Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Ja byłam na konsultacji w klinice w Gdyni. W sumie nie dowiedziałam się niczego nowego. Cały zabieg i pielęgnacja po wygląda jak było tutaj opisane. Lekarz bardzo miły :) ja chce zrobić sobie zabieg jakoś na wrzesień/październik po 100 ml. Lekarz popiera moją decyzje i nawet odradzał więcej bo jestem dość drobna. Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, do gościa z 24lipca z 20:27-odnosnie tej piersi do której wlane było 40ml, pierś została trochę podniesiona żeby być na równym poziomie z drugą, nie została powiększona tylko efekt ujędrnienia i lekkiego podniesienia, ta pieś to jest rozmiar B, więc 40ml jej nie powiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedź. zazdroszcze, że już jesteś po:) pytam bo jak narazie stać mnie tylko na 50ml, ale obawiam sie wlasnie ze podanie tej ilosci nie ma sensu.. Jak znajdziesz chwile to dawaj znać o swoich spostrzeżeniach pozabiegowych:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki masz wyjściowy rozmiar. Powiększenia może nie będzie ale trochę pierś się ujędrni. Albo poczekaj jeszcze, dozbieraj kasę i wstrzykniesz sobie 100ml. W ogóle mało kobiet pisze swoje opinie o tym zabiegu na forum. A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj -do gościa z 11.16 jestem już 6dzień po zabiegu i powiem tak pierś w której jest tylko40ml wlane jest już prawie bezbolesna i i prawie miękka chociaż na górze piersi czuć przy dotyku napięte twardsze miejsce, natomiast ta druga pierś gdzie jest 160ml jest jeszcze bolesna , siniaki już małe ale bardzo twarda i obie piersi swędzą tak jak przy gojeniu ran . Ogólnie wyglądają dobrze . Jeżeli mogę coś doradzić, to wydaje mi się żebyś może dozbierała na większą ilość pomimo że to będzie może dłużej trwało, ale przy dolaniu 100w jedną pierś będzie efekt i będziesz zadowolona, a tak możesz nie zauważyć specjalnej różnicy i tylko się zrazisz i stwierdzisz ze nie było warto.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana09
Witajcie Dawno nie zaglądałam tu. Miałam robiony zabieg w lutym. Potem drugi raz..Najperw po 150ml potem po 50ml. Jeśli ktoś oczekuje powiększenia biustu odrazu mówię po sobie, że biust nie zwiększy się tylko ujędrni. Staniki noszę te same jak miałam rozmiar 2 to nadal mam ten sam.Jestem osobą drobną waże 38kg. mogłabym jeszcze "dołożyć" preparatu...ale raz, że kupe kasy na to wydałam..a druga rzecz, że nie mam efektu powiększania. Bolało jak cholera choć za drugim razem mniej... goraczka niestety była 40 stopni jak mierzyłam a potem to już nie wiem co się działo...Trwało to 3 dni choć z dnia na dzien lepiej już było. Nie zostałam poinformowana, że tak może być, w sobote wieczorem zaczeło się na dobre. Klinika nieczynna, więc byłam w strachu do poniedziałku. Tak więć bez sciemy, że ten preparat jakoś powiększa piersi. Chyba, że ktoś 500ml wcisnie. Bo ja mam w sumie po 200ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Zdecydowana09 a jaki miałaś rozmiar wyjściowy? Masz jakieś zdjęcia przed i po zabiegu? U kogo robiłaś zabieg? Czy przez te pół roku zauważyłaś że preparat się wchłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
żadna "ściema". nie rozumiem, jak 200 ml nie dało w twoim przypadku efektu. dwie osoby spośród moich znajomych pytały czy zrobiłam implany, więc oczywiste jest, że efekt jest bardzo widoczny. w tym jedna jak miałam 170 ml w piersi, więc nawet nie tylko ile mam finalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wstrzykniete po 130ml i jest różnica Wiadomo ze nie ma efektu jak po implantach ale jest napewno widoczna różnica Napisze tak: Jeśli ktoś chce od razu efekt dużego powiększenia i nie boi sie operacji to polecam implanty a jesli chcesz malo inwazyjny zabieg po którym możesz na drugi dzień wrócic do pracy to aquafilling jest super Zaw sze można dopełniać do rozmiaru jakiego chcesz Wiadomo-koszta wyzsze niz implanty ale efekt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Ja myślę, że to kwestia indywidualna. Kto jakie ma wymiary, ile waży, ile ma wzrostu i jaki wyjściowy rozmiar piersi. Kobieta niska i szczupła będzie miała lepszy efekt powiększenia niż kobieta wysoka i wiążąca więcej. Ja jestem zapisana na konsultację do kriocentrum do dr. Batijewskiego na 13 sierpnia :) już nie mogę się doczekać :) fajnie, że konsultacja jest darmowa. A jak tam u was dziewczyny po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest jakas dobra klinika w woj slaskim? albo nawet w malopolskim czy opolskim. Tylko nie reklama! Ciagle jednak mnie zastanawia dlaczego tego nie wykonuja w wielu krajach!!? jest nielegalne! czyzby bylo szkodliwe dla zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Tak jak pisałam miałam B i mam nadal B efekt jest ; jak pisałam- proszę czytać ze zrozumieniem; taki, że są pełniejsze ale rozmiar się nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aide
