Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka odzywke do rzes polecacie

Polecane posty

Gość gość
A jaki tusz polecacie, który tez przy okazji będzie pielegnował nasze rzęsy ? Co mozna wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo zniszczone rzęsy po ich przedłużaniu i zagęszczaniu. Zrobiły się bardzo rzadkie i cienkie próbowałam różnych sposobów na ich odbudowanie ale niestety marne efekty. Koleżanka namówiła mnie na miralash http://track.miralash.pl/product/Miralash/?pid=164&uid=2186 szczerze powiem że po wcześniejszych doświadczeniach z innymi odżywkami nie miałam nadziei na jakieś rezultaty. Po 2 tygodniach stosowania mogę powiedzieć że żadna odżywka czy serum nie przyniosła takich efektów jak miralash. Poważnie rzęsy odrastają, te które ”przetrwały” są dużo dłuższe i grubsze. Aż sama nie wierzę. Nie wierzcie reklamom bo nie warto większość odżywek próbowałam niestety na moje rzęsy nie pomogły. Szczerze polecam miralash dziewczynom które mają tak zniszczone jak ja rzęsy po ich przedłużaniu i zagęszczaniu to odżywka która naprawdę odbudowuje rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam powyższe wpisy i powiem Wam, że w sumie mega sceptycznie podchodziłam do wszystkich tego typu historii pt. kupuję odżywkę i macham rzęsami jak wachlarzem. Próbowałam iść do kosmetyczki - przedłużanie, doczepianie - ale to efekt zgubny, bo po pierwsze - szybko odpadały, po drugie - rzęsy stawały się jeszcze bardziej zniszczone. Po czasie miałam wrażenie, że w ogóle ich nie mam i to koniec, jestem skazana na wieczne sztuczne badziewia. No nic to...jednak postawiłam na odżywkę, w sumie co mam do stracenia...i tak ich prawie nie ma i tak, więc co najwyżej nic się nie zmieni. No i kupiłam polecaną tu http://www.miralash.pl/. Jestem generalnie sceptykiem i jakoś nie śledziłam postępów odżywkowych, bo nie chciałam sobie robioć złudzen. Generalnie powiem tak - buteleczka jest mikro, ale wydajna. Póki co stosuję ją codziennie przez ok 6 tygodni. I nie wiem jak to się dzieje, ale w końcu jak się maluję...mam co malować. Rzęsy odżyły, ruszyły z kopyta...tak się zastanawiam co będzie po tych zapowiadanych 8 tygodniach jak czytałam na stronie, mają już być mega super. No zaczynam wierzyć, ze tak może być, po tych efektach kakie mam teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo..pierwszy raz tu ktoś napisał humorystycznie :) podoba mi się to. Kurcze, może i ja sobie kupię tę miralash. Bo ja to już jestem desperatka, wstydzę się na ulice wyjść...wyglądam jak żywe zombi z rzesami mikro i jasnymi brwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkalbn88
O ja sama używam odżywki http://www.miralash.pl/ ;) efekty małe, ale są, mam nadzieję, że tylko dlatego bo stosuję ją dopiero 2 tygodnie. Jeśli ona mi nie pomoże to już się poddaję, ale póki co daje najlepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerta23
Ale teraz zamiast relash masz Miralash. http://www.croc.link/2q0 lepsze nawet o wiele. Nie wiem, czemu Relash juz nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Zerknij sobie tutaj – www.beautylash.pl . Sama jeszcze niedawno nienawidziłam swoich rzęs ale to już na szczęście przeszłość. Odżywka naprawdę mi pomogła. Po kilku tygodniach widać znaczną różnicę, bynajmniej ja to zauważyłam. Rzęsy wyglądają zdrowo a oprócz tego są oczywiście znacznie mocniejsze i dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to jest kolejne oszustwo Kaszubskiego! I co my tam mamy na stronie tego „Cuda”? Ano: 1. Pożal się boże regulamin kompletnie niezgodny z prawem, bo nie po polsku. 2. Zero danych firmy (tylko adres w… Panamie tym razem; wiadomo, raj podatkowy, żeby się nikt oszustowi za łatwo do tyłka nie dobrał) 3. Nr telefonu, dzięki któremu szybciutko dowiadujemy się, co oszuścik jeszcze sprzedaje (Alluramin, Cholesteroff, Vigrax, Femmax, Derminax, Flexin…) 4. Ciekawostką jest to, że nr telefonu do kontaktu ten sam ale adresy i „firmy” jakże różne… Miralash: Cytronix Systems, Avenida Central Espana 57, City of Panama , Panama Cholesterol i reszta śmieci: Dhamhil Corp. Marbella, 55th East Street No 6, City of Panama, Panama Plus na wielu z tych przy opcjach płatności pojawia się jakaś dziwaczna JPT Investment Partners Limited zarejestrowana dla odmiany (a co, popodróżujmy sobie! :D) na Cyprze, której to mamy pozwolić na przetwarzanie naszych danych… 5. Adres pozwala nam pójść następny kroczek dalej i trafić na info, że ten sam oszuścik sprzedawał niejakie Thermacuts, a o nim bardzo ciekawie jest tutaj: www.dietpillswatchdog.com/thermacuts/ www.spamtrackers.eu/wiki/index.php?title=Therma_CUTS Pięknie rozpracowano to oszustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. 