Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka odzywke do rzes polecacie

Polecane posty

Gość gość
powiem wam, że początkowo bawiłam się w domowe maski na bazie olejków ale problem jest zawsze w ich przetrzymywaniu i na efekty trzeba poczekać. Dlatego jeśli chcecie mieć szybki efekt i wygodne opakowanie, polecam Biotebal, u mnie działa rewelacyjnie i nie zajmuje tyle miejsca co domowa produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoli
Polecę to co zaproponowałam koleżankom i przetestowałam na sobie - Biotebal rzęsy xxl. Pierwsze efekty widziałam po 3 tygodniach, rzęsy były dłuższe i mocniejsze. Używam go nadal, by włoski były coraz gęstsze i ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Realash ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to miesiąc temu odkryłam świetną odżywkę do rzęs https://molash.pl/ I teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalne serum do pielęgnacjo zniszczonych rzęs zamówiłam sobie w tej nowej eaptece, polecam tam zajrzeć https://eapteka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Christian Laurent, dobra francuska marka kosmetyczna którą można choćby w Rossmannie znaleźć. Z ostatnich produktów jakie od nich kupowałam to bardzo fajnie podziałało serum do rzęs. Rzeczywiście gdzieś drugiego miesiąca stosowania rzęsy zrobiły się mocniejsze, zagęszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość53232
Tutaj http://medtutor.pl/forum/miralash czytam o odżywce Miralash. Czy któraś z Pań ją stosowała? No i jak efekty? No i po jakim czasie w ogole zaczęły się pojawiać efekty no i czy w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoelcia
U mnie różne już były grane i nijak na tym wyszłam. Ostatnio testuję XLASH od Swederm i powiem wam, że po 3 tygodniach już widzę, że rzęsy stają się gęstsze i jakby dłuższe. Od siebie mogę polecić. Można go nawet teraz kupić z rabatem, https://naturmedicin.pl/produkt/xlash-odzywka-do-rzes-3ml/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedika
A co to za rabat? Nie widzę nigdzie info, a zawsze chciałam takiej odżywki spróbować. Podobno efekty są naprawdę fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najważniejszy był skład i cena. Nie mogę sobie pozwolić na szaleństwo. Dlatego własnie wybrałam doradzany przez was Biotebal. Składniki mi odpowiadają i nie przepłacam za nazwę zagranicznej marki z tą samą listą produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortenka
Fajne zestawienie, chociaż mojego serum brakuje. Mam Xlash. Skuteczne i wydajne, używam od jakiegoś czasu. Już po kilku tygodniach efekty były widoczne. Przez jakieś 3 miesiące używałam codziennie , teraz tylko 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam long4lashes, jest droga ale naprawdę działa, tylko trzeba robić przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić odżywkę miralash www.miralash.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie numerem jeden jest serum biotebal rzęsy xxl. Rzęsy urosły mi po nim niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKori
Ja na odżywki do rzęs w ogóle jakoś nie reagowalam, więc zaczęłam chodzić do kosmetyczki na rzęsy. W Warszawie najlepsze robi pani Ola w Magic Visage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Biotebal xxl. Dla mnie najlepszy produkt, za taką cenę. Ten sam skład, co konkurencja a cena dwa razy mniejsza. Testowałam na własnych rzęsach przez dwa miesiące i uważam, że jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlyn1

bezsprzecznie Angel Lash Enhancer od Magnitica Lashes, nie ma lepsze odżywki do rzęs niż ta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazanka

dla mnie aktualnie istnieje tylko jedno słuszne serum do rzęs, to marki Christiana Laurent. Można spokojnie w rosmannie dostać i jest tańsze od tych innych popularnych ser, a efekty? po prostu WOW! Już po dwóch tygodniach stosowania widać różnice 🙂 rzęsy są mocniejsze, nie wypadają i są dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil893

Spróbuj wybrać  Molash.I teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe. I to dla mnie jest motywacja do tego żeby jednak stosowac ja jeszcze i jeszcze i cieszyc sie długimi rzęsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×