Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ocieplenie domu

jaki może być koszt ocieplenia domu 400m2

Polecane posty

Gość gość
Genialnie radzi sobie izolacja pianą QuadFoam500 w moim wypadku, nie wiem czy przy starym budownictwie też by się tak dobrze sprawdziła ale u nas w nowym domu jest idealnie – wycisza, ociepla, chroni przed wiatrem, nie zbiera wilgoci, rewelacja! Montaż zamawiałem na doskonalaizolacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzili sobie szybko z natryskiem faceci z serwisu http://doskonalaizolacja.pl, samą piankę montują w wyższym standardzie, materiał jest amerykański, o podwyższonych parametrach, efekt było czuć z dnia na dzień praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docieplałem dom rodziców pianką PUR i są efekty. W końcu im tak ciepło zimą nie wycieka jak to było wcześniej. Ekipę instalacyjną zamawiałem przez portal doskonalaizolacja.pl można tutaj instalatorów znaleźć w całej Polsce praktyczne. Plusem jest jakość pianki której używają, nie jest dużo droższa niż inne ale pod względem jakości adhezji i innych parametrów zdecydowanie konkurencję pokonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wełna w ogóle się do piany pur nie umywa, to jest jakby zestawić dachówkę z kryciem strzechą :P Ja izolację z całym montażem itp. zamawiałem przez poratl http://doskonalaizolacja.pl tutaj mają materiał atestowany, z dożywotnią gwarancją, na oryginalnej amerykańskiej licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele czynników wpływających na koszt ocieplenia domu. Jednym z ważniejszych jest odpowiednia firma, która zajmie się wykonaniem ocieplenia budynku. Dobrą i tanią firmą jest www.tsgtm.pl Wykonali ocieplenie mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godną polecenia jest firma . Wykonują przede wszystkim izolacje natryskowe. Zajmują się także hydroizolacją budynków oraz zabezpieczaniem obiektów przed wodą i wilgocią. Do tego celu wykorzystują zarówno piankę poliuretanową, jak i tradycyjne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże pojęcie o budowlance mają w Klinice Budowlanej. Załatwili nam cały remont od A do Z, nie było problemów z zezwoleniami, z finansowaniem, czy od strony konserwatora zabytków..a wiem, że tu często są problemy. Jak chce się choćby cokolik zmienić w obiekcie zabytkowym to naprawdę trzeba się czasami nachodzić i nazałatwiać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam odpowiedniej firmy i w końcu udało mi się trafić do www.thpur.pl. Bardzo indywidualne podejście do klienta i fachowa obsługa zasługują na uznanie. Dodatkowo udało mi się skorzystać z konkurencyjnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomierz chatę i daj do wyceny do kilku hurtowni budowlanych, dział ofertowania to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od firmy wykonującej ocieplenie oraz od technologii użytej do ocieplania. Polecam firmę: https://cels.pl/ - wykonywali ocieplenie mojego domu i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo też zależy od rodzaju ocieplenia. Ja od siebie mogę polecić ocieplanie pianą poliuretanową. Dla mnie wykonywała je firma www.sin-pur.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Izolacja dachu poszła u mnie amerykańską pianką QuadFoam 500. Przewaga płyt OSB ogólnie, więc adhezja w tym przypadku wzorowa. Właściwości techniczne najwyższe z możliwych, a tabele produktu (certyfikowane na marginesie) zgadzają się z rzeczywistością. Dystrybutor, jedyny na kraj tej amerykańskiej pianki doskonalaizolacja.pl/. Mają też listę zaprzyjaźnionych wykonawców, więc pod region ci prawdopodobnie coś doradzą. Stronkę zostawiam w celach poglądowych. Jest jeszcze kalkulator doskonalaizolacja.pl/kalkulator/, więc od razu ocenisz, co i jak w kwestiach budżetowych. Oczywiście kalkulator poglądowy, ale mniej więcej daje obraz inwestycji. O tyle ciekawe, że w minusowych temperaturach leją piankę, bez utraty wartości. Gwarancja dożywotnia, lekko ograniczona, ale zawsze. Wiem z dobrego źródła (od zaprzyjaźnionej ekipy budowlanej), że faktycznie dotrzymują. Komfort psychiczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramp

Polecam dopytać się u ekipy, która zajmuje się takimi pracami. Na forum trudno będzie powiedzieć bez wielu detali. Pozostawiam kontakt do firmy, która zajmuje się ociepleniami i elewacjami: tel. 735 958 898
kontakt@completehome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spory wpływ na ostateczną cenę ocieplenia domu mają materiały, które zakupimy. Tani styropian do ocieplania domów oferuje firma www.styrmann.com.pl Sam ociepliłem swój dom dzięki nim, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wszystko kwestia indywidualna najlepiej samemu się dowiedzieć, u mnie ocieplaniem zajmowała się firma DD Projekt, mają bardzo fajne stawki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniae

jestesmy własnie na etapie ocieplania poddasza, postawiliśmy na firmę Izolmax (z Krakowa, bo mieszkamy w okolicach) i ocieplanie pianką poliuretanową. Wiadomo, że przy budowie domu są koszty, ale akurat dostaliśmy bardzo przyzwoitą cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike

Na ociepleniu nie warto oszczędzać, bo zamiast planowanych oszczędności na ogrzewaniu dojdą starty w postaci inwestycji w nieefektywne ocieplenie. Termoizolacja powinna być wykonana dobrej jakości styropianem posiadającym certyfikat jakości niezależnych instytutów badawczo-opiniotwórczych jak ITB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erwin

Wybierając styropian zwracajcie uwagę na jego jakość. Wielu producentów, nawet tych znanych i powszechnie uznanych za przodowników rynku nie spełnia standardów jakości! Wystarczy zobaczyć wyniki kontroli publikowane na stronach GUNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr88

zalezy od firmy, ja korzystalem z uslug folimpexa, nie wyszlo drogo a praca wykonana profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek

wplywa na to duzo czynnikow, koszta firmy, powierzechnia domu itp.. ja korzystalem z firmy folimpex, nie wynioslo to drogo, a usluga wykonana porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Folimpex najlepsza firma jaka znam, profesjonalisci! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henmko

Można ocieplić dom jednym systemem. Są takie systemy, które właśnie zabezpieczają fasadę przed upływem czasu i działaniem czynników zewnętrznych. Foveo-Tech takie systemy na wełnę i styropian, można coś w dobrej cenie wybrać i być spokojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

hmm, folimpex jest dobry cenowo. Spokojnie, jakosciowo tez 🙂 krotko mowiac, dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allan

Jeśli szukasz dobrego styropianu do ocieplenia to polecam Termo organika ze strony Superstyropian.pl. Wysyłają go i przychodzi w bardzo dobrym stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
Dnia 20.05.2019 o 09:11, Gość piotr88 napisał:

zalezy od firmy, ja korzystalem z uslug folimpexa, nie wyszlo drogo a praca wykonana profesjonalnie

Podbijam, spoko firma. Cenowo można duużo zaoszczędzić w porównaniu z innymi sklepami. My zaoszczędziliśmy naprawdę masę kasy dzięki zamówieniu właśnie u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czynników wpływających na cenę jest wiele. Kluczowe to koszt materiałów oraz robocizny. Jeśli zależy Ci na cenie, to polecam styropian. Cenowo wychodzi najlepiej,  a jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to bezkonkurencyjnie 🙂 Zarówno jeślichopzi o koszt materiałów, jak i robocizny. Plus ze względu na to, że styropian nie pyli, jest lekki to jeśli planujesz samodzielnie ocieplać, to jest to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Docieplenie budynków to chyba temat dla fachowca. Dobrze jest rozejrzeć się w cenach i skontaktować z firmą która się tym zajmuję i wydaje mi się że powinni zrobić dla ciebie odpowiedni kosztorys.Możesz spróbować tutaj Termobud.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pianki trzeba mieć kogoś kto to dobrze zrobi. Bardzo ważna będzie jakość wykorzystywanej maszyny więc tutaj np. można liczyć na ofertę ekopur-system.pl . Firma ma spore doświadczenie na rynku i gwarantuje wykonanie izolacje, która potem potwierdzona jest stosowną dokumentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×