Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

z jakiej firmy posciel do lozeczka polecacie

Polecane posty

Gość gość

Corcia spala pod Feretti i ja chwalialam ale teraz przegladam katalog na ich stronie i nie podobaja mi sie zadne wzory dla chlopcow. Moze mi polecicie rownie dobra firme co ma fajne motywy na poscieli? Oczywiscie zalezy mi na ty zeby byla ona mieciutka i miala w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia nie MILPOLLL ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam Nino ,drugą zwykła jakieś polskiej firmy i trzecią uszytą przez koleżankę krawcową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się Mamas&Papas, ale nie są tanie, z tańszych Ikea ale to już trzeba się zdecydować na wszystko od nich,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam mamo Tato ;) mam cały komplet (baldachim i inne cuda wianki) i jest SUPER! Nie dość, ze prześliczna to jeszcze jakościowo rewelka! A! I dobre wypełnienia mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milpol jest super jakosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzyłaś ich posciele uniwersalne? nadajace sie dla chlopcow i dziewczynek? Np: Ricordo Ecru Prestige, jak dla mnie swietna, na a najwazniejsza jest przeciez jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ze sklepu www.mulliculli.com wzory są oryginalne i nie takie oklepane jak w innych firmach. no i można dobrać wszystko co się chce np kocyki różnych wielkości etc z tej samej kolekcjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy chodzi o posciel czy o kolderke?:) jesli kolderka to baby excellent zdecydowanie, a posciel to Enchant, piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivona098
Polecam Bertax. Pościel tej firmy jest rzeczywiście dobra, w całości produkowana w kraju. Dlatego jest trwała i nie niszczy się po 2-3 praniach jak to sie często dzieje z inną pościelą. http://www.wyjatkowaposciel.pl/manufacturer/bertax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki chcesz rozmiar jeżeli wystarczy Ci 140x200 to polecam http://www.elway.biz/39-posciel-3d-rozmiar-140x200 bo maja tylko 100% bawełniane więc odpowiednia dla dziecka a i dla siebie możesz cos dobrać. Polecam też podkłady bo one się przydają przy dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę polecić firmę Fro-Tex www.fro-tex.pl to młoda firma, bo istnieją dopiero od 2012 roku, ale za to przykładają się niezmiernie do swojej roboty :) Mnie się podoba to, że mają tam całe zestawy w dany wzór, czyli kołderka, baldachim, przewijak itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://papillon-shop.pl/ mają bardzo ladne wzory, a w razie potrzeby szyją też na zamówienie specjalne - jestem pewna, że znajdziesz cos odpowiedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc95

Zerknij sobie na ofertę firmy www.bello24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×