Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Była prostytutka

W odpowiedzi na wiele tematów

Polecane posty

Gość gość
nosz kurna, a tak na Ciebie liczyłam :D :D spadaj z tym trollowaniem - fajny temat siad na d***e czyta i się uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chodzi mi tylko o sex ale i o codzienne sprawy sex jest bardzo wazny w moim zyciu ale innych spraw tez staram sie nie zaniedbywac jesli moja kobieta potrzebuje porozmawiac czegos sie doradzic przytulic to nie musi mnie do tego namawiac" A możesz spróbować kiedy ty chcesz a nie kiedy ona na to czeka? Autorko, szkoda twojego wywodu. Jak widzisz po wpisach i tak mało kto to rozumie. To się nazywa Empatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie jestem zwierzakiem domowym :D nie da się mnie wytresować :P ewentualnie można mnie przekupić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam, ja czytam z uwagą ale nie mam czasu na pisanie Nie przejmujcie się gimbusami przed czterdziestką to właśnie kafe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken skarbie :) nie chce mi się :P A temat interesujący - doczytam w wolniejszej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam prostytutką Hmm. Kogo nazywasz desperatem, faceta w wieku 40 lat, który w portfelu nosi zdjęcie dzieci i żony? Który wypowiada się o niej ciepło i mówi że nie zostawiłby jej nigdy? Kiedy pytałam dlaczego więc przyjeżdża do mnie, odpowiada zawsze to samo, "co z tego, że mam codziennie ciepły obiad po pracy, skoro wolałbym gorącą kobietę". a Ty mu dajesz gorąco?:) chyba słyszysz tylko to co chcesz usłyszeć:) Tak desperat, który opowiada o sielance rodzinnej na wizycie u prostytutki. Niejednemu konkretnemu w takim momencie by nawet nie stanął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypociny byle szmat które myślą że wszystkie rozumy pozjadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, szkoda twojego wywodu. Jak widzisz po wpisach i tak mało kto to rozumie. To się nazywa Empatia." Ty równiez nią nie grzeszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziały gibony i inne małpy ? czyżby ktoś się ogarnął z płaczem ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gibona to Ty rozpalasz po robocie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem kretynko że takich jak ty ustawia się do pionu szybciutko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorko, szkoda twojego wywodu. Jak widzisz po wpisach i tak mało kto to rozumie. To się nazywa Empatia." Ty równiez nią nie grzeszyszusmiech.gif" A kto zasługuje na Empatię wg. ciebie ty czy inne gibony? na Empatię zasługują tylko ci, którzy ją przejawiają w dwie strony. A nie jednostronnie. I tak tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś taki przecwelony od urodzenia że sam sobie piszesz? laska go ignoruje a ten gównojad sobie przypisuje zasługi :P. Fakt ma rację Pawian to za bystre stworzenie aby go porównywać z tobą eunuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co spinać pośladków :D Ignor wystarczy :D:D A że komuś się coś wyobraża, no to trudno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołujesz, nawiązujesz, wiercisz się bo cię uwieram :D :classic_cool: pisz mi tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A kto zasługuje na Empatię wg. ciebie ty czy inne gibony? na Empatię zasługują tylko ci, którzy ją przejawiają w dwie strony. A nie jednostronnie. I tak tego nie zrozumiesz." Nie masz argumentów na to co piszę o zwiazkach i seksie wiec zaczynasz atak...podpinasz to pod brak empatii, nietolerancje:) nie masz nawet checi uznac że ktoś moze inaczej uwazać niż Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów zapiertolone rozbijanie rozmow.Zostawcie tych co nie maja nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] Juken wypociny byle szmat które myślą że wszystkie rozumy pozjadały smiech.gif-----------kultura pastwiskowa wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tępa dziunia jest :D myśli że jak znalazła upośledzonego jelenia to wszyscy tacy są :P dno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatra się do ciebie juken kłania stale tego ducha widzisz.Jesli go tak mocno kochasz to umów sie z nim,przecież jest pedauem jak stale do niego się zwracasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz argumentów na to co piszę o zwiazkach i seksie wiec zaczynasz atak...podpinasz to pod brak empatii, nietolerancjeusmiech.gif nie masz nawet checi uznac że ktoś moze inaczej uwazać niż Ty" Doczytaj więc wszystkie wpisy i zwróć uwagę wobec kogo lub czego nie ma tolerancji, bo chyba nie znasz definicji tego słowa. W tej dyskusji i wielu innych z normalnymi rozmawiam normalnie i szanuję ich zdanie. Zdanie gównojadów, jak ktoś użył określenia, mnie nie interesuje. Jak zaczniesz widzieć różnicę, to przeczytaj to co napisałeś i porównaj do chociażby dzisiejszych dyskusji. w wielu miejscach zgadzam się z osobami które myślą zupełnie jak nie ja. Więc? Masz jeszcze jakiś problem? no chyba że faktycznie uważasz że należy nadstawiać drugi policzek gnidom kafe. Gnidy się tępi a nie toleruje, ewentualnie ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nidy się tępi a nie toleruje," dobrze że rozumiesz co dokładnie robię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po.j******y czyściciel moralności a połowica rogi mu przyprawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×