Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MyMission

170 cm i 65 kg

Polecane posty

Gość MyMission

Witam Mam 170 cm, ważę 65 kg. Chciałabym schudnąć 6 kg. Nie ważne w jakim czasie, ale na ekspresowym odchudzaniu zakończonym efektem jojo szczególnie mi nie zależy. Jeżeli jest ktoś o podobnej wadze i chce się ze mną razem odchudzać to zapraszam. Potrzebna mi jest jakaś bratnia dusza. założenia: Dieta MŻ (4 posiłki) Ostatni posiłek do 19.00 Ograniczenie białego pieczywa Białkowa kolacja Dużo warzyw Wyeliminowanie słodyczy do minimum Minimum 2 litry płynóww Ruch ruch ruch dużo ruchu Menu na dziś: śniadanie 1 kromka chleba 2 plastry szynki kawa z mlekiem zielona herbata II śniadanie jabłko obiad placuszki z cukinii kolacja jajka na twardo + pomidor Zapraszam do wspólnego dietkowania Pozdrawiam MyMission

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginiaaa
Mogę się przyłączyć do Ciebie, też mam 170 wzrostu waga 66, chcę zgubić na początek 6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_a
Ja waze 68 przy wzroscie 172 i doklanie tak jak Tobie zalezy mi na zrzuceniu 6 kilogramow. Zaczelam diete warzywno owocowa Ewy Dabrowsiej. Kiedys ja robilam i efektu jo-jo nie mialam... dodatkowo (albo przede wszystkim) oczyszczam organizm :-) Takze problem mamy podobny, cel podobny, tylko wybralysmy troche inna droge :-) Wstapie za jakis czas, podzielic sie wynikami :-) trzymaj sie! zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelkaaaa
to i ja dołączę ;) 170 cm i 66 kg. Fajnie byłoby zgubić 6 kg :) Ja bym się z kolei skupiła na niskim indeksie glikemicznym , bo mam problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginiaaa
Isabelkaaaa ja też podobnie do Ciebie, sama układam sobie dietę, stosuję produkty o niskim IG, w taki sposób schudłam już 10 kg, ale jak przestałam w wakacje stosować dietkę tak do tej pory nie mogę wrócić na właściwą drogę, a 6 kg jeszcze pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataK
ja mam 169 i 65,5 kilograma. Tez chętnie schudnę. Mam już plan dietetyczny, no i postanowiłam trochę więcej poćwiczyć. Nie ważne, czy w domu, czy na powietrzu, ważne, żeby to był systematyczny ruch. Jeśli mi się tym sposobem zrzucić tych kilku kilogramków, to skorzystam z tabletek, które właśnie teraz koleżanka stosuje. Są to dokładnie te http://nutrina.pl/28,slimette.html i mam nadzieję, że wszystko wtedy pójdzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej dziewczyny fajnie, że jesteście. ja jestem po obiedzie i chyba przesadziłam, bo zjadłam aż 6 placków z cukinii i wypiłam szklankę mleka do tego :( dziewczyny a jakie macie wymiary przy tej wadze, pytam tak dla porównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
165 i 59kg Do zrzucenia co najmniej 4 ale i 6 byloby ok Plan identyczny Dzisiaj 9 - 3 ciastka z czekolada i mango 12 schabik frytki brokuly krem smietankowy 17 filet z kaczki ogorek kiszony jajko smazone 2 ptasie mleczka Minus Godzina zumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
co tu taka cisza i spokój??? MENU NA DZIŚ ŚNIADANIE 2 kromki chleba 2 plastry sera 2 jajka 1 pomidor II ŚNIADANIE gruszka/jabłko OBIAD zupa ogórkowa KOLACJA ??? i dużo płynów dziś na wadze 64,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zjadlam pol chleba na sniadanie . masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijcie jeść owsiankę i kaszę jaglaną, wypróbujcie różne metody przyrządzania i wybierzcie taką, która będzie wam najbardziej smakować owsianka w pracy zalana niewielką ilością wrzątku i dopełniona jogurtem naturalnym + kilka orzechów + mała łyżeczka naturalnego miodu jest przepyszna ! kotlety jaglane z jarzynami są pyszne ! spróbujcie, to jest zdrowe i sycące, nie trzeba jeść kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie chleba, słodyczy, napojów gazowanych, fast foodów, o tych rzeczach trzeba zapomnieć, tak jakby nie istniały, ograniczenie tych produktów nic nie da, to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Réduction
Pol chleba ? Niezle;) 8 musli i otreby 10 dwa ciastka 12 purée z ziemniakow fasolka gotowana swinka w sosie ananas pokrojony z cukrem 14 mandarynka 17 4 wasy z pasztetem i ogorkiem oscypek kawalek czekolady -30 min szybkiego pingponga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie mnie ograniczenie nic nie da bo jak zjem 1 kromke to juz jak wyzej napisalam zjadlam potem pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Réduction
A czemu sie rzucasz n'a pol? Taki straszny glod czy taki dobry chleb?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, chleb cieply z piekarni i tak go lubie ze zjem pol , musze odstawic calkiem jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
nie dziwię się, dla mnie pieczywo to ogromna pokusa, dużo większa niż słodycze, to największe zagrożenie, ale radzę sobie w ten sposób,że po posiłkach robię sobie kisiel owocowy figura no-appeitite, który pęczniejew żołądku, zawiera błonnik i dzięki temu jestem zaspokojona. w każdym razie co chciałam powiedzieć to to,że też mam 63kg na 170cm i wcale nie jestem zadowolona, ćwiczę i ćwiczę,ale nie mam takich efektów jakbym chciała, wymyśliłam,że się zapiszę na muay thai 2-3 razy w tyg. w grupie początkującej oczywiście nie bedziemy się bić,ale myślę,że rozgrzewki a póżniej ćwiczenia techniki spalą więcej kalorii niż moje wysiłki na siłce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
wczoraj zawaliłam z kolacją zjadłam prawie całą dużą pizzę :( u mnie to słabo z ćwiczeniami a chleb tez uwielbiam i ciągle walczę z tym aby go mniej jeść Menu na dziś śn 2 kromki chleba 2 jajka 2 ogórki II śn jabłko Obiad zupa Kolacja coś na mleku :) waga na dziś 64,9 chciałabym po tygodniu diety ważyć min. 64,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reduction
My mission: a chleb tez uwielbiam i ciągle walczę z tym aby go mniej jeść Menu na dziś śn 2 kromki chleba LOL jak wywalac to wywalac,ja wlasnie szykuje sie na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Réduction
10 jàblko i sliwka 12 ryba z warzywami ananas n'a slodko 15 kawalek ciasta kilka ciastek i ptasich mleczek I juz niccccccc Gonie n'a silke odpokutowac grzechy popoludniowe i do konca dnia tylko herbata mietowaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
Uważam dzisiejszy dzień zaliczony na plus :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Réduction
Jak tam dzieczyny juz po diecie? :D 9 4 kawalki czekolady 11 mala kisc winogron 12.30 schabowy ziemniaki brokuly krem czekoladowy 17 2 plastry szynki kawalek ciasta Wieczorem planuje mâle piwko bez dodatkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
Witam Reduction Miałam dziś strasznie zabiegany dzień moje menu śn 2 kromki chleba z serkiem naturalnym + 2 plastry szynki + ogórek obiad 2 knedle i 2 pyzy + kawałek cista kolacja jeszcze nie wiem, ale na pewno jakiś owoc + coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Mymission:) ladnie trzymasz dzien, dzien, nie to co ja: 9 drozdzowka 12 frytki i deser cytrynowy 15 drozdzowka nie ma co , super dieta, do tego godzina lekkiego sportu. Tak to jest piatek w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej waga praktycznie sie nie zmieniła od poniedziałku. masakra. nie wiem o co chodzi. chyba za dużo jem dzis na wadze 65.0 schudłam 0.1 kg. rewelacyjny wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
i kolejny dzień diety za mną dziewczyny jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
Mymission a moze jestes w takim przedokresowym stadium? A ruszasz sie cos? 9 3 wazy z serkiem 12 pieczony schab z surowka 15 serek wiejski ze szczypiorkiem 17 jablko 3 klementynki 18 salatka -1,5 godziny n'a silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
szczerze powiem, że nie ćwiczę, ale prowadzę dość aktywny tryb życia no okres powinnam dostać na dniach, ale waga zazwyczaj wzrastała mi na dwa dni przed okresem i to o jakieś 2 kg, więc to chyba nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×