Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ocieplenie domu

jaki może być koszt ocieplenia domu 400m2

Polecane posty

Gość hanka6651
A tutaj http://www.cieplydom.info/technologia/izolacje-pianka-pur już zaglądaliście? Oferta jest bardzo konkretna. Uważam, że warto sobie tam zerknąć, sprawdzić ich propozycję i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Koszt jest zależny od materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam o raportach GUNB i jestem przerażona - aż 80 producentów materiałów izolacyjnych oszukuje swoich klientów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana... niedawno wydaliśmy z mężem kilka tysięcy złotych na termomodernizację naszego domu, a jak się okazało po przeczytaniu raportu GUNB producent, którego materiały izolacyjne kupiliśmy wprowadza na rynek buble... co teraz zrobić? zdzieraj styropian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana... niedawno wydaliśmy z mężem kilka tysięcy złotych na termomodernizację naszego domu, a jak się okazało po przeczytaniu raportu GUNB producent, którego materiały izolacyjne kupiliśmy wprowadza na rynek buble... co teraz zrobić? zdzieraj styropian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz niedrogo a skutecznie ocieplić dom, to zdecydowanie polecam płyty warstwowe. Ja ocieplałem dzięki http://www.gor-stal.pl/ i muszę przyznać, że to rozwiązanie sprawdziło się u mnie znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zakupem ocieplenia przeczytajcie raport GUNB- ponad 80% producentów oszukuje swoich klientów. Sprawdź, które firmy sprzedają buble!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff... na szczęście termo organika nie oszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość to durne reklamy! Koszt ocieplenia domu to jakieś 110 zł za m,kw.wzwyż,taniej się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy256
Na ociepleniu domu nie nie ma co oszczędzać, bo inaczej może się okazać że pieniądze będą wyrzucone w błoto. Najlepiej wybierać przebadane, dobrej jakości produkty. Można np. sprawdzić w necie które firmy mają rekomendacje Instytutu Technologi Budowlanej. Jak już wybierzesz firmę to producent pomoże w doborze materiałów i wszystko wyliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocieplanie domu to zbyt poważny temat, żeby zajmować sie nim samemu. W końcu od tego zalezy czy w zimie będzie nam ciepło i ile będą wynosić nasze rachunki. Ja zleciłem to firmie DD Projekt z Wieliczki i zrobili to bardzo dobrze. Przede wszystkim schludnie i profesjonalnie. Efekty można odczuć na co dzień, no i w szczególności w chłodne dni i zimą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliett13
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, bo to zależy od wielu czynników: ile lat ma dom, z jakich materiałów wykonane ściany, jaki współczynnik przenikania ciepła itd. Jak ocieplałam dom to wstępną listę potrzebnych do wykonania termomodernizacji materiałów wygenerowałam sobie na stronie producenta https://termoorganika.pl/konfigurator ale ostateczny kosztorys wiadomo należy oszacować z wykonawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim stawiałam na jakość materiałów przy ociepleniu ponieważ jak zrobić to raz a pożądnie. Postawiłam na kompletny system capatect LONGLIFE B caparola z termoizolacją z EPS (styropianem). Bardzo ważną rzeczą jest fakt aby kupować kompletne systemu ponieważ daje to gwarancję spełnienia swoich funkcji. Dodatkowo na tynk kładziona była technika dekoracyjna accento dzięki czemu dom z zewnątrz nabrał charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt jest zależny między innymi od tego, czym zechcesz go ocieplić. Ja, zdecydowałem się na system Carbon opracowany przez CAPAROL i Tobie również go polecam. Kupując wszystko u jednego producenta możemy być pewni, że wszystkie materiały będą ze sobą współgrały, zapewniając najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliett653
Jednoznacznej odpowiedzi nie udzielę bo nie mam pamięci do cyfr ;) ale jak wybierałam materiał do ociepleń to najtańszą z metod ocieplenia była izolacja styropianem, tylko nie o to też chodzi żeby kupować najtańszy z dostępnych styropianów, bo te przeważnie są słabej jakości i nie izolują dobrze. Wniosek - najkorzystniej ocieplać styropianem ale bezpieczniej kupować styropian znanej firmy. Ja postawiłam na Termoorganike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to robiłem rok temu. Po sprawdzeniu kilku ofert zdecydowałem się na docieplanie tej firmie http://jokerbud.pl/docieplenia.html . Ja ocieplałem na Śląsku, dokładnie w Katowicach. Zawsze poza ceną patrzę też na renomę firmy i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukuł
Na ocieplenie powierzchni 400 m2 styropianem wydaliśmy ok. 35 000. Przy wełnie koszt ten byłby dużo wyższy. Nie warto jednak przesadnie oszczędzać, bo zamiast zyskać niższe rachunki możemy stracić całe zainwestowane pieniądze, dlatego wybierając styropian pamiętajmy żeby był on od sprawdzonego producenta i tylko taki który posiada rekomendacje Instytutu Technologii Budowlanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stello
Rekomendacje Instytutu Technologii Budowlanej na pewno posiada Termoorganika. Można kupić od nich systemy w 2 wariantach: wariant podstawowy 1 podstawowy z użyciem popularnego dalmatyńczyka i wariant 2 z styropianem grafitowym, odpowiedni nawet dla budownictwa pasywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaopatrzyliśmy się w materiał w sklepie/ składzie budowlanym www.kabexdocieplenia.eu Natomiast dom ocieplał mąż z moim tatą i teściem. Na samej robociźnie oszczędziliśmy kilkanaście tysięcy! Wychodzę z założenia, że jak tylko masz 2 sprawne ręce, to rób najwięcej ile możesz, bo firmy strasznie sobie dużo liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraken777
Ja jednak postawiłbym na sprawdzoną ekipę z polecenia która zna się na rzeczy i poprawnie wykona prace niż ryzykować samemu i dobrej jakości styropian najlepiej dalmatyńczyk termoorganika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawaadiaka
Uwaga na nieuczciwych producentów styropianu! Nie dajcie się nabić w butelkę i sprawdzajcie wyniki badań styropianów sprzedawanych na Polskim rynku udostępniane na stronie GUNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkupec
Tak naprawdę koszt ocieplenia domu może być różny zależnie od tego, przy pomocy jakich materiałów zdecydujesz się go ocieplić. Sam, proponuję Ci, abyś skorzystał z gotowych systemów ociepleń oferowanych między innymi przez firmę KOSBUD (pamiętaj, że materiały pochodzące od jednego producenta współpracują ze sobą, dając tym samym najlepsze efekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki876
Koszty są bardzo różne, ale jeśli mogę Ci coś polecić, to chciałbym polecić system Carbon, od firmy Caparol. Jakiś czas temu właśnie ocieplałem dom z ich pomocą. Zapewnia on dobrą izolację termiczną i posiada właściwości hydrofobowe, samooczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo pianek w sprzedaży od ładnych paru lat bo też ludzie chętniej na taką izolację się decydują. Mi montowano QuadFoam500 dokładnie, montaż zamawiałem na http://doskonalaizolacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy623
Godna polecenia jest piękną wycieczkę do Paryża tutaj: http://www.płytki-podłogi.org.pl/21/Hobby-budowlanca/Wybieramy-sie-na-urlop-po-pracy-na-budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co nie mogę narzekać na izolację pianką QuadFoam 500 , robili mi to w zeszłym roku i rzeczywiście ciepła sporo więcej zostaje w domu niż przed remontem domu. Ofertę montażu znalazłem na stronie http://doskonalaizolacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ocieplenie poddasza zrobiła firma www.styrmann.com.pl. Fachowe podejście, dobre materiały i praca wykonana na czas. Współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów. Wszystko na atrakcyjnych warunkach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług firmy www.wiecha.czest.pl. Ocieplałam poddasze. Firma wymierzyła wszystko dokładnie i solidnie zrealizowała, nie biorąc przy tym wysokiej ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. czy ktoś z was zna firmę www.remonteam.pl? Bardzo chciałabym poznać opinie, potrzebuję ocieplić stropy parkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ocieplałam dom wełna celulozową od firmy www.termex-fiber.pl , zobaczcie sobie ich ofertę, maja bardzo korzystny cennik a w domu jest ciepło. :) Zaoszczędziliśmy na opale naprawdę dużo, to tylko dowodzi temu, że warto jest zainwestować w dobre ocieplenie budynku. Wełna ma wszechstronne i zalety, które dostrzega się z biegiem czasu. Polecam jak najbardziej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×