Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewela00

Hmm jest dziwnie

Polecane posty

Czesc dziewczyny, pisalam juz na forum ale cos nie daje mi spokoju. Od 14 do 18 sierpnia bylam u chlopaka.Kochalismy sie wtedy bez zabezpieczenia. Po jakims czasie zaczely mi sie wieczorne mdlosci, zaczelam duzo jesc i spac. Okres mialam jedynie przez jeden dzien, pozniej lekkie plamienie.Przed okresem bolaly mnie jedynie piersi, brzuch nie (ktory zawsze wystepowal) Zrobilam test ale wyszedl negatywny. Na 28 wrzesnia wypadala mi niby owulacja.Kochalismy sie do konca.28 i 29. Po tescie nie mialam zadnych watpliwosci ze to jednak nie ciaza. Ale dzisiaj znow zaczelam sie dziwnie czuc. Zaczelo mnie mdlic.Mylam naczynia, zapach plynu mnie odrzuca.Rowniez jak otwieram szawke to czuje mocny zapach magi :P Czego wczesniej nie czulam. Czy test mogl wyjsc negatywnie?? Robilam tylko jeden. Nie mam zadnych innych objawow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kochana, ja jeszcze nie zaszlam w ciaze, a nie mialam nigdy takich dziwnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz test albo zrób beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wlasnie czy zrobic test juz teraz czy poczekac zeby minal tydzien po ostatnim stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zrob dokladniejsze badania u ginekologa to rozwieje Ci watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od sierpnia masz takie objawy i Ci "sie nie chce odrazu leciec do lekarza"? no to nie ma o czym w ogole mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiotuje, nie bola mnie piersi, nie mam zadnych innych objawow niz te ktore opisalam. Chlopakowi powiedzialam juz ze test wyszedl negatywnie. Nie chodzi o to ze nie chce mi sie isc do lekarza. Mam niecale 20 lat, chlopaka na drugim koncu polski. Nie chce niepotrzebnie niepokoic rodziny, czy tam mamy a samej nie usmiecha mi sie isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz 15 lat, tylko 20. idz do lekarza ,powiedz ze chcesz dowiedziec sie czy jestes w ciazy i juz. Na co Ci ta mama potrzebna do lekarza? nie badz mala dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kazda dziewczyna chcialaby miec przy sobie kogos w takiej sytuacji. Potrafie radzic sobie sama ale chyba rozumiesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matke wzielabym na porodowke, a nie na wizyte do ginekologa. zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie pogadac wieczorem z chlopakiem. Nie chce zeby pomyslal ze go jakos wkrecam czy cos, Jakie moga byc powody tych planiem zamiast okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne, ciaza, choroby , stres, dlatego trzeba isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzieki. Dzisiaj porozmawiam z chlopakiem, a na przyszly tydzien umowie sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyzszona to przewaznie jest w ktoryms cyklu miesiaczkowym ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie mierzysz temperatury od początku cyklu to pojedynczy pomiar nic nie znaczy. Tym bardziej, że najprawdopodobniej nie wiesz jak mierzyć temperaturę prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×