Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xsarafinka

Bezpłodna załamana

Polecane posty

Gość gość
Taaaa telewizja i poczta na tlenie. Daj służbowego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam akupunkture, ureguluje wam przeplyw energii w ciele, na pewno skorzystacie zdrowotnie a to tansze niz in vitro Ja wyleczylam sobie akupunktura zylaki, wiec jestem co do nie przekonana. no i zawsze jest adopcja, to sie wydaje takie naturalne w przypadku problemow z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z akupunktura to prawda. Ja w ten sposob wyleczylam problemy zwiazane z systemem hormonalnym i chorobe, ktora uniemozliwiala zajscie w ciaze. Leczenie trwalo 3 miesiace, po jego zakonczeniu zaszlam w ciaze w drugim cyklu. Sprobujcie akupunkture, postawienie igiel powinno trwac ok. 15-18 minut, a nie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej matka natura Was blokuje. Smutne ale często prawdziwe. Może to nie ten facet ma być ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie w*****a to zdanie ze moze to wlasnie nie ten maz, tez to slyszalam, bo kilka lat w ciaze nie moglam zajsc, pod koniec walki okzalo sie ze mam endometrioze, hsg wykzalo ze wszystko jest drozne, takze laparoskopia sobie lekarze d**y nie zawracali... wypalili ogniska i moja 3 latka jest dzis z nami na swiecie, w obecna ciaze zaszlam w pierwszym cyklu, utorko , polecam forum nieplodnosc gazeta.pl i nasz bocian, i sprawdzenie siebie i partnera w klinice nieplodnosci, nie u zwyklych lekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×