Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalnie na pomarańczowo

Wiecie że tu na ero można jeszcze znaleźć normalnych ludzi

Polecane posty

gość...czytaj że zrozumieniem,jeśli dasz radę... Celowe działanie wziąć za błąd to dopiero prostactwo. Nie gryź,bo kły stracisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdunia a Jacek jaki mial nick? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SM;:-D Ty jak Zorro jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za definicję "normalności" na kafe. Jej części składowe to: - czytanie bez zrozumienia, - wulgaryzmy zamiast argumentów, - krytyka wszystkiego i wszystkich, - ekstremalne hejterstwo, - kradzież nicków (podszywy). Niestety ta normalność tak wygląda dziś - kiedyś była inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos romanboski to nie ja :) bo juz ktos mi tez chce zabierac fanow :D To prawda to co gosc napisal... ale normalnosci i tak nie ma pozatym w tym kraju ? Chcialbym kiedys na to popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozjasnilem ci sprawe ciekawe jaka ? :) Hmmmm debilem jestem ?:) Dla mnie to komplement przynajmniej atuty sa niewidzialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKi ja nei spie temat bedzie zywy:) obiecuje slowo :) i nie przejmujcie sie chamstwem ja osobiscie bym obcinal jaja takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slucham muzy z tl teraz wiem ze to jest ale lubie :) i zaprosilbym cie do tanca nawet bez 2 rak sprawnych i cie powywijal jak strune:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadgarstek mam niesprawny tymczasowo w gipsie lakiec ma defekt prawie nie widoczny na okaa wiec troche w tym nie prawdy co ty mowisz ale za to mam to cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pomarańczy mówię,co ją kastrować chciałeś,boski... A u mnie Eska króluje i zumba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×