Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość casualty_of_society
nie zejde z topiku (tym bardziej teraz, kiedy przenosimy sie do dzialu zycie erotyczne :D) bo kogos bawi krzywda ludzka, a mnie bawi ludzka glupota i naiwnosc ;) gdzie sie podziala mezatka ze stazem (rowniez w przyprawianiu rogow)? tylko dzieki jej radom mezatka-w-rozterce (autorka tematu) doplynela tak daleko za tych jakze niebezpiecznych wodach romansu in spe z bratem meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no tez wlasnie tak myslalam ze on sie robi taki zbyt bezposredni jakby myslal ze ma mnie juz w garsci i nie wiem jakby liczyl ze sie z nim sypne na tej imprezie. tak glupio to zabrzmialo. nic nie pisze narazie. moze sie opamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Nie odpisywałabym nic na pytanie o ubiór. On Cie prowokuje do jakiegoś pisania o seksie. Seks się uprawia, a nie o nim pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka splatka uważam że dobra decyzja, powinnaś go trochę zdystansować... na przyjęciu też nie zwracaj na niego specjalnie uwagi... żadnych uśmieszków i tego typu rzeczy, nie pozwalaj się też dotykać (to bezwzględnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Autorko, odsapnij przy muzyce :D www.youtube.com/watch?v=79YDgv_zWA4&app=desktop Facet sobie zapier/doli sprawkę, tak coś czuję :D Żenujący tekst "w co będziesz ubrana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no tez mi sie to wydaje troche glupie. nie odpisuje no co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Mnie po takim tekscie opadłoby 90% emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
w ogole to zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo jutro jakos sobie tego nie wyobrazam. siedziec kolo niego przy stole i normalnie rozmawiac udawac ze nic sie nie stalo... jeszcze na dodatek moj maz i jego narzeczona. nie wiem stresuje sie juz a to jeszcze tyle czasu. i faktycznie sie zastanawiam w co sie ubrac zeby jemu sie spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no wlasnie wydaje mi sie ze on troche chyba sie zapedzil a moze jemu tez jest teraz glupio ze cos takiego napisal i dlatego nic wiecej nie pisze. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez... :D gosc nie umie flirtowac bo rozwial cale to napiecie ktore unosilo sie w powietrzu... :D po ile oni maja lat!? pisalo gdzies w topicu, autorka, maz i ten brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmacisko obrzydliwe chcę się sk***ic z bratem męża co za k***a życzę Ci żeby się mąż dowiedział i Cię w twoją nie wyrzyta p**de kopnął!!!! kurfffoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Pytałam o latka autorkę, ale pominęła moje pytanie milczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
moze i racja ze mu pozwolilam i to bylo niepotrzebne. tylko jak teraz z tego wybrnac? nic mu nie odpisalam i ciekawa jestem co on sobie teraz mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
jakie to ma znaczenie ile mamy lat? napisalam ze on jest rok starszy a maz 4 lata starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
ale podaj chociaż przybliżony Wasz wiek, bo jestem ciekawa skąd taka infantylność. Facet walnął tekstem niczym przypadkowy koleś spotkany na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak piszesz "ze zdarzaja sie szczesliwe zakonczenia" to wyobrazam sobie ciebie jako dziewczynke w rozu z blond lokami wierzaca w bajki, kolorowe kucyki i happy endy jak w basniach i filmach- odrealnione to :D szczesliwe zakonczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak z ciekawosci pytam czy wy macie 20, 30, 40, czy moze 60 lat... bo wiesz, ja mam np 28 i moze moje rady nie przystaja do twojego wieku, nie wiem... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ma rację
Ale z was k***y komentujcie ten topik tej autorki k***y!!! jesteście od niej nie lepsze co za SZMATY i jak tu za jakąś wyjść!!! po czasie będzie się kursie z bratem co za SZMATA BEZ WSTYDNA nie wstyd Ci!!! SZMATO do męża brata pisać najpierw się rozwiedz a później gruba świnio się kurw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1
ale tu nie bedzie szczesliwego zakonczenia. bo albo bedziesz cierpiec ty i on albo twoj maz tesciowie narzeczona zawsze ktos ucierpi nie wazne jak ta historia sie skonczy wiec cynicznie brzmi zwrot "szczesliwe zakonczenie" w obliczu ludzkiego bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
moze i racje ze to jest troche oderwane od rzeczywistosci, ale same dobrze wiecie ze takie rzeczy sie w zyciu zdarzaja. moze nizbyt czesto ale dlaczego mam nie wierzyc w to ze moze akurat mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaBoTak27
Nie rozumiem czemu się dziwicie? Autorka w oczach tego brata jej męża jest nic niewarta, bo kto myślałby poważnie o kobiecie, która jest w stanie zdradzić jego brata po jednym smsie? Więc czemu się dziwicie że traktuje ją przedmiotowo, jak szma tę, skoro potwierdziła mu że nią jest? Więc szma ty pyta się właśnie o to w co będą ubrane, bo tylko to chce wiedzieć, a nie `jaka ona jest`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
zbereznik mozna powiedziec ze twoje porady beda pasowaly bo jestesmy w podobnym wieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ma rację
najpierw się SZMATO ROZWIEDZ!!! a później sobie czekaj na szczęśliwe zakończenie braciszek chcę cię przelecieć nie łódź się ze z raka szmatką po bracie będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
napisal mi teraz "ok, to bylo glupie..." masakra smiac mi sie chce teraz troche z niego. i odpisywac cos czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1
nie no mozesz sobie wierzyc jasne ale inaczej dobieraj slowa. bo bedziesz budowac szczescie na nieszczesciu ludzi tobie bliskich- troche kole w oczy ten zwrot o to mi chodzi... ze tez tobie trzeba wszystko tlumaczyc jak 2 latkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
uwierz mi, ze jestem sie w stanie rozwiesc ale dopiero kiedy bede miala pewnosc ze on sie ze mna zwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
kto z was chetny do zabawy w zgaduj-zgadula? ile autorka, maz, niedoszly fagas (czyli brat) maja lat? to palaca kwestia, a widac wciaz omijana. ludzie, tylko jutro nie wyjedzajcie na weekend, nie planujcie niczego!!!! o ktorej ten obiad u tesciowej? autorko: mozesz pisac z komorki? mozesz zdawac relacje live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaMezatkaSlask
tak odpisz ze jesteś zwykła szmata!!!! z resztą nie pisz bo on to doskonale WIE!!!!!!!!!!!! nie wierzę że takie Suki istnieją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
ok rozumiem o co ci chodzi. ja wiem ze to nie bedzie latwe i ze "szczesliwe" zakonczenie nie oznacza, ze wszyscy wokol nas tez beda szczesliwi a wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×