Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
Wyslij mu zdjecie swojej p**dencji I bedzie wszystko jasne hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem, autorka ma bujną wyobraźnie. Kilka gestów potraktowała na opak. Dopowiedziała sobie troche i zaczęła fantazjować co by było gdyby. Wiele osób tak robi. Czy wy nigdy się nie mylicie w swoich przemyśleniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze teraz rozmawia przez telefon . Ktora doradzila wyslanie buzki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaa
jednak to prowokacja musi być, my tu się podnieciliśmy tematem a ona poszła sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to brat meza siedzi na kafe i fantazjuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie wam ,ze na pewno zadzwonil albo ona do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej brak argumentow w dyskusji, jara sie smsem:D albo dotarło do niej ze zrobila z siebie kretynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
przepraszam, ale cos mi internet rozlaczylo mam andzieje ze teraz bedzie dzialalo. no wiec napisalam mu co tam on mi odpisal cos takiego "jestem w pracy ale nie moge sie na niczym skupic, nie wiesz czemu? :P" no troche bylam w szoku ale odpisalam mu no widocznie cos ci zaprzata glowe albo ktos... a on teraz przed chwila mi napisal "strzal w dziesiatke :)" i co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze jestescie podli:) Mam nadzieje, ze Wasi partnerzy sie dowiedza i, ze bedziecie mogli nareszcie byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
ale co mam mu odpisac na to? nie wiem jaki on ma cel w tym ze tak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jędza
10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula29
u mnie była taka sytuacja w rodzinie :o bratowa wdała się w romans z naszym młodszym bratem, jak się wydało to był koszmar.. jej się dostało najbardziej. brat się nie rozwiódł, udało im się uratować małżeństwo, a z tamtym nie rozmawia już od roku. młodszy brat jak się wydało..to zwalił winę na nią i podkulił ogon. uważaj żeby u Ciebie nie było tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jestes ugotowana . Facet wie jak grac , teraz to ty juz pojdziesz na calosc.. A teraz ta ktora kazala wywylac buzke niech wystapi z szeregu i tlumaczy sie jej mezowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
ok, moze to i racje ze mam bujnawyobraznie i sobie duzo wmawilam ale teraz po tych smsach to juz calkowicie mi zamecil w glowie i nie wiem co mam myslec i czy w ogole mu odpisywac cos na to. czuje ze jakbym odpisala to juz bylby chyba krok za daleko. nie wiem no mam taki metlik w glowie nawet nie wiecie jak mi sie rece trzesa z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
andziula ale oni sa nadal malzenstwem tak? dobrze to zrozumialam? i co reszta rodziny na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilksiezyc
Ale jaja jeśli nie prowo jesteś o krok od z******tego swinstwa jakim jest bzykanie się ze szwagrem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
myslicie ze powinnam mu teraz cos napisac czy dac sobie spokoj? teraz juz sie zaczynam bac ze to cos na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andziula ma racje . Ja pisalam o tym wczesniej ,ze jak sie wyda to ty oberwiesz najwiecej .Oni sie pogodza lub nie , twoj maz straci zaufanie i zlamiesz mu serce , tesciowie cie wyklna , a ciebie wszyscy pogonia , lacznie z mezem i narzeczona szwagra. nie wkrecaj sie w milosc , to pozadanie , on teraz nie mysli o zostawianiu narzeczonej tylko o przeleceniu ciebie. Zdarza sie ,ze moze to sie okazac miloscia , ale bedzie po drodze wiele zniszczonych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaa
pewnie myśli o narzeczonej a ty się podniecasz :D atak na serio on chce tylko i wyłącznie cie przerżnąć i nic więcej, nie licz na wielką miłość i happy end :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle andziule zrozumialas. Ten jej mlodszy brat uratowal malzenstwo , wszystko zgonil na nia ,rodzina ja potepila , a jej maz sie z nia rozwiodl . Widzisz to co chcesz widziec :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Cóż, jesteś trafiona, zatopiona... Brat męża czuje to samo i odebiera prawidłowo sygnały, które mu wysyłasz. Teraz nie pozostaje Wam nic innego jak znaleźć okazję skonsumowania tej "znajomości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
czyli mam mu juz nic nie odpisywac? a moze faktycznie on mial na mysli swoja narzeczona a ja sobie wkrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym olala bo to sie zle skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
Myślę, że dał Ci do zrozumienia, że myśli o Tobie, a nie swojej narzeczonej. Dobrze o tym wiesz, nie udawaj :( Nie jesteś małym naiwnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zle andziule zrozumialas. Ten jej mlodszy brat uratowal malzenstwo , wszystko zgonil na nia ,rodzina ja potepila , a jej maz sie z nia rozwiodl . Widzisz to co chcesz widziec pechowiec.gif,,----- albo i nie rozwiodl , nie wazne i tak smrod pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilksiezyc
Ogarnij się ,oj bedziesz żałować.Moje małżeństwo przez to wisiało na włosku mimo ze męża nie zdradzilam tylko to było wczrsniej ale mimo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula29
z młodszym się wdała w romans i on jest kawalerem.jak się wydało, to zwalił winę na nią i się wycofał. całe pomyje na niej wylądowały..bo mężatka. nawet jej mama się wtedy od niej odwróciła. jak bratowa zobaczyła co jest grane, to zaczęła błagać brata żeby ratowali małżeństwo, długo to trwało, ale dziś są razem, z tym że w dużej mierze chyba ze względu na małe dzieci. moi bracia po tym nie rozmawiają ze sobą. uwierz mi widziałam to i wiem że gra nie jest warta świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula29
i ma rację ten kto pisał, że smród pozostał :o minął już rok, a nadal czasami słyszę w domu 'żarciki' na jej temat. brat też jej nie ufa do końca, dogadali się, ale wszystko na jego warunkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkazdługimstażem
No tak, bo trudno żeby cokolwiek było na warunkach szmaty, która dała d**y bratu męża, masakra. Nigdy nie miałabym odwagi tak postąpić nie tylko wobec męża, ale całej rodziny. To musi być okropne czuć się najgorszą szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka splatka
matko cos mi sie dzieje z internetem co chwile rozlacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×