Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwa miłość na ero

Polecane posty

Gość gość
nawet trudno zaprzeczyć, ze jest to nieszczęśliwa miłość :D rozmawiamy na ero, wiec uznajmy, że na ero. Kogo tym scyzorykiem Żyleta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Odetchnęłam z ulgą;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zakochalam i mam wasze idiotyczne poglady w dooopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i daj boże gościu abyś była w tym stanie jak najdłużej, co przeżyjesz to twoje i nikt Ci tego nie zabierze ... a jak endorfinki spauzują a różowe okulary spadną pomyślisz co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluja miłosci , zznam takiego jednego co sie zakochał przez neta, choć twierdził ze to "tempa strzała " i nie da sie z nią rozmawiac i dzis tworza udany związek(chyba) . Ach Ci faceci . Jedno myslą drugie robia. Ten scyzoryk to dla roznej maści zboczencow , zwłaszcza dla takiego jednego co naraza moje biedny oczy na utrate wzroku ;) Wystawia fiuuta na widok publiczny w oknie przez firanke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Krzysia
czemu jesteście wszyscy z tym zakochaniem na nie? znam jedna parę z kafe co zaczęli pisać ze sobą, stawali się sobie coraz bardziej bliżsi aż w końcu sie spotkali i do dziś są razem, więc ja uważam że zakochać się można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty patrzysz ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam wasze idiotyczne poglady w dooopie" Anal przybiera różne formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w kółko to samo, net jest jedynie miejscem poznania, zainteresowania druga osoba, aby była miłość potrzeba czegoś więcej niż kontaktu internetowego. Sam znam wiele szczęśliwych par które poznały się w necie, może nie akurat na kaffe ale generalnie w necie ... ale trudno mówić o miłości na kafe :) ...poza tym jaki odsetek jest takich par w stosunku do piszących tu ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się, że pogląd na temat "nieszczęśliwej miłości na ero" może być doskonałym testem na zdolność do kochania ludzi w ogóle. Im dłużej ktoś tu siedzi i nie potrafi pokochać, tym większy ma defekt :D:D:D Trochę jak pedofilia, brak skutecznej terapii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Okazuje się, że pogląd na temat "nieszczęśliwej miłości na ero" może być doskonałym testem na zdolność do kochania ludzi w ogóle. Im dłużej ktoś tu siedzi i nie potrafi pokochać, tym większy ma defekt smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Trochę jak pedofilia, brak skutecznej terapii cool.gif xxx to diagnoza czy jakies wypociny domorosłego psycholożka?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyleta, tu nie chodzi o zakochanie się w kimś poznanym ogólnie w necie, bo czasami tak bywa, że na wszelkiego typu portalach można zaznajomić się z kimś, by potem kontynuować znajomość w prawdziwym życiu, poza komputerem. Tu chodzi przede wszystkim o rzekome zakochanie TU na Kaffe Ero.:-D Gość/Gościówa, która twierdzi, że tu się zakochała, z pewnością myli prawdziwe uczucia do realnej osoby z chęcią przelecenia kogoś. No sorry, kto tu znalazł się celem poważnych zamiarów?;-) Jeśli ktoś przytaknął - kłamie nawet sobie. Chyba że "zakochuje się" co tydzień, miesiąc, co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą "zakochiwanie się" tu na forum erotycznym już wiele mówi o rzekomych zakochańcach - że nic nie wiedzą o miłości.: O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo r****ć albo kochać, nie można tych dwóch spraw ze sobą łączyć, ten kto za dużo kocha ten za mało r***a, a wy dziewczyny jak macie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One r***aja się z chlopakami z kafe a kochaja mezow w domach nie znasz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta bo tu jak w brazylijskiej telenoweli każdy z kazdym i na zmianę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruuchajmy sie ludki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam na tym forum od lat z przerwami. Poznałam wiele fajnych osób, zwłaszcza mężczyzn, no ale nie było mowy o żadnej miłości między nami:D Trochę więcej niż dwa lata temu założyłam tu na ero temat. Pierwszy post w nim napisał ktoś o żeńskim nicku. Chciałam żeby to był facet, bo uwiódł mnie tym postem, swoim błyskotliwym poczuciem humoru. Na moje szczęście to był facet. Przewertowałam całe to forum w poszukiwaniu jego maila natrafiając na poprzednie wcielenia. Nie znalazłam. Prawie rok później napisał do mnie sam. Napisał, że bardzo mnie lubi, ale to jest jego pierwszy i ostatni mail do mnie i że więcej nie napisze, nie może. Oczywiście uszanowałam jego decyzję. Co było dalej opowiem wam innym razem. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne :) mnie już uwiodłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochać się na forum nie da, forum może być miejscem poznania najwyżej,reszta na spotkaniu albo ach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest oczywiste, że nie zakochasz się na forum a jedynie dzięki forum możesz poznać osobę i ewentualnie później się w niej zakochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja nie jestem bo mi się nie chce po sądach potem łazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×