6. Teraz wracamy na stronkę Miralash i porównujemy to zdemaskowanie z tym, co na niej jest… O, jak nam się ładnie powtarza. Tutaj też odnajdujemy: - Fałszywych “specjalistów” (np. panią podpisana jako Alicia Bouchard jakimś „cudem” odnajdujemy na Stocku po wpisaniu prostego „lady doctor”: - www.shutterstock.com/pic-114120250/stock-photo-smiling-medical-doctor-woman-with-stethoscope.html?src=e13eJXOveD5MWTSwqfnTpg-1-96 Czym jest Stock i jak „prawdziwi” są tam lekarze chyba tłumaczyć nie muszę? - Fałszywe zdjęcia przed i po (np. Pierwsze z brzegu znajdujemy tu www.drjerrylmullen.com/Latisse; jak zmienią – i do wszystkich innych - wystarczy użyć wyszukiwania obrazem na g00gle, pięknie wychodzi, skąd ukradzione) - Rejestracja przez opłacone firmy anonimizujące (żeby przypadkiem przez WHOIS nie dojść do oszusta) - Przeniesienie do płatności na kolejną stronkę www.herbalcenter24.com Na której EUREKA! Mamy polskie dane! Niejaka Vital Inwestments. Tyle, że zgodnie z podanym nr PKD ta firma nie zajmuje się handlem, a jedynie obsługą stron internetowych; czyli dalej nie wiadomo, kto nam to coś sprzedaje I kogo ciągnąć potem do sądu… 7. Dokładnie to samo jest w przypadku wszystkich wymienionych na początku “Cudów” sprzedawanych przez tego oszusta 8. Jak komuś się nudzi to może sobie dodatkowo poczytać o oszustwie afiliacyjnym pod nazwą Cashinpills, w wykonaniu oczywiście naszej kochanej firmy z Panamy vel Cypru. Mała zajawka w tym temacie: www.forumprawnicze.info/program-partnerski-t8294/ To co, jeszcze ktoś chce się dać nabrać? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam odzywke talika lipocils, do kupienia w douglasie,ale widzialam ja tez na allegro o wiele taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie wiedzieć jaka jest najlepsza odżywka do rzęs w opinii kogoś kto używał kilku (na pewno nie wszystkich, ale wielu odżywek) i nie jest sponsorowany przez producenta żadnej z nich? Balsam do ust rumiankowy alterry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta44
Ja mogę polecić odżywkę firmy Muse, jest to nowość na rynku, ale mi udało się już ją wypróbować i jestem bardzo zadowolona. Opakowanie jest bardzo estetyczne i eleganckie, do nakładania służy wąski pędzelek, którym odżywkę rozprowadza się dość łatwo. Ale najważniejsze są efekty, te widać już po około 3 tygodniach stosowania, są w mojej opinii imponujące. Wiele moich koleżanek pytało mnie co robię, że mam tak piękne rzęsy, to dla mnie najlepiej świadczy o skuteczności produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo poszukiwałam dobrej odżywki aż w końcu po 4 przetestowanych trafiłam z polecenia na markę MUSE, ogólnie moje rzęsy nie wyglądają ciekawie bo są krótkie i rzadkie. Po 2 tyg stosowania moje rzęsy w końcu osiągneły efekt od jakiego zawsze marzyłam. Są teraz bardziej widoczne i gęściejsze. To jest niewiarygodne jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu widzę ktoś poprzednio wspomniał o MUSE - też polecam. Ja kupiłam nie tylko tusz, ale dodatkowo odżywkę do rzęs i brwi (moja największa zmora). Wydałam trochę kasy, ale stwierdziłam, że jak już kupować takie rzeczy, to porządnie, zwłaszcza, że już wcześniej brałam tusz i na bardzo długo mi starczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa957
mogę Wam polecić odżywkę miralash, sama stosuję od 2 tygodni, a moje rzęsy wyraźnie stały się dłuższe i mocniejsze. ja dowiedziałam się o tej odżywce do rzęs z tej strony http://www.odzywki-do-rzes.com.pl tutaj jest internetowy ranking odżywek więc myślę że każda forumowiczka znajdzie tam coś dla siebie. pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam revitalash - odżywka, która w kilka tygodni odmieniła moje rzęsy niesamowicie - są osoby, które używają ja równiez na brwi i też widzą efekty (oczywiście to osoby, które mają bardzo rzadkie brwi). no i dobry tusz to podstawa - te tanie niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaUbik
