Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 1Niunia1

Czy moge byc w ciazy Co z ta szyjka

Polecane posty

Gość 1Niunia1
Szyjka ciagle wysoko. Okresu nadal nie dostalam. Czy to mozliwe ze na test moglo byc za wczesnie i nic nie wykazal? A gdyby to okazalo sie owulacja w co nie wierze przyjdzie mi czekac kolejne 2 tygodnie na miesiaczke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
W dalszym ciagu brak miesiaczki. Szyjka wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
I co ja mam myslec?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
a ile ci się @ spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Dopiero 3-4dni. Szyjka nadal jest wysoko od ok 8 dni. Sluz w sumie jak woda czuc go ale nie widac. Raz na jakis czas widac bialawy jak mleko. Moze juz swiruje ale zauwazylam ze na brodawkach bardziej uwidocznily mi sie gruczoly te rozowawe grudki. I sporadycznie raz na jakis czas lekkie ukucia w jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
U mnie spóźnia się 3 dzień i dziś robiłam test i negatywny. Ani brzuch ani piersi mnie nie bolą. Leci ze mnie biała wydzielina a dzisiaj raz taka woda wyleciała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
A badasz sobie szyjke? Bo ja tak i wlasnie dziwi mnie to ze @ sie spoznia a ona wysoko. No i jestem w 90% pewna ze owulacje dobrze wyznaczylam. A jak u Ciebie z owulacja? Test robilam w dniu @ wyszedl ngatywny. Zrobilabym kolejny ale boje sie ze wyjdzie 1 kreska a okresu nadal nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Tak tez zrobie. Poczekam do niedzieli i zobaczymy. Zawsze czulam jak @ miala przyjsc specyficzny ucisk w podbrzuszu teraz niby sa lekkie klucia czasem ale to nie to co przed @. A Ty chcesz byc w ciazy czy raczej nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ciag dalszy.. Okresu brak. Szyjka wysoko. Zero objawow typowo okresowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tes dzis robilas, juz przy takim opoznieniu powinien dawno pokazac ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niekoniecznie. Stężenie hcg u każdej kobiety jest inne w pierwszym stadium ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Test robilam jak pisalam wyzej w dniu spodziewanej miesiaczki i niestety nic nie pokazal. Jutro z rana planuje zrobic kolejny. Tak jak pisalam szyjka wysoko juz od dluzszego czasu. Objawow na miesiaczke takich jak zwykle nie mam. Ciazowych tez nie dostrzegam. Jedynie to co pisalam czasem lekkie uklucie w jajnikach. No i chodze czesciej do toalety ale to pewnie nic wspolnego nie ma. Zastanawiam sie co moze byc przyczyna jesli okaze sie ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Jestem dzis po kolejnym tescie. Test oczywiscie negatywny (nie pamietam nazwy tesu ale byl z elektronicznym wyswietlaczem). Okresu nie ma. Objawow tez nie. Szyjka wysoko. Okres spoznia sie 4-5dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
I co teraz myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies zaburzenia hormonalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej sie denerwujesz i wyczekujesz tym bardziej organizm w stresie zatrzymuje okres. Pamietam jak pol roku temu staralismy sie o dziecko, okres spoznial sie tydzien, bylam juz pewna ze to ciaza a okres po prostu przyszedl w 39 dc. dzis odpuscilam temat dzieci, moze kiedys do niego wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny Tydzien temu wspolzylam z chlopakiem.Byly to niby dni plodne i owulacja. Dzisiaj zauwazylam ze mam dziwny jasnobrazowy sluz. Czy to moze byc oznaka ciazy?? Do okresu jeszcze mi brakuje troche dni wiec to na pewno nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Oznaka ciazy to raczej nie jest. Ale jesli doszlo do zaplodnienia to uwaza sie ze moze wystapic delikatne plamienie implantacyjne. Ale czy to bylo takie plamienie czy to jakies uplawy czy cokolwiek innego nikt napewno tu nie powie Ci tego. A co do mnie to faktycznie moze zabardzo sie denerwuje. Odczekam troche jeszcze i moze okres sam przyjdzie. Moze jednak owulacja sie przesunela i zle ja obserwowalam. Okaze sie w najblizszym czasie. Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pisze się oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Okresu nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Ciag dalszy tej niepewnosci. Okresu nadal brak. Szyjka wysoko. Dwa dni temu skurcz w macicy ktory trwal kilka sekund dosyc mocnawy ale potem tylko w kolejnym dniu wyczuwalne napiecie w podbrzuszu. A dzis juz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Halo dziewczyny jest tam kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka762
Witaj:)t ile ci się @ już spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, dziwne, moze idz na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak test 3-4 dni temu, to dlaczego ne zrobisz nowego. Kiedy powinnas dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka762
hm widze że mamy podobny problem u mnie już 6 dni się spóżnia dzisiaj wykonałam test i negatywny. A jaka masz tem? I powiedz mi jak ty patrzysz tą szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Na bete isc nie moge. Mieszkam w UK a tutaj nie wysylaja tak od tak, a czy mozliwosc odplatnie zrobienia badania istnieje to nie mam pojecia;/ Okres powinnam dostac mniej wiecej 30.09 lub 1.10 cykle 30-31 dni. Dwa dni temu jak pisalam wyzej dostala jednorazowego silnego scisku, doslownie trwalo kilka sekund. Na drugi dzien czulam napiecie w podbrzuszu i juz myslalam nawet ze @ przyjdzie ale nie przyszla. Dzisiaj juz nie czuje takiego napiec. Jedynie raz po raz lekkie pociagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Aśka ja temp nie mierze bo nie mam za bardzo warunkow zeby mierzyc o stalej porze ze wzgledu na prace. A co do szyjki to badam zazwyczaj przy kapieli. Jak jest nisko to potrafie ja latwo dosiegnac bo nie musze nawet calego palca wkladac. Jak jest wysoko to trzeba sie troche nagimnastykowac zeby to niej dosiegnac. Czasem mam jeszcze problem z rozroznieniem otwarta/zamknieta ale powoli to ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka762
A jak musze włożyć całego palca i dopiero wtedy dosięgam to jest wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Niunia1
Boje sie ze test znowu wyjdzie negatywny, a okresu nie dostane.. Wiem ze mogla mi sie przesunac owulacja i jesli udaloby mi sie zajsc w ciaze to test rownie dobrze moze nie pokazac bo teraz to juz kompletnie nie wiem kiedy moglam miec ta owulacje skoro wychodzi na to ze nie wtedy kiedy myslalam ze byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×