Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

To moze usiade przy fortepianie i zagram

Polecane posty

odbiera... porod u suki przy drugim stoliku po prawej stronie 😴 nie koncentruj sie tylko na fortepianie, to zobaczysz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida :D:D kocham Cie :D jesteś niesamowita uwielbiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... czego sie mozna spodziewac po artystce 😴 straszy hundu kasza 😴 ... moja psia kasze zjedli goscie i tylko sie oblizali .... podobno tak smacznej od lat nie jedli.... psy zarly karme... trudno... podobno gosc w dom, bog w dom, a dla psow chapi w suchych kulkach 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff...:) :) :) Odchodzilam od zmyslow:D :D :D Skonczylam na dwoch pytaniach- jaki procent ma Twoj trunek i czy zamierzasz cos po sobie zostawic? Frida pytala czy zdjales juz siers:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mu wypadla od twojego zarcia.... ten poker rozbierany, to tylko dla zamydlenia oczu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to są te sławne "laski z ero"? Tyle szumu,a tu zonk :-( Nie ma co czytać....porażka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja propozycja. Coś z tamtym tematem jest nie tak. Nie z winy userów. Moja propozycja numer jeden. :) Temat działa, jak oczywiście pojawi się mój wpis. ;) Jest mocno związany z "karuzelą" , praktycznie powstał po to by zachować jakąś ciągłość i by ludzie się nie rozbiegli. Moja alternatywna propozycja numer jeden. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam kur​wa dam gość. Raptem nie pisałem tu przez piętnaście minut, no może dłużej. Nie pamiętam bym się wylogowywał. Kibel, syf i drętwota, hrrrr tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy na to? Chyba że chcecie pisać sobie jak krety w ciemno. I czekać, jak te głąby, tak boskie w zmianach nie potrafią sobie poradzić z tym problemem, lub zwyczajnie maja go w du​pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info dla potencjalnych adwersarzy. Wszelkie projekty jakie się tu pojawią są w jakiś sposób związane z nieczytelnym innym tematem. Więc nie zastanawiać się, czy rozporek jest zapięty, tylko swobodnie plujcie jadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Tak wiem, wiem jakiś żuczek nieboraczek tam nadaję, ale zobaczy się dopiero w poniedziałek :P A tu, buch i gra muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×