrobila dzisiaj jeszcze...jesli jestes w ciazy to test pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Po tylu razach ile ja bylam dzisiaj w toalecie to jak juz poczekam do rana z testem. Ponoc rano jest najwiecej hcg w moczu. Po nocy mocz nie jest jeszcze rozcienczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy z moczu trzymanego 4 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumem, ze boisz sie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Boje sie bo marzymy wraz z moim o dziecku. Jaki on byl smutny jak na poprzednim tescie nic nie wyszlo. Ostatni taki dalszy stosunek byl 29 wrzesnia. Potem kilka dni przerwy i 3, 5 i 6 pazdziernika wiec od 29 wrzesnia gdyby owulacja sie opoznila i wtedy byla co zaczelam wyczuwac wysoko szyjke minelyby dopiero 9 dni wiec nie wiem czy nie warto jeszcze tych kilku odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty sie dziwisz ze zajsc w ciaze nie mozesz, wlasnie kiedy sie nie planuje a uprawia sie seks dla samej przyjemnosci -trafia sie ciaza. duuuuuzo namietnosci. zadnego planowania, liczenia, oczekiwania, stresu- sposob na ciaze. za kazdym razem dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ale ja nigdzie nie napisalam ze nie moge zajsc w ciaze;) Staram sie od niedawna o dziecko. Przyjdzie odpowiedni czas i napewno sie uda jesli nie w tym cyklu to moze w nastepnym. Poki co okresu jeszcze nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pomiary dzialaja na niekorzysc, widze to po moich kolezankach. wez to sobie do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Przemysle to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka35
To jako to jest dziewczyny z ta szyjka bo sie w tym pogubilam? jezeli jest wysoko i miekkie to ciaza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Tak pisza. Ale trudno rozpoznac ciaze po szyjce. Moja caly czas byla wysoko. Okresu nie dostalam a teraz mysle ze odkad byla wysoko to mogla byc owulacja tylko sie opoznila. Teraz tez jest nadal wysoko. I nic nadal nie wiem. Testu jeszcze nie robilam kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co tam? Tylko nie pisz, ze nie zrobilas kolejnego testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Nie zrobilam bo dzisiaj pojawila sie @ z samego rana:( Poki co bardzo skapa ledwo co ledwo no ale pewnie sie rozkreci. Dziwi mnie tylko to ze wszystko odbylo sie bezobjawowo. Zadnych boli, nawet teraz kiedy wiem ze @ juz jest. Zawsze wszystko odbywalo sie z bolami podbrzusza, pryszcze mi wychodzily na twarzy a teraz nic. Trudno sie mowi i trzeba probowac dalej. Swiat sie nie zawalil a moze w tym nowym cyklu sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Hej. Rozkrecil sie ale i tak jest go jak na lekarstwo w porownaniu z poprzednimi cyklami. I odziwo przebiega bezobjawowo. Nie mecza mnie zadne bole. No ale niestety jestem w 90% pewna ze to zwykly okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkauk
spoznia mi sie @ 5 dni i nie czuje sie jak by miala przysc pierwszy test wczoraj wynik negatywnysmutas.gif mam klucia w jajnikach bolaly mnie sutki jak by mi ktos szpilki wciskal jak dotklam ....teraz juz nie czuje tego bolu moze lekko jak dotkne ale to juz nie tak mocno.... jestem w uk i nie mam tu mozliwosci isc do ginekologa # kiedy powinnam zrobic kolejny test i czy jest mozliwosc ciazy ? ktoras tak ma? miala? szyjke mam nisko jest miekka a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuchy! Wiem,że temat stary,a wszystkie jego uczestniczki pewnie już z małymi szkrabami są po pachy w pieluchach ale może ktoś mi odpowie :). Dzisiaj jest mój 3 dzień po owulacji (współżylam podczas) Do okresu zostało mi 12 dni. Moja szyjka jest bardzo wysoko i twarda. Czuje dziwne 'rozpychanie' w pochwie, bardzo nieprzyjemne. Czy jest to po prostu przyrost błony w macicy która następnie,podczas okresu ulega złuszczaniu czy obiawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też bym chciała wiedzieć co jest plamilam 3 dni temu przez 2 dni. Cykl zawsze był 30 dniowy teraz miałam 25 dni mam szyjkę wysoko choć ja czuję i jest twarda. Staramy się o dziecko i się zastanawiam co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Widze ze temat stary...ale tydzien temu byla akcja i owulacja.....po fakcie sobie obliczylam.... 😕 . ppoki co testy negatywne ale to dopiero tydzien....za ok 2 tyg miesiaczka....zobaczymy. Mysle ze cis bedzie. Poki co ....szyjka bardzo wysoko od dzisiaj i nie czuje "otworku" zadnego....ledwo siegam a wczoraj ledwo palec wsadzilam i byla....eeh. Dodam ze ciezko mi policzyc owu....bo odstawilam anty.. Todopiero 2 cykl poodstawieniu.pierwszy mial 56dni...mies wg nie mialam dopiero ostatnio dostalam ...chociaz jak w kalenarzu w srode ....tak jakby dwa cykle po 28dni ale w jednym nie bylo krwi haha. Nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia to ciąża jest jak najbardziej realna, a jak wyznaczasz sobie dni płodne? Kalendarzyk? czy urządzenie? Ja używam komputera cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego określa moją owulację- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2

Hej mam pewien problem, do planowanego okresu zostało mi 8 dni, mam tkliwe piersi ale brodawki są w normalnym jasnym kolorze, moja szyjka jest wysoko jest tak średnio miękka i śluzu jest mało jest mętny i biały, chciałabym dodać ze kochałam się z mężem w 3 dniu okresu i nie doszło do wytrysku natomiast był ejakulat i  pytanie jest czy mogę być w ciąży biorąc pod uwagę ze mam typowe objawy ( skurcze i tkliwe piersi ) miesiaczki ? I jakie jest prawdopodobieństwo tej ciąży bo bardzo się boje ze teraz mogę być 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo co ty , 2 dni do okresu szyjka identycznie jak u ciebie tylko nie mam mrowienia w piersiach . Wiem ze test powinien już wyjść na tak lub nie ale boje się go zrobić żeby się nie rozczarować - chociaż nie wiem co gorsze - niegatywny test czy dostanie okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×