Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaaa pinnng

ile wpłacacie na miesiąc na komitet rodzicielski podajcie województwo

Polecane posty

Gość gość
To jest dobrowolne wiec nie wiem czemu u nas każą płacić a jak ktoś nie zapłaci to ma problemy i cały rok ścigają o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem nauczycielem w wiejskiej szkole -140 uczniów. składka na radę rodziców -25 zł na rok. u nas płaci 100% uczniów (dobrowolnie). z tych pieniędzy dzieci maja paczkę na choinkę za 25 zł (czyli tyle co wpłacili). na mikołajki i dzien dziecka na czekolady dla dzieciaków składamy się my nauczyciele.rada rodziców i my mauczyciele organizujemy festyn rodzinny (sprzedajemy ciasto, mamy licytacje, chodzimy i zbieramy od sponsorów, loterie itp.) - zarabiamy w ten sposób ok 9 tys. rada rodziców robi tez zabawę andrzejkową i bal karnawałowy dla rodziców - po odliczeniu kosztów reszta kasy na rade rodziców zostaje. i z tej kasy na którą zapracowaliśmy czyli festyn i bal, dzieciaki mają kupione dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe, nagrody na konkursy a na dzień dziecka i mikołajki dzieciaki maja darmowy wyjazd do kina. na dzien nauczyciela i zakonczenie roku mamy akcje czekoladka zamiast kwiatka - nie chcemy kwiatów tylko stoi kosz do którego dzieci wrzucają słodycze, które później dajemy najbiedniejszym dzieciakom z naszej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamietam 10lat temu jak chodzilam do LO to skladka byla 60zl miesiecznie, ale my z tego mielismy oplacone dodatkowe 4godziny jezykow obcych-2angielskiego i 2niemieckiego z native speakerem, w sumie mielismy 10godzin jezykow obcych, rodzice wiec placili bo jakby mieli nam te zajecia w szkole jezykowej oplacic to by wyszlo co najmniej 10 razy wiecej, a zajecia tez mielismy w grupach, po 12 osob podzieleni na poziomy, liceum panstwowe w wawie, jedno z tych z czolowek rankingow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100zł/rok, przedszkole państwowe (nieobowiązkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podstawówce u syna było 40 zł na rok, teraz w gimnazjum 250 zł na rok. :o Ale to sie nie nazywa komitet tylko dobrowolna darowizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodac - miasto ponad 100 tysięcy, woj. śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy muszę w przedszkolu płacić na radę rodziców( bodajże 100 zł a może i więcej)? Na co przeznaczone są te pieniądze, czy może na prezenty na zakończenie roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Państwowe przedszkole w Łodzi.Rodzice płacą jednorazowo 20 zł. na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×