Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż mnie wkurwia

Polecane posty

Gość mama szarańczy
taaaa ale by mi profil zrobił teraz !!! Wolę nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też sprzatal na początku a teraz mamy wielki dom a ja muszę po nim sprzątać obsrany kibel j****y brudas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tak samo. Siada przy stole w salonie i robi kanapki. Tylko nie robi np. 4 i zaczyna jeść tylko na bieżąco, jedną zrobi, zeżre i następna. Wędliny, sery, maska i warzywa posprzata, ale deska, majonez, uwalony nóż i kg okruszków zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszośc facetów to brudasy ,a wiecie czyja to jest wina??? naszych kochanych teściowych,co latały za synkiem i wszystko pod nos podstawiały i jest takie powiedzenie że trzeba pamiętać że syna wychowujemy dla innej kobiety!!!! mój mąż to się nawet nie mówi,brudas jakich mało,skarpety brudne po całym domu rozjebcy,potem szuka bo nie ma ,masakra,ja chodze i sprzątam po nim bo co mam zrobić,nie chcę zyć w takim syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję wam bardzo takich brudasow. Ja bym p*****lca dostała z takim. Mój mąż wszystko robi a nawet więcej ode mnie.Oboje pracujemy na etatach mamy dzieci.Ostatnio coraz częściej mówi, że już na stać aby komuś za to płacić. ..bo szkoda nam czasu.U mnie syn i córka tak samo muszą sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×