Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MyMission

170 cm i 65 kg

Polecane posty

Gość Redukcja
M'y mission Jak czesto sie wazysz? Jà przyznam ze codziennie wiec widze wahania wagi w czasie miesiaca Poza tym moja waga spada powoli tak jak i twoja co jest normalne bo w sumie obie mamy prawidlowa wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
ja niestety tez ważę sie codziennie. ale dzis jestem mega pozytywnie zaskoczona :) waga pokazała 64,4 kg :) menu na dziś śniadanie 1 kromka chleba z wędliną + 4 małe ogórki zielona herbata obiad ziemniaczki z kawałeczkiem ryby kolacja chyba racuchy z jabłkami (ale maks 2-3 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
zagląda tu ktoś? kolejny dzień diety za mną. jutro pierwsze oficjalne ważenie po tygodniu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbaciak
Ja dizś się zważyłam, -3 kg w 12 dni, wiec całkiem nieźle! probowałam tej figura no-apetite, faktycznie glodu nie czuje, ale w smaku takie sobie. Dziś byłam na basenie na godzinke, nic lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelkaaaa
hejka! widzę , że fajnie Wam idzie ;) ja czekam na okres i mam wilczy apetyt :( Zacznę dietować po @ , czyli start myślę że za tydzień w poniedziałek ;) do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej dzisiaj waga 64,2 kg czyli 0.9 spadło. jest ok na ten tydzień założenie ujrzeć 63,5. byłoby cudownie :) menu z dzisiaj śniadanie 1 kromka chleba z wędliną i 4 ogórkami II śniadanie lód obiad kapuśniak i troszkę kopytek kolacja odrobinka obiadowych kopytek :) i może cos jeszcze zjem jak bym nagle zgłodniała :) a jak tam wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej hej hej moja waga mnie dzisiaj nie zwykle miło po raz kolejny zaskoczyła dzis na wadze 63,7 kg :) i oby tak dalej ale cos czuję , że zaraz będę miała zastój, bo zawsze waga blokuje mi się na 63 kg, jakaś masara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
kolejny dzionek diety zaliczony, choc dzisiaj czuję się wyjątkowo przejedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos to forum przymiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nie wielorybka ;) da się zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam to na sobie :) Ocet jabłkowy jest rewelacyjny. ( podobno Kamisa jest niezbyt dobry smakowo) Rano na czczo- szklanka przegotowanej wody + 2 łyżki stołowe octu jabłkowego, przed obiadem i koło 19-tej . - Jeść można normalnie- wyeliminować cukier i pieczone, smażone mięsa, pić 1,5 litra wody niegazowanej dziennie. zzz Na początku, w tej diecie, pozbywamy się wody z organizmu a potem redukowana jest tkanka tłuszczowa. zzz jestem 1 tydz. na tej "diecie"?- ubyło 3 kg :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa , "jeść można normalnie ,ale wyeliminować :to , to to i tamto " ? o co właściwie Ci chodzi? Po wyeliminowaniu tych rzeczy i bez octu byś chudła. Ale rób jak uważasz , chcesz , to pij ocet wiadrami nawet. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
Witajcie waga na dzis 63,9 menu sniadanie kromka chleba z wedlina i ogórkiem zielona herbata co na obiad i kolacje jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nikogo do niczego nie zmuszam, tym bardziej do picia octu wiadrami. Napisałam o efektach tej diety a zalety octu jabłkowego ( zdrowotne) są w linku. x Autorko- z pewnością ciasteczka i ciasto musisz wyeliminować :) herbata zielona- oczywiście jak najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksza
@garbaciak ile kosztuje ta figura noapetite? gdzie ją dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej wczoraj trzymalam dietę a dzis waga prawie mnie zabiła, 64,5 masakra chyba mam problemy z zatrzymywaniem sie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
czy ktos mnie czyta??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
załamka, moja waga g***townie idzie w górę, nie wiem o co chodzi, dzis na wadze 64,8 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej, kolejny dzień za mną, widzę, że pozostałam sama, to nic może ktos dołaczy z czasem. Jutro oficjalne ważenie po kolejnym tygodniu diety. Marzę by ujrzeć 63,5 kg na wadze, byłoby cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
waga po kolejnym tyggodniu odchudznia 63,4 kg plan na kolejny tydzień 62,9 :) byłoby super pół kg na tydzień to chyba dobry spadek wagi? do sylwestra byłabym laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij do 30 i wyrwij bezrobotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej gdzie jesteście??? z dietą u mnie słabo a juz w poniedziałek ważenie, mam nadzieje, że chociaż nie będzie gorzej niż w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty nie jesteś na żadnej diecie, nie stosujesz żadnych reguł i chcesz schudnąć??? Samo pisanie na topiku " co dziś zjadłam" nie obniży twojej wagi :P Przez 18 dni NIC NIE SCHUDŁAŚ :D Nie jesteś przecież dietetykiem! Zastosuj TEN ocet jabłkowy a po tygodniu będą efekty. Nie zalecam pić wiadra octu jabłkowego :P Słuchaj innych a nie samej siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, ja po 2 tyg.- pomijając tylko cukier i tłuszcze a pijąc 3 razy dziennie ocet jabłkowy mam na minusie 5 kg :classic_cool: - zalecam jeszcze grejpfruty a mięso raczej gotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Sprawdziłam to na sobie usmiech.gif Ocet jabłkowy jest rewelacyjny. ( podobno Kamisa jest niezbyt dobry smakowo) Rano na czczo- szklanka przegotowanej wody + 2 łyżki stołowe octu jabłkowego, przed obiadem i koło 19-tej . - Jeść można normalnie- wyeliminować cukier i pieczone, smażone mięsa, pić 1,5 litra wody niegazowanej dziennie. zzz Na początku, w tej diecie, pozbywamy się wody z organizmu a potem redukowana jest tkanka tłuszczowa. zzz jestem 1 tydz. na tej "diecie"?- ubyło 3 kg usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokergirl
Ja uznałam że nie potrzebna jest dieta jeśli chodzi o to by poprawić swoją figurę. Korzystam z artykuły który rok temu wpadł mi w oko i się go trzymam i w tym roku. Mianowicie chodzi o http://www.sylwestrowy.pl/artykuly gdzie jest artykuł "metamorfoza sylwestrowa" , przy okazji można zrzucić zbędne kilogramy przed sylwestrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j mam 170 waze 55 kg i nie wiem jak utrzymac teraz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×