Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widziałem parenago

Widziałem Paręnago na zbiorniku

Polecane posty

Gość Widziałem parenago

i cokolwiek nie napiszecie, JEST boska. Widziałem ich filmy na zbiorniku i to co ona potrafi z k*****m swojego faceta, bo innych filmów nie zamieszczają, to POEZJA. I to nie jakieś przerywniki minutowe, ale filmu po 20 minut i dłuższe podzielone na części. Piszecie o kobiecie z pogardą a powiem wam. RZADKO SPOTYKA SIĘ TAK ZAANGAŻOWANĄ PANIĄ a teraz możecie sobie dalej pisać brednie i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki mają nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałem parenago
Juken tobie nie potrzeba lekarza, bo szkoda moich podatków. Nicka nie podam, bo prosili o to na zbiorniku. Ale nie jest to mata7 jak ktoś tutaj domniemywał. Nie mają w opisie sponsoringu więc okazało się że raz kolejny ktoś komu się wydaje, pozostaje idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, tak, ciekawe więc kto wypisuje do mnie e-maile... Ciekawe. biorąc pod uwagę że nasz każdy na zbiorniku otwierany był kilkanaście tysięcy razy, ma kilkadziesiąt komentarzy to faktycznie, możecie sobie tylko popisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hitmenie, nie tacy jak ty zabiegają o spotkanie. A rozumku mam jednak chyba więcej niż się tobie wydaje. I co o mnie wiesz? To co sobie sam dośpiewałeś razem z całym stadem?:P Na szczęście mało was na poważnych portalach. że tak to ujmę, jesteście spuszczani do klopa tam gdzie miejsce wielu z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zostawiam Wam ten wątek, wszak nie wypada dyskutować o sobie. możecie wylewać swoje żale i morale, waląc konia z myślą że nigdy się nie przydarzy, o ile oczywiście wam staje, w co szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranogo powiem ci jako kobieta: takie jak ty spuszcza sie w klopie, ale do twojego ciasnego móżdżku to nie dociera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam franco niemyta i dawno się tak nie uśmiałem :) C**a i k***s to motyw przewodni twojego zasranego, marnego życia. Mam na czubku k****a ciebie zdziro i ten cały zafajdany zbiornik w którym gwiazdeczko plywasz jak gówno w szambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"paranago Tak Hitmenie, nie tacy jak ty zabiegają o spotkanie" ______________________________________________________ Ot pusty jak bęben kvrwiszon :D. Zabiegają o spotkanie :D :D :D Zwyczajnie chcą cię wygrzmocić ty tępa dvpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałem parenago
Hitman, jak tysiące innych chciałbyś pływać na górze tego szamba, tak samo jak tysiące innych którzy się tam logują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sura 35
Paranago a przeslesz mi swoj nick na mail lesli ci podam tez chcialbym zobaczyc co potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem paranago Ty, pider, walcz dzielnie o dobre imię szmaty, może ci szparki kopsnie w nagrodę, albo nowy film prześle:-D Poproś sarenkę może jej męża da ci w duupe w******ć -bądź dzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitman bawisz podobnie do swojego kolegi z pod celi. niebawem się zdziwisz. :D Sura, jak inni znaleźli to ty także potrafisz. Nie szukaj wśród młodych profili, szukaj tych z okolic 2008-09 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
matko boże znowu ta szmata!!!!!!!!!!!!!!! Tak Hitmenie, nie tacy jak ty zabiegają o spotkanie. A rozumku mam jednak chyba więcej niż się tobie wydaje...... NIE ROZUMU TO TY NIE MASZ.... kolejny marny projekt na cafe!!!!!! wchodzisz tylko na tematy o seksie i wyłącznie!!!!!!!!!! o niczym innym nie umiesz rozmawiać tylko o seksie!!!!!!!! coś tam wczoraj , gdzieś pisałaś że Twój mąż wsadza Ci rękę do cipki... ja pier...Ty musisz mieć R O Z J E B A N Ą p***ę....tylko mi nie mów ze mało wiem, i że każdej no prawie każdej kobiecie ręka się zmieści... co do zbiornika to jak mówiłam same buraki... i tłuste lochy...... współczuje Ci a córcie już do r******a już zaprosiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
jeszcze jedno... Jeżeli nie potrafisz dla ukochanej osoby zrobić wszystkiego, to znaczy że nie potrafisz zrobić nic. .. Twoja stopka TO CO DLA MĘŻA ZROBISZ??? GÓWNO JEGO TEŻ ZJESZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty również mnie nie zdziwisz. Ale co tam, jak widzisz ja potrafię z tym żyć i jest mi z***biście. Naprawdę uważasz że którakolwiek ci da b bronisz moralności? naprawdę głąbie myślisz że jestem tutaj od kilku dni? Jestem tutaj od lat padalcu. I mam wiele ciekawych e-maili od ciebie na kilku skrzynkach jak żebrzesz o spotkanie. nie tylko zresztą TY, Twój kolega, przecwel również. Grasz tutaj Dżentelmena? buahahaha ile dziewczyn wymieniało sobie Twoje e-maile w których nawet imion nie zmieniałeś prostaku. Taki z ciebie rozgarnięty mitoman a bałeś się przyjechać na spotkanie bo zacytuję z e-maila "wolałbym spotkać się sam bo tak przy drugim facecie to się stresuje"; ile razy namaiałeś mnie do tego abym wpadła bez wiedzy męża i co? i zawsze usłyszałeś NIE. Bo co bym miała z takim workiem kaleson robić? nic. Dzieciaczki, zero podniesione do potęgi zawsze będzie zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do parango Dziewczynko, chętnych na zakupy jest wielu, nie każdy dostaje. A uważać sobie zakonnico możesz co chcesz, mało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do parango jakbyś miała pojęcie o dyskusjach na forach to dzieci się nie miesza do takich dyskusji, Ty zapewne ich nie będziesz miała, bo skąd. Ktoby chciał r****ć byle co. Po drugie - tak, dla męża zjadałbym gówno jeżeli by od tego zależało jego życie, Po trzecie udzielam się o wiele więcej na wielu innych wątkach Po czwarte, Nie wazelinuj Hitmanowi bo podeślę tobie kilka jego e-maili, zobaczysz jaki z niego stróż moralność Po piąte - jakoś nie zauważyłam nadmiaru tłustych loch na zbiorniku, wręcz przeciwnie. Śmieciaro g****ana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu, ciebie nie stać na to aby nawet na zbiorniku mnie pooglądać. Więc resztę sobie dośpiewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
mogę być zakonnicą...a ciekawe dlaczego....bo nie lubię czworokątów.. jak ty...no cóż..szanuje się.. przede wszystkim nie umiesz odpowiadać na żadne pytania...!!!!!!!! pytałam czy gówno jesz męza??? co nie umiesz odpowiedzieć>? jak psycholodzy mówią-krowa która ryczy mało mleka daje... laski są coraz głupsze-jesteś głupsza niż blondynka... możesz dostawać setki e-mali przynajmniej możesz się dowartościować.. pytanie co możesz o tobie myśli..d****a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty faktycznie jesteś bardziej chora psychicznie niż się wydajesz. Wklej konfabulancie p********y moje maile, tu i teraz:) Zabolało k***iszcze serduszko:-D:-D:-D Wklejaj dziffko w tej chwili ! Nie nasrałbym na ciebie a co dopiero chciał cię spotkać z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno wypina d**ę i mysli że błyszczy :D gwiazda internetu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
nie będę Cie obrażać...nie będę się zniżać do twojego poziomu spadłaś na samo dno, już niżej nie można upaść zamiast r****ć się z kim popadnie zainwestowałabyś w słowniczek języka polskiego...albo w jakąś szkołę... kochanie myślę że jestem atrakcyjniejsza od Ciebie... na zbiorniku nie ma przystojnych facetów ani ładnych kobiet..... nie które d****i mają klasę...myślałam, że ty też ją masz.. ale cóż nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywłoko odpowiedziałam wyraźnie. Hitman, co tak długo ciebie nie było? Nie trzeba nic pokazywać ani przerabiać. Wiele dziewczyn się na tobie poznało, dżentelmenie w skarpetkach, których, wg. relacji niektórych dziewczyn, nie zdejmujesz nawet jak wpadasz na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×