Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwa miłość na ero

Polecane posty

A tzo to do kurfy nędzy :O leszczyki rozgrywają kolejne smażenie naleśników na zimnym ogniu :D nie dramatyzuj bo wciągniesz nosem tzały puder i zostanie przepiórki cień :P bo przecież i tak w tym temacie wszystkie trą peezdami po ziemi na słowo chłop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafią dorzucić zwiniętym papierkiem po tzukierku do kosza 💤 a im się miłości zachciewa :O przypomina mi to lament zestrzelonego drozda :O ni to góówno ni to skowyt pająka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabić drozda
Ale zanudzacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaff o wypraszam to sobie coś ci z o******cyyy wystaje wygląda jak prezerwatywa ugnij kolana i trzyj o trawę to samo szybko wyleci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Miłość nie istnieje.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryfka s********j stąd ty nie istniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlehehehe i tzo pomarańczo myślisz, że mnie to ruszy :P wstawiłem wodę na zupę i pichcę aktualnie krakersy bo zupa będzie mleczna jak zmieszam mleko z wodą, i czterema ząbkami czosnku niezwyczajnego to się napiję kawy o smaku mango :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochać się w tym miejscu? :D:D Was to zdrowo powaliło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma miejsce do rzeczy jesli spotykasz ludzi w realu?nikogo z kafe nie spotkales w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam :) i na tyle długo tu jestem by wiedzieć że pisanie czesto dość mocno mija się z realnym postrzeganiem drugiej osoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde miejsce jest dobre i nie chodzi o zakochanie w miejscu tylko w czlowieku tepa szczalo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w osobie na spotkaniej w tym miejscu...pomaranczowa niedorozwinieta emocjonalnie idiotko:classic_cool: Trzeba byc niedorozwojem by się zachwycać iluzją człowieka...jak czytam kiedy to laski/fagasi nagle sie zakochują bo poznały pana/panią na kafe, a do tego rzucają swoich partnerów to lepszego komedio-dramatu znaleźć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bez odbioru:O bo mnie mdli na samą myśl że musze takie oczywistosci dorosłym ludziom mówić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ... każde miejsce jest dobre aby kogoś "poznać" ...zakochać to się można tylko w bezpośrednich relacjach, tutaj to się można zauroczyć i to nie kimś a wyobrażeniem kogoś ... do momentu osobistego poznania się w realu taka internetowa znajomość to w dużej mierze iluzja ...co nie zmienia faktu że i ona może dostarczyć fajnych doznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest bo ludzie robią na forum z siebie nie wiadomo kogo a na priv już NIKT taki odważny i otwarty nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat 🖐️ i to jest cały problem że ludzie mylą zauroczenie z uczuciem :D:D o ile komuś w liceum mozna to wybaczyć o tyle dorosłym to już nawet nie uchodzi otakie pierdoły opowiadać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze ze autor nie mial na mysli zakochania w "pisaniu" tylko w kims kogo poznal w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:classic_cool: i po pierwszej kawie stwierdzić że to partner na całe zycie :D:D:D:D z oddalonej o 300 km wioski na drugim koncu kraju:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vii nosisz w sobie jakiś defekt, który powoduje, że nie jesteś zdolna do miłość i z twojego pktu widzenia otoczenie zachowuje się irracjonalnie, ale pozwól ludziom oglądać świat własnymi oczami, tym bardziej, że potrafią czerpać w ten sposób dużo radości ze swojego życia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty s*********o mozesz wiedziec o moich odczuciach czy zyciu?:classic_cool: rozumiem że potrafisz odczytywać z kryształowej kuli?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mozna Dark poznala tu Vieviora, Nienormalna poznala Jzb tu utworzylo sie mase par bo tu normalni ludzie tez tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i wszyscy potwierdzą zgodnie że to co tu doświadczyli to miłośc?:D no to im tylko współczuć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zakochałam się najpierw w pisaniu właśnie,a dopiero potem realnie w k*****e .Miłość od pierwszego hmmm włożenia,ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×