Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hottgirl

Czy to może oznaczać że mu się podobam bo już nie rozumiem

Polecane posty

Gość hottgirl

Rozmawiałam ostatnio z moim znajomym, podczas rozmowy dużo się uśmiechałam i patrzyłam w podłoge jak gdyby byłam zawstydzona bo bardzo mi się podoba i przy nim po prostu tracę kontrolę i nie wiem co robię i w pewnym momencie on zbliżył się do mnie podszedł strasznie blisko mnie w tedy spojrzałam na niego przez chwilę a później znów wzrok w dół a on powoli zaczął się odsuwać i nasza rozmowa dobiegała końca powiedziałam cześć i tak to się skończyło dodam że rozmawialiśmy na normalne tematy pytał co u mnie słychać itdl. Czasami jak się trafiała okazja złapał mnie za rękę pod jakimś pretekstem i tego typu rzeczy.Co to mogło oznaczać czy on coś do mnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hottgirl
Po czym można poznać że podobam się facetowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafię rozmawiać z kobietą, która bez przerwy patrzy w podłogę nawet, gdy się przy tym uśmiecha. Gdyby taka kobieta mi się podobała delikatnie podniósłbym jej buzię dotykając paluszkiem pod brodą, by spojrzała mi w oczy. Skoro on tego nie zrobił, musisz następnym razem spojrzeć mu w twarz i wyczytać z niej uczucia. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdyby taka kobieta mi się podobała delikatnie podniósłbym jej buzię dotykając paluszkiem pod brodą, by spojrzała mi w oczy. " każdy ma inny temperament, jak ktoś jest nieśmiały to patrzenie w oczy jest dla niego torturą a zmuszanie do tego to zwykłe chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×