Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Oj, jednak długo mnie nie było. Wstyd się przyznać ale przytyłam i to mega dużo. Ważę już 98 KG!!! Katastrofa. Zawsze jakieś okazje i te słodycze:( Zawsze coś ,,OBIECUJĘ" i słowa nie dotrzymuje.. Przepraszam, to pewnie dlatego, że sama z soba sobie nie radzę a potem wstyd mi pisać. Jednak jest motywacja- za 1,5 miesiąca wesele koleżanki. Czas wziąść się do pracy. Ćwiczyła nie będę więc nie obiecuje sobie za wiele, ale ruchu będzie więcej i zdrowe odżywianie. REAKTYWACJA u mnie jak najbardziej.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka odezwij się... U mnie na razie w porządku. Jestem z siebie dumna. Jem mniej i więcej się ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal jestem tu sama.. Przykro.. Piszę jak idiotka z nadzieją, że ktoś tu zajrzy. U mnie dziś w miarę dobrze, jeśli chodzi o posiłki były ok, jednak ze względu na święto i paskudną pogodę mało ruchu... CO U WAS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj sie :-) Wszystkie mamy lepsze i gorsze chwile. Moze przylacz sie do innego topiku :-) Albo dodaj nowy temat! Napewno znajdziesz kogos aby sie wspierac nawzajem wspierac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onakropka ja rzadko tutaj zaglądam. Przeniosłam się na nowy temat bo tutaj nie było z kim pisać. Nie martw się u mnie też kiepsko. Ćwiczyłam i było ok ale później brałam tabletki sterydowe i wszystko przepadło. Teraz od dwóch tygpdni znów.dieta. I tak tyje.i chudnę. Tyje i chudnę. Do tego dpchpdza prpblemy zez zdroweim. Jednym słowem doniczego. Wpadnij na temt koleżanka.do odchudzania. I zacznij z nami. Nie martw się zawsze są wzloty i upadki ważne aby cośrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Widzę że na tamtym topiku są chudzinki po 60-70 kg a nie wieloryby jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WRACAM !!!! OD DZIS, OD RANA ;) Kropka ! Ja tez wielorybek, po Swietach i majowce 84kg !!! Bedziesz tu wpadać ? Bo jak tak to ja tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe znów reaktywacja. Chyba wszystkie popadłyśmy po świętach. Ja przez sterydy z nadwyżką i to sporą. Na szczęście się z tym uporałam. Co tam u Was słychać?? Onakropka nie ważne z jaką wagą startujemy!! Nie poddawaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zaczynamy wszystko od nowa??? Onakropka jesteś z nami??? Teraz to tu odnowiłaś nasz temat więc musisz być z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za sterydy ? To znaczy po co, na co ? Nie dziwie sie, ze po nich przytylas ;/ to nic dobrego ... Ja przed świętami wazylam 83, teraz dobilam do 84 i tylko sie wqrzam ... No ale nie przestrzegalam diety, wręcz sobie pozwalalam za bardzo. Od wczoraj jest oki, dziś zrobiłam ok 20km na rowerze, jutro sie porosciagam, w czwartek znów pojade w trasę, strasznie sie zasiedzialam ;( OnaKropka, czekam na Ciebie !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onakropka jak Ci idzie?? Teraz już musisz być z nami!!! Wróciłyśmy tutaj dla Ciebie. Swoją drogą ciekawe co tam u Madzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka to Ty nie masz dzieci?? Nie zaglądałam tu bo mślałam że nie zaglądacie tu już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onakropka niestety nie mam dziecka:-( Staramy się o nie już długo z tym prawie rok z lekami. Po pół roku się udało lecz niestety poroniłam. Nie wszystkkim przychodzi to z łatwością. Jak na razie leki i kolejne próby. Mam nadzieje, że nam się to uda. Ja rzadko tutaj zaglądam lecz jak ty wrócisz to ja będę tutaj zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego ze nie chudniecie!!!Gdybyscie cwiczyly zamiast siedziec na kafe i wypisywac bzdury,to byscie schudly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Madzia gdy byś tu zaglądneła daj znać!! Chciała bym Ci się coś zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelkka_84
U mnie zdrowa dieta to Fit Diet. Jem lekko, regularnie, zdrowo i czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zbliża się zima, nie chce się zaniedbać. Słyszałam, że dobrze jest spożywać posiłki z porowara. Koleżanka polecała Philipiaka, co myślicie o tym? Waham się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia89
Witajcie dziewczyny! Jeśli nadal poszukujecie informacji na temat zdrowej żywności i zdrowej diety, to serdecznie zapraszam do serwisu: www.zdrowojemy.pl Z pewnością znajdziecie wskazówki, co warto jeść, aby być zdrową. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pani Agnieszko, Najlepszym sposobem na zapoznanie z możliwościami naszych naczyń, pozostaje udział w pokazie. Prezentacja ma na celu przybliżenie walorów użytkowych, jak również udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania uczestników. Zachęcam Panią do udziału, ponieważ z całą pewnością rozwieje on wszelkie wątpliwości związane z planowanym zakupem. Pozostaję do dyspozycji, jeśli miałaby Pani jakieś pytania. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bk
chyba się wybiorę na ten pokaz, przynajmniej zasięgnę więcej informacji. Może dowiem się coś wiecej na temat zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaWrońska
A czy któraś z Was próbowała terapii dr Gersona? Nie jest to taka typowa dieta, ale ja dzięki niej sporo zrzuciłam, a co więcej zupełnie zmieniłam sposób żywienia i nie mam już np. problemów chociażby z bezsennością czy ciągłymi bólami głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ☺ dieta to nie jest prosta sprawa, jeśli chcesz zgubić kilka kg w 2 tygodnie to nie jest żaden problem da się to zrobić. Tylko pytanie co dalej czy będziesz umieć powstrzymać się od napadów głodu? Zdrowa dieta to racjonalne odżywianie się. Trzeba nauczyć się kontrolować swój organizm i dawać mu tylko to co jest dla niego wartościowe, co sprżyją a nie szkodzi. Nie jesteśmy smietnikiem , a na pewno każdy z nas nie jednokrotnie jadł co miał pod ręką. Niedawno założyłam fun page na Facebooku wiec jeśli masz ochotę to zapraszam do mnie może coś się przyda, da do myślenia, albo doda motywacji. Możecie pisać jeśli będę umiała to odpowiem na wszystkie pytania☺ https://www.facebook.com/pages/RUSZ-TY%C5%81EK/764262647023904?__nodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×