Ja od 2 tygodni biorę http://lashvolution.pl/ i zauważyłam, że rzęsy są grubsze i mocniejsze. Wcześniej miałam jedną, wielką masakrę... Zresztą z kosmetykami do malowania miałam też problem bo oczy od niektórych mnie szczypały i to samo było z odżywkami, ale ta daje radę. Póki co jestem dobrej myśli i staram się być systematyczna :) chociaż z tym różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również do rzęs używam odżywki LashVolution (http://lashvolution.pl/) Można ją kupić jedynie w aptece. Po 2 tygodniach od stosowania moje rzęsy rzeczywiście urosły, zagęściły się, przestały wypadać. Jestem na prawdę zadowolona z efektu i polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciniminis12, MarzenaUbik...Nie róbcie z ludzi IDIOTÓW! TO jest kolejna odsłona realash, czyli... soli z wodą!!! 3 minuty w g0ogle i widać, że sprzedający to pan P. Tomasz Feliks w jednym i drugim maczał palce, plus jeszcze w dziesiątkach innych podobnych O.S.Z.U.S.T.W!!! Zresztą, wystarczy kliknąć w to ciniminis, i od razu widać, ze to zwykła, etatowa, żałosna spamerska wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enifra
Mi koleżanka poleciła coś co z kolei jej poleciła znajoma kosmetyczka. Ja sama pierwszy raz stosowałam jakąkolwiek odżywkę do rzęś i nie wiedziałam czego się spodziewać, ale muszę przyznać, że efekty są świetne. Ta odżywka to serum do rzęs firmy Floslek, cena nie wydaje się super, ale naprawdę warto, bo działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miraszajs to kolejne oszustwo Kaszubskiego! Co my tam mamy na stronie tego „Cuda”? Ano: 1. Pożal się boże regulamin kompletnie niezgodny z prawem, bo nie po polsku. 2. Zero danych firmy (tylko adres w… Panamie tym razem; wiadomo, raj podatkowy, żeby się nikt oszustowi za łatwo do tyłka nie dobrał) 3. Nr telefonu, dzięki któremu szybciutko dowiadujemy się, co oszuścik jeszcze sprzedaje (Alluramin, Cholesteroff, Vigrax, Femmax, Derminax, Flexin…) 4. Ciekawostką jest to, że nr telefonu do kontaktu ten sam ale adresy i „firmy” jakże różne… Miralash: Cytronix Systems, Avenida Central Espana 57, City of Panama , Panama Cholesterol i reszta śmieci: Dhamhil Corp. Marbella, 55th East Street No 6, City of Panama, Panama Plus na wielu z tych przy opcjach płatności pojawia się jakaś dziwaczna JPT Investment Partners Limited zarejestrowana dla odmiany (a co, popodróżujmy sobie! :D) na Cyprze, której to mamy pozwolić na przetwarzanie naszych danych… 5. Adres pozwala nam pójść następny kroczek dalej i trafić na info, że ten sam oszuścik sprzedawał niejakie Thermacuts, a o nim bardzo ciekawie jest tutaj: www.dietpillswatchdog.com/thermacuts/ www.spamtrackers.eu/wiki/index.php?title=Therma_CUTS Pięknie rozpracowano to oszustwo :) 6. Teraz wracamy na stronkę Miralash i porównujemy to zdemaskowanie z tym, co na niej jest… O, jak nam się ładnie powtarza. Tutaj też odnajdujemy: - Fałszywych “specjalistów” (np. panią podpisana jako Alicia Bouchard jakimś „cudem” odnajdujemy na Stocku po wpisaniu prostego „lady doctor”: - www.shutterstock.com/pic-114120250/stock-photo-smiling-medical-doctor-woman-with-stethoscope.html?src=e13eJXOveD5MWTSwqfnTpg-1-96 Czym jest Stock i jak „prawdziwi” są tam lekarze chyba tłumaczyć nie muszę? - Fałszywe zdjęcia przed i po (np. Pierwsze z brzegu znajdujemy tu www.drjerrylmullen.com/Latisse; jak zmienią – i do wszystkich innych - wystarczy użyć wyszukiwania obrazem na g00gle, pięknie wychodzi, skąd ukradzione) - Rejestracja przez opłacone firmy anonimizujące (żeby przypadkiem przez WHOIS nie dojść do oszusta) - Przeniesienie do płatności na kolejną stronkę www.herbalcenter24.com Na której EUREKA! Mamy polskie dane! Niejaka Vital Inwestments. Tyle, że zgodnie z podanym nr PKD ta firma nie zajmuje się handlem, a jedynie obsługą stron internetowych; czyli dalej nie wiadomo, kto nam to coś sprzedaje I kogo ciągnąć potem do sądu… 7. Dokładnie to samo jest w przypadku wszystkich wymienionych na początku “Cudów” sprzedawanych przez tego oszusta 8. Jak komuś się nudzi to może sobie dodatkowo poczytać o oszustwie afiliacyjnym pod nazwą Cashinpills, w wykonaniu oczywiście naszej kochanej firmy z Panamy vel Cypru. Mała zajawka w tym temacie: www.forumprawnicze.info/program-partnerski-t8294/ To co, jeszcze ktoś chce się dać nabrać? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam Polecam LumiLash naturalny skład i wiem, że działa bo sama stosowałam i efekt zadowalający jak na tak krótki czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×