Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka odzywke do rzes polecacie

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie do rzęs prócz olejku rycynowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie odżywkę Realash - trochę czasu trzeba jej poużywać, ale mnie teraz wszyscy pytają, czy noszę doczepiane rzęsy :P Nie uczula, a mnie czasem nawet nowy tusz potrafi uczulić, tak że dla wrażliwców jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza i jak dotej pory nic lepszego nie wynaleziono to revitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam revitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'Biotica, tania, wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realash jest na pewno tańszy, już nie pamiętam, trochę ponad 160 zł za opakowanie - kupowałam siostrze na prezent, bo chciała jakąs odżywkę, wcześniej sprawdzałam opinie i były ok. Mogę zapytać siostry, czy już używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba 16 a nie 160 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'Biotica rzęski rosna jak na drożdzach są gęste,ładniutkie ;) po 3 tyg.widziałam już efekt i moi znajomi również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie l'Biotica wcale nie pomogła, stosuje juz 2 miesiąc i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie jest magiczne dla wszystkich. Ja nie widziałam żadnych rezlutatów po olejku rycynowym, odżywce z Oriflame ani serum L'oreala, a bo Lbiotice tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia98
Mi pani w sklepie polecała z eveline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po odżywce L'Biotica strasznie wypadały rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyliłam się z tą ceną :P Co prawda jak się kupuje np. 2 opakowania, to jest taniej, ale to i tak kwota 3-cyfrowa. Choć Realash w porównaniu np. z popularnym Revitalashem wypada i tak korzystniej cenowo, a naprawdę pomaga - jak ktoś może sobie pozwolić, to polecam, bo rzęsy wyglądają potem jak sztuczne, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illona877
Ja mam dokładnie taki preparat - http://www.dslaboratories.pl/20,revita.eps.html Stosuje go już od czterech tygodni. Teraz moje rzęsy są gęstsze i dłuższe. No i teraz tak mi nie wypadają jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten Realash można kupić? Na ile Wam starczają takie odżywki? Da się zrobić jedną kurację jednym opakowaniem, czy trzeba np. co miesiąc nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jaki jest skład tego realash i gdzie jest produkowane, bo inaczej podejrzewam na 99 % ze to jakies chinskie dzieło, kolejna tania podróbka revitalash, oczywiście dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek288
jejkuuuu, kto mi to kupi? plizzzzzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa0
ile trwa cała kuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eneaola
Słyszałam że należy smarować powieki a nie rzęsy to prawda? pomóżcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolinkaa
Tak powieki na samym końcu tuż przy linii rzęs i jedno pociągnięcie pędzelkiem wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Odżywkę do Rzęs firmy Jane Iredale, rewelacyjnie wydłuża i pogrubia rzęsy jednocześnie zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu. Świetny produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHARMLASH! zdecydowanie :) ja wiecznie miałam problemy z wypadającymi rzęsami i próbowalam je ratować na wiele sposobów, aż trafiłam na to cudo... odżywia, wzmacnia, wydłuża. czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które pytały o Realash - ja stosuję i jedno opakowanie wystarcza mi na 2,5 miesiąca mniej więcej, a stosuję codziennie. Można kupić na stronie: http://www.realash.pl/ , ja stamtąd zamawiam w każdym razie. Skład naturalny, nie powoduje uczuleń. Jeszcze jakieś pytania były na forum? Jakby co, piszcie, będę to wpadała od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Lbioticę od 1.5 tyg, efektow na razie nie widzę zadnych, ale ja uzywam jako bazy pod tusz i jak pomaluje tuszem rzęsy to są naprawdę piękne :) Zobaczymy tylko, kiedy i czy w ogole będą jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma stosowala revitalash, fakt faktem cudne te rzesy miala, dlugie i geste, sama bylam gotowa kupic to cudo, ale szkoda mi bylo tych 300 zł, no ale jak ona skonczyla opakowanie to nagle jej rzesy byly w gorszym stanie niż przed rozpoczęciem kuracji, także jesli chcecie mieć piekne rzęsy to musicie co pol roku to kupować i byc na to przygotowane, lepiej nie zaczynać z mysla o tylko jednej kuracji, bo potem wasze rzęsy tak sie przyzwyczaja do tej odzywki i jak ją odstawicie to będą tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, ze musi kupić następną odzywkę? A jak przedluzasz rzęsy to masz raz na całe życie, albo cokolwiek innego? Krem do twarzy, szampony wszystko kupujemy non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×