Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość maxim77
fasolka suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Brałyście może kiedyś coś takiego jak cyclodynon? Bo moja gin poleciła, żebym sobie to brała to są jakieś ziołowe tabletki na wyregulowanie gospodarki hormonalnej i mówiła, że zdarzało się często ze kobiety po tym zaskakiwały i zachodziły. Kupiłam i zażywam :) jak wstaje rano to mam taki arsenał tych tabletek jak schorowana 90-latka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sie staraniami zajely ;-) Ja juz sie mam lepiej, nawet mdlosci mi zelzaly, chociaz to jeszcze nie to. Jutro koncze 11tyg., jak ten czas zlecial!!! Niedlugo znow bede siedziec w pieluchach, a bylo juz tak fajnie :-P Niepokoje sie tylko, czy wszystko tam w porzadku, a do wizyty jeszcze tyle czasu.. Karola, ja z lekiem nie pomoge, bo nic nie wiem na ich temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - właśnie mi lekarz kazał zażywać cyclodynon jak byłam u niego w listopadzie , zjadłam chyba z pół opakowania ale moja koleżanka aptekarka ( oczywiście mądrzejsza od lekarza ) powiedziała że to jest tylko na bule menstruacyjne i przekonywała żebym kupiła castangus - że jest lepszy ( choć cyclodynon był sporo droższy i to było zastanawiające... ) ale w końcu posłuchałam i przestałam brać cyclodynon a zaczełam castangus. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ale tyle osób pisało o tym castagnusie że juz nie wiedziałam co będzie lepsze . No ale teraz skoro mówisz że cyclodynon jest na wyregulowanie hormonów to może znowu zaczne go brać ... Na dodatek z tego co piszesz twoja gin. jest chyba dobra w swoim fachu więc raczej nie powinna się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wspominała Twoja gin. może przez ile miesięcy powinno sie go brać ? ten cyclodynon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, posluchalas kolezanki zamiast lekarza? Gdybym ja posluchala farmaceutki, to bym juz poronila, bo mi kazala brac leki, twierdzac, ze sa nieszkodliwe, ale jej nie uwierzylam. Lekarz sie za glowe zlapal. Dla mnie to sa tylko sprzedawczynie, zadne wyrocznie, a niestety coraz czesciej slysze, ze maja sie za najmadrzejsze. Lek, ktory doradzila mi moja pani aptekarka ma bardzo zly wplyw na lozysko, o czym pisza w ulotce, ale ona twierdzila, ze ten wpis to sposob na unikniecie odpowiedzialnosci. Przepraszam, Marcelka, ze to napisze, bo nie chce Cie urazic, ale stosujesz sie do zalecen nie tego autorytetu, a potem co miesiac jest dol, ze sie nie udalo. A moze juz dawno bylabys w ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliaqa ma racje. Powiedziala ze mam brac puki nie zajde w ciaze I ze to jest ziolowy lek bardzo dobry ponoc jak juz pisalam wielu kobietom pomogl. Na miesiaczke owszem bo skoro reguluje gospodarke hormonalna to I reguluje cykle stabilozuje poziom jakze dla nas waznego progesteronu zatem latwiej zaciazyc. Skoro lekarz bardzo dobry powiedzial ze nie zaszkodzi a moze pomoc to ja sie tego bede trzymac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa super ze juz Ci lepiej. Chetnie wezme od Ciebie troche tych mdlosci. A jak brzuszek rosnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Fasolka ogromnie się cieszę:)wszystkie wiedziałyśmy, że serducho zabije:)Cudownie;) Właśnie wróciłam od doktorka. Niestety cały czas muszę leżeć.Ciąża jest wysokiego ryzyka:( Chciał mi dać skierowanie do szpitala ale po długiej rozmowie przekonały go moje argumenty, że leżeć i przyjmować leki mogę w domu. Wierzę,że wszystko się w końcu unormuje. Na szczęście synuś rozwija się prawidłowo;)Uwielbiam na niego patrzeć;) To już 17 tydzień;) Karola z tabletkami nie pomogę bo nic nie przyjmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W sobote ide na hormony estradiol fsh I lh oraz zobaczyc czy pecherzyk jest I jaj siw miewa. Juz sie troche boje. Ale bardziej od tego przeraza mbie fakt ze to cos nie tak z zolnierzykami mego meza. Wolalabym zeby problem lezal po mojej stronie. Ale narazie nie zawracam sobie tym niepotrzebnie glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie możesz tak myśleć, że lepiej żeby problem był po Twojej stronie.Nie jest to ważne. Ważne że macie siebie ,że się kochacie i że chcecie się leczyć żeby mieć upragnionego dzidziusia. Fajnie, że trafiłaś na kompetentną ginekolożkę :)Na pewno szybko zleci badania i postawi diagnozę:)Trzyma kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska leż kochana i dbaj o wasz dwupak :) a ja tymczasem dołoże wszelkich starań aby ponarzekać razem z wami na ciążowe dolegliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...leże, leże nadrabiam zaległości książkowe:) Hehe:) Życzę Ci ich Kochana w jak najmniejszym stopniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim tak dostałam @ przed wczoraj, niuńkaa2013_____29lat_____6_____@23.04.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@ 4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 1986Karola______27lat_____9______@ 16.04.2014 ? agiii32 ________32lata_____7______ @16.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
fasolka - mówiłam ze bedzie dobrze super ciesze sie ze bije serduszko:) wera przykro mi ze ciagle cos Ci wyskakuje na niekorzysc w starankach, ale jak maz wyzdrowieje to sie zabierzecie do pracy nad tym ze zdwojona siła :) lady i cytrynka teraz wasze terminy na testowanie :) Ineska odpoczywaj i leż żeby dzidzia sie trzymał Twojego brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa - wiem masz rację :( Tylko jak byłam u tego gina wtedy to nic mi tak konkretnie nie powiedział ( nawet kwasu foliowego nie kazał zażywać ) , dał mi tą ulotkę cyclodynonu i powiedział że ewentualnie to mogę brac bo jest - tak jak juz Karola napisała wcześniej - na bazie ziół ... ale nic mi nie wytłumaczył że na uregulowanie hormonów jest czy coś , odniosłam wtedy takie wrażenie że to tylko jakieś zwykłe zioła są :( A tutaj tak każdy wychwalał castagnus , a potem koleżanka też namawiała mnie na niego że się w końcu pogubiłam w tym wszystkim i uznałam że jednak będę brać ten castangus . Może źle zrobiłam, nie wiem :( Na ulotce też niestety za wiele nie pisze ... i nawet nie powiedział mi ile miałabym go zażywać. Teraz się zastanawiam czy mogę go brać razem z kw. foliowym i castagnusem ... jak myslicie ?? Karola a ty co jeszcze zażywasz oprócz tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka nic straconego biegnij do apteki i zaczynaj :) ja oprócz tego cyclodynona biorę jeszcze obowiązkowo kwas foiliowy i olej z wiesiołka na poprawę śluzu. Dodatkowo mój mąż narazie bierze Salfazin (bo już mu wcześniej kupiłam ) i ginekolożka powiedziała, że tez może być ale ogólnie poleciła mi także dla faceta Androvid. To jest zestaw witatamin które także mozna brać ogolnie. Odnośnie tego czy można cyclodynon brać z castangusem to nie wiem. Musiałabyś to skonsultować. Tak jak C***isałam wczesniej tego cyclodynona można brać cały czas dopuki się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie zamówiłam te tabletki co Ty Karola, wieczorem odbiórę i dam mężomi i sama wezmę. Po wczorajszej wizycie jestem zadowolona, okazało się że miałam obydwa jajowody nie drożne , ale teraz jest wszystko ok, od jutra mam zacząć staranka , trochę się martwię czy będę miała owu bo to mój pierwszy cykl bez tabletek na wspomaganie, mój gin twierdzi że będę miała więc posłucham go. Od wczoraj mam taką chyba grypę jelitową wieczorem i w nocy zwracałam, i dzisiaj mi strasznie jest niedobrze, moje dziecko też chore , nie wiem jak to będzie w tym miesiącu ze starankami, chyba nic z tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka, Maxim,Wera, Lady i Cytrynka jak tam u Was testujecie, piszcie jakie objawy macie, Niuńka ty dostałas już @ bo nie wiem czy nie przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________29lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@ 4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 1986Karola______27lat_____9______@ 16.04.2014 agiii32 ________32lata_____7______ @16.04.2014 niuńkaa2013____29lat______6______@23.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszly mi dzisiaj testy owu zaczynam testowanie :) w tym mam az 5 ciazowych :) bedzie sie dzialo. Ja tak mam ze jak mam w domu test ciazowy to dostaje malpiego rozumu ;) Nie uleza u mnie w spokoju bo bardzo kusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny :) Inesskaa mam do Ciebie pytanie w którym tygodniu dowiedziałaś się że będzie synek?Jak bedziecie uaktualniać tabelkę to możecie zmienić mi datę porodu dokładnie mam na 20.09.2014 :) Ja dzisiaj zaczynam już 15 tydzień :) Mdłości już troszke ustępują co bardzo mnie cieszy :) Karola daj znac co po monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Hej dziewczyny! Ja powinnam mieć @ 25-26.03 a do tej pory nie nadeszła, ale nadejdzie, bo brzuch boli mnie niesamowicie. Ciekawe czy dzisiaj nie przyjdzie. Generalnie od lat nie miałam takiego opóźnienia, nie wiem czym to jest spowodowane. Poza tym objawów nie mam żadnych, w ciąży nie jestem-i dobrze ;) bo nie wiadomo jak tam moja cytomegalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agii zdrowiej i działaj!:) Milenka o synku dowiedziałam się w 14 tygodniu i 5 dniu:) Przyjemnego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________29lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@ 4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 1986Karola______27lat_____9______@ 16.04.2014 agiii32 ________32lata_____7______ @16.04.2014 niuńkaa2013____29lat______6______@23.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×