Cokolwiek napiszecie o dobrej klinice albo lekarzu zabrzmi jak reklama.. po prostu wejdz na strone dystrybutora i tam w zakladce znajdz lekarza ..znajdz lekarza. Sprawdzałam i tak: Wykonują to w Niemczech, Słowacji, w Czechach , Serbii, Turcji Egipcie , Grecji ,Cyprze i w Rumunii. Jest zarejestrowany w Polsce od roku więc pisanie ,że jest nielegalny wydaje się niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ale 200 ml to jest prawie pełna szklanka. proponuję sobie nalać wody i popatrzeć ile to jest. wydaje mi się, że u wielu kobiet to jednak będzie zmiana o rozmiar... choć zgadzam się, że zależy od wielu różnych czynników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny., dlaczego to jest takie drogie? To tyle co implanty a efekt może na 5 lat... ciekawe co po tym czasie, czy to się wchłonie czy któregoś dnia po prostu się rozleje w piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zrobiłam zabieg 2 dni temu.Piersi bardzo bolą, mam gorączkę i ciężko się poruszać. Czy wam też doskwieraly takie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Ojej. Niestrasz... u kogo robiłaś zabieg? Ile ml masz wstrzykniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Około 2 miesiecy temu robiłam zabieg ale na pośladki. 200 ml w każdy. Koszt 19 000!!! Mała fortuna. Sam zabieg bolał i błagałam o koniec, ale jakoś wytrzymałam. Po zabiegu pierwsze 48 h to był koszmar, bardzo bolało, miałam zawroty głowy, było mi słabo, nie mołgam chodzić. Potem juz ok. Jeśli chodzi o efekt to jest mały i żeby osiągnąć dobry efekt musiałabym wstrzyknąć jeszcze po 200 a już mnie nie stać. Podsumowując różnica jest ale nie tak duża jak bym chciała więc trzeba powiedzieć że wychodzi to drogo. Na biuscie natomiast uważm że będzie bardziej widoczna zmiana. Pozdrawiam wszytskie dziewczyny te zdecydowane i te które się wahają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kriocentrum robią podobno zabieg w tzw. sedacji, głupi Jaś, krótka drzemka i nic nie czujesz. To jest lepsze niż tylko same znieczulenie miejscowe. Ja wolę tego nie widzieć i nie cierpieć, tylko po jak juz będą piersi, wszystko będą wynagradzały. I właśnie dlatego wybrałam kriocentrum a nie Gold Clinic. Pojutrze idę na konsultację i mam nadzieje że mnie lekarz niczym nie przestraszy i zdecyduje się na zabieg. Tylko dlaczego to jest takie drogie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie rozumiem za co tyle kasy... ale nie widac zeby cena choc troche ruszyla mimo ze miną juz jakos rok od wejscia na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam po zabiegu gorączkę przez dwa dni i ból bardzo mocny na drugi dzień , dziś minęło 3tyg. od zabiegu, i wszystko jest dobrze, ból tylko jak się mocniej dotknę a tak jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam za granica, jesli zrobie zabieg ile dni musze byc w Polsce? bo wiadomo kontrola itp. I ktora klinka jest najlepsza? W sensie, ze maja fach do robienia tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Zapoczątkował to w Polsce dr. Rogala z Gold Clinic w Warszawie a później szkolił innych lekarzy. Najwięcej dziewczyn z tego forum robiło w Kriocentrum, kiedyś Otwock, teraz mają lokalizację w Józefowie. Zabieg robią tam z głupim jasiem, więc się śpi i nic nie czuje. W innych klinikach robią w znieczuleniu miejscowym i kobiety narzekają, że bardzo boli. Ja osobiście wybrałam Kriocentrum, jutro idę na konsultację. Napisze po wizycie jak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Zgodnie z obietnicą chciałabym napisać jak było na konsultacji. W sumie to nie dowiedziałam niczego więcej niż wiem z tego forum :) poza tym, że kwalifikuje się do zabiegu. Lekarz doradził, że na początek wstrzyknie mi po 130 ml w każdą pierś a później zobaczymy czy będę chciała więcej. Dużym plusem jest to, że podobno w każdej chwili można się pozbyć tego preparatu tą samą drogą, którą został podany. Nie podobało mi się to podczas tej konsultacji, że lekarz pokazał mi tylko 1 przykład swojej pacjentki, której powiększył piersi. Twierdzi, że od innych pacjentek nie uzyskał zgody na pokazywanie. Trochę to dziwne przecież i tak nie pokazuje się twarzy tylko samą klatkę piersiową więc nie wiadomo o kogo chodzi.... powiedział, że do tej pory wykonał około 40 takich zabiegów i że aquafilling wstrzyknął także swojej żonie. Sama nie wiem czy 40 zabiegów to dużo czy mało... na termin zabiegu się czeka około 3 tygodni. Fajnie, że ta konsultacja jest bezpłatna a lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział na każde moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Cie nie pisz takich komentarzy, że zonie wstrzyknął. Szanuj prywatność innych ludzi. Ty jesteś anonimowa ale jak piszesz o konkretnym lekarzu to zachowaj to dla siebie- skoro Ci tak powiedział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiakl
Cieszę się że wszystkie dziewczyny są zadowolone, nie mają problemów z wypełnionym biustem i że wszystko wskazuje na to że preparat nie wchłania się tak szybko jak macrolane:) Z tego co pisała aqua aqua po blisko 9 miesiącach żadnego zmniejszania się biustu. Zauważyłam też że ktoś wypowiedział się po powiększeniu aquafillingiem pośladków, co bardziej mnie interesuje. Ale 200 ml w każdy pośladek i żeby nie było widocznych efektów? Napisz proszę ile ważysz, jaki miałaś przed zabiegiem obwód w pośladkach. Może jesteś "duża" i dlatego nie widać efektu? Eh szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.... przepraszam, nie myślałam o tym w ten sposób... po prostu przekonał mnie tym pan doktor, że skoro zrobił to swojej żonie to metoda ta jest bezpieczna i że są efekty. Wzbudził moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Klaudia. Jestem normalna a nie duża :-D Waże 69 kilo przy wzroscie 175 cm wiec nie jestem szczupła ani gruba. Miałam strasznie płaