Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość mezatka splatka
ja sie domyslam ze teraz to jest dopiero zauroczenie albo zakochanie a ewentualnie milosc przyjdzie z czasem tylko nie wiem czy bedziemy mieli szanse na to zeby ta milosc przyszla. i nie wiadomo czy on chce tego samego co ja czy na czyms innym mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co ma przyjsc milosc z czasem skoro masz juz MEZA ktorego kochasz, no po co? A potem Cie zauroczy szwagier sasiada i znow bedziesz rozbijac zwiazek? No pomysl kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
no nie wiem moze macie racje ze nie powinnam w ogole o tym myslec skoro mam kochanego meza i jestem z nim szczesliwa... ale to jest cos ponad mna ja nie jestem w stanie nad tym zapanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz 18 lat, ale na pewno ne wiecej jak dwadziescia pare, oj młode z ciebie dziewcze i jeszcze głupiutkie. dorosłe kobiety tak nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
odpisal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wow odpisal, mam nadzieje, ze okaze sie lojalnym bratem i przekaze mezowi Twojemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widze ,ze sie zakochalas , juz ci zawrocil w glowie , ty szukasz pytania czy to milosc , a on raczej szuka seksu z toba. To nie znaczy ,ze nie moze byc zauroczony , ale mysle ,ze on raczej mysli o tobie w kategoriach lozkowych przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i coż ci napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
masakra ale mi teraz cisnienie podskoczylo serce mi wali rece sie trzesa jakby nie wiadomo co sie stalo... odpisal mi cos takiego - :P? - co to moze znaczyc? o co chodazi z tym znakiem zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
ale co ma niby przekazac mojemu mezowi? ze mu usmiechnieta buzke wyslalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odeślij mu zwykła usmiechniętą buźkę i zapytaj co słychać. jakoś się rozmowa rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
ok napisze tak - :) co tam? - moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam - jest takie bezosobowe napisz lepiej - co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znak zapytania oznacza ze nie wie o co chodzi ja przynjamniej tak odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I przyzekam Ci milosc, wiernosc i uczciwosc malzenska oraz, ze Cie nie opuszcze az do smierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
w tyłku Ci się przewraca, nie szukaj sobie problemów. Facet jest zajęty, Ty też. Zastanów się co takiego dzieje się w Twoim małżeństwie, że inny facet tak na Ciebie działa i wyobraź sobie jaki skandal w rodzinie wywołasz jak romans wyszedłby na jaw. Motyle w brzuchu trwają krótko, a potem przychodzi proza życia. Przestań się skupiać na tym facecie i patrzeć na niego jak na obiekt pożądania, bo wszystko zmierza w kierunku romansu, a mąż nie zasługuje na to,aby jego żona walnęła go w roga z jego własnym bratem :( Poza tym, to są bracia, być może jeden drugiemu kiedyś by wybaczył coś takiego, ale Ty zawsze pozostaniesz w rodzinie szmatą, która się podłożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I przyrzekam ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci" ** _ _ **nie dotyczy przypadku, w którym puszczę się z twoim bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mam pytanie nie boisz sie ostracyzmu pozniej? przeciez to brat meza- znienawidzi ciebie i brata twoj maz, twoi tesciowe i rodzina bedzie wam sie cezko zylo bo raczej spotkania rodzinne nie wchodza w gre pozniej. bedziecie sami. mysle ze temu bratu meza bedzie mega ciezko ze straci kontakt z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaa
mezatka splatka to nie jest takie proste ja kocham meza i jestem z nim szczesliwa no ale do niego tez czuje cos... nie wiem czy to jest milosc czy nie ale to jest bardzo silne i ciezko sie temu oprzec ja p*****le, kocham męża ale dla jego brata to by go zostawiła :o współczuje twojemu biednemu mężowi takiej żony, powiedz mężowi o tym, to on szybko za ciebie podejmie decyzję. żenująca jesteś i na pewno nie wiesz co to prawdziwa szczera miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj , bo przeciez jemu nie chodzi o milosc , odchodzenie od partnerow i legalizacja zwiaku tylko o bzykanu po cichu w tajemnicy przed rodzina i te emocje przy stole na rodzinnych uroczystosciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heehe ale dziunia! facet cie dwa razy dotknal raz w reke raz w poslad a ty juz ze zakochany, ze zostawi narzeczona ze ty meza rzucisz i bedzie extra :D ale logika zero oznak zainteresowania z jego strony, nie piszecie, nie rozmawiacie przez telefon, nie umawiacie sie, nie spotykacie poza oficjalnymi spotkaniami rodzinnymi- przeciez to absurd przeciez ty sie osmieszasz takimi akcjami w stylu sms buzka, pytanie od czapy musi miec gosc z ciebie beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Do brata męża czujesz pociąg fizyczny, a nie uczucie. To się nazywa kompletny brak dojrzałości. Powiem szczerze, że ja bym nawet nie miała odwagi o czymś takim myśleć, a co dopiero chcieć realizować, pchać się w ogromne kłopoty i zadawać ból wielu osobom w rodzinie. Nie wierzę też, że brat męża miałby odwagę ujawnić przed rodziną związek z Tobą, co najwyżej bzykałby Cię pokątnie bez zobowiązań mając wyrzuty sumienia wobec brata. Ta historia nie może skończyć się dobrze, wierz mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******o to stan umyslu jednak i z wiekiem i nawet zmiana stanu cywilnego nie przechodzi ave :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nawet jak Cie dotknie to nie znaczy, ze Cie kocha, baaa nawet nie znaczy, ze Cie przeleci. Jestes moze atrakcyjna i wpadlas mu w oko, ale zapewne kocha narzeczona. I nie ma takich dylematow jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci sa inni. jak im sie ktos podoba to daja jasne i wyrazne sygnaly, a nie jakies podchody na cichego nija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ci odpisal autorko na to blyskotliwe "co slychac?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lubi takie gierki , jara go tajemnica , dotykanie pod stolem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze nie szalej! mi tez sie podoba brat meza- wizualnie, fizycznie jest przystojny, zadbany ale to tyle, o wielu facetach moge powiedziec ze mi sie podobaja, ale to nie znaczy ze meza chce zdradzic i zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chyba uciekla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Lepiej byś zrobiła k****,gdybyś najpierw zostawiła swojego męża, bo przecież znajdziesz lepszego i tym samym dała mu szansę na szczęście,miłość i wierność, niż robiła z niego najgorszego sortu rogacza, pod którego nosem r***a Cię jego rodzony brat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×