Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

relacje z szefem po sądowym przywróceniu do pracy

Polecane posty

Witam, czy któreś z was zostało sądownie przywrócone do pracy i nadal pracuje? Jakie są wasze relacje z szefem? Jestem w dylemacie bo za niedługe skończe wychowawczy i będę tak czy siak musiała przyjść do pracy i sie zastanawiam czy sie honorowo zwolnić czy dalej to ciągnąć i się nie przejmować? Szefowa zwolniła mnie tylko dlatego że byłam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym odeszła poza tym nei masz honoru ze się pchasz tam gdzie cie nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl zanim odpowiesz :-O honorem nie nakarmi dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim sie planuje dzieci myśli się o zabezpieczeniu finansowym a nie "jakoś to bedzie" :o a zreszta gdyby była super praconikiem to szefowa nie zwolniłaby jej TYLKO ze względu na ciąże po prostu uznała że jest przeciętnym + ciąża (dodatkowe koszta) więc to się nie kalkuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ty wiesz ze względu na co zwolniła - różni są pracodawcy i wielu z nich to zwykłe świnie chyba że masz pewnośc bo jesteś jasnowidzem o planowaniu dzieci ....cóż chyba masz naście lat skoro takie bzdury piszesz bo przecież kiedy zachodziła w ciąże mogła miec znacznie lepszą sytuację wpadłaś/eś na to ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna ma wyrok sądu więc ewidentnie zwolniono jej z jakiś dziwnych powodów... potraficie tylko oceniac innych czy coś doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam u niej 8 miesięcy na czarno, kiedy prosiłam o umowe bo zwlekała za każdym razem. Ogólnie babka była bardzo nie uczciwa - miała dużo pracowników na czarno których wywalała. Świadkiem w sądzie była dziewczyna którą tez wyrolowała ale moja szefowa zapłaciła jesj 8 tys zł za to żeby ta nie poszła do sądu. Ogólnie miałam dużo świadków którzy zeznali na jej niekorzyść. Niestety kiedy załszam w ciąże (nieplanowaną) powiedziałam jej że wyboru juz nie mam. Na poczatku machnęłam ręką ale potem doszłam do wniosku ze zrobie to dla dziecka i wniosłam o przywrócenie do pracy do dnia porodu. Sędzia tak się wkurzył, nałozył jej wysoką karę, nasłał inspekcje pracy i wydał wyrok w którym miałam zostac przywrócona do pracy w oparciu o umowe na czas nie okreslony. Nie wiem co teraz zrobić. W sumie zależi mi bo fajna praca w moim zawodzie i jeszcze na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa mi powiedziała wtedy chce chce pracownice która będzie na stałe a że jak mnie zostawi to znawsze życie od razu zwieje na l4 i znowu będzie musiała sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×