Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Gość gość
Mi dieta pudełkowa osobiście bardzo dobrze służy, już nie wspominając o tym jak bardzo jest to wygodny system dla takiej zabieganej osoby jak ja, która głównie jadała w biegu, gdzieś w jakiś fast foodach. Od paru miesięcy mam dietę niskokaloryczną ze strony https://www.wygodnadieta.pl/ i chudnę równo, stopniowo, ale konsekwentnie. Firma działa bezproblemowo, zawsze rano są na czas, mam zestaw 5 posiłków na cały dzień, nie muszę się już głowić – co zjeść itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Moja koleżanka w ciąży sporo przytyła. Myślała, że gdy urodzi dziecko to jakoś to wszystko wróci do normy. Jednak wcale tak nie było. To znaczy oczywiście po wyjściu ze szpitala ważyła już trochę mniej. Jednak jakoś w pewnym momencie mimo tego, że się bardzo starała waga stanęła w miejscu.http://e4studio.pl/najlepsze-efekty-odchudzania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek Specjalista do spraw dietetyki (czesne 119 zł)- a zapisując się na Opiekuna medycznego z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią DWA KIERUNKI BĘDZIESZ MIEĆ ZA DARMO! Nauka w weekendy. BYDGOSZCZ ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na lewicka dietuje . Znana na instagramie jako julkalewicka. Jest oszustka. Wpłacacie pieniądze i kontak się urywa. Mnie oszukała :/ nie odpisywała na maile, kasowała komentarze :/ mam nadzieje, ze odzyskam pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukriecja
dobra dieta to rozsądna dieta. i nie ma żadnej diety cud. ale ja swoją dietę rozpoczęłam detoksem sokowym i zdecydowałam się na soki Nuja - bardzo smaczne, bogate w witaminy. na prawdę bardzo smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demska

Ja stosowałam dietę ale wcześniej zrobiłam sobie mały detoks sokami. I tutaj się doskonale sprawdziły soki Nuja. Są bardzo sycąc, wyciskane metodą Cold Press, różne smaki…także ja jestem bardzo z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha

Żeby dobrze się czuć i wyglądać to wiadomo że zdrowa dieta jest potrzebna i nawet bym powiedziała wręcz wskazana. Bo szczupła sylwetka sama się nie weźmie, a jeśli o nią zadbamy to i poprawi się też sala cera i włosy. U mnie zmiana diety na początku miała dość nieprzyjemne konsekwencje, bo pojawiały się u mnie zaparcia, ale poradziłam sobie z nimi stosując Intestę z maślanem sodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbi

ja unikam raczej diet, bo wiem, że to potem kończy się, że jak robię badania to mam mega złe wyniki, albo moja cera jest w strasznym stanie lub chodzę głodna. Dlatego jem po prostu zdrowo, unikam tłustych potraw, dużo warzyw, mało słodyczy. I regularnie robię detoks, żeby oczyścić organizm. Znalazłam ostatnio bardzo smaczne i zdrowe soki właśnie na detoks - na stronie nuja.pl i mają bardzo dobry smak i skład. Są sycące, więc śmiało mozna je pić przez cały dzień i są wyciskane metodą cold press, więc już w ogole super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortez

derbi też znam soki z nuja.pl i zamawiam je na detoks 🙂 Na początku ja je wypiłam to nie mogłam uwierzyć, że oczyszcczę nimi organizm, bo był takie smaczne ale rzeczywiście działają, są naturalne i bez cukru 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Dieta to zdrowie! Czym prędzej zadbajcie o swoją dietę! Macie marzenie być wiecznie zdrowi i piękni, ale nic nie robicie w tym kierunku! Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr dethloff i jej testy dna tzw. iGenesis. Pomogła mi zbalansować diete. Człowiek, nic o sobie nie wiem. Co mu słuzy, a co nie i wtedy trzeba - Wyprostować moje problemy żywieniowe! Aby zyć zgodnie z sobą i zdrowo! Ludzie z kliniki Dethloff to wspaniali ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja korzystam z cateringu dietetycznego (https://warszawskidzien.com/) od Pana Gesslera - warszawski dzień. Jedzenie jest pyszne, porcje duże i chudnę, a to najważniejsze. Nie muszę sama liczyć kalorii, tylko nie podjadam pomiędzy posiłkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskion

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliveczkaaa

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

Powodzenia koleżanki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Fit2be.pl to nie tylko zbilansowana dieta, to też ułożony pod nią trening i dopasowana suplementacja. Na mnie i koleżankę dziala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dieta to podstawa długiego życia. Nie ma się co oszukiwać co do jednego. W większości produktów jakie znajdziemy na półkach sklepowych jest duża zawartość cukru. Mam tutaj na myśli także najbardziej podstawowe rzeczy. Cukier jest często wykorzystywany jako wypełniacz lub ku zwiększeniu ilości kalorii. Spożywanie go w dużych ilościach może prowdzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. Swoje dzieci staram się mieć pod kontrolom ograniczając im wszelkiego rodzaju słodycze oraz sztucznne przekąski na rzecz bardziej naturalnych zamiennków. Dobrym tego przykładem mogą być ciastka z miodem. Przepis na nie znajdziemy bez problemu na pierwszej lepsze stronie. Natomiast o dobrej jakości miód już nie jest tak łatwo. Staram się go kupować tam gdzie sprzedawca jest w stanie okazać potwierdzenie autentyczności np. https://www.delikatesyzdrowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena rozmiar L już
Dnia 4.12.2019 o 10:11, Gość Karolina napisał:

Fit2be.pl to nie tylko zbilansowana dieta, to też ułożony pod nią trening i dopasowana suplementacja. Na mnie i koleżankę dziala 🙂

Karolina na mnie i męża też działa, a oprócz tego polubiłam treningi dzięki nim.No i fajną sprawą jest to że mam błyskawiczną formę kontaktu z moim konsultantem i nie muszę czekać niewiadomo ile na odpowiedź mailem bo często po mojej wiadomości szybciutko oddzwania.Każdy musi trafić na swój moment chyba żeby się odchudzić i myślę że dzięki temu odchudzaniu z fit2be.pl ja na ten swój moment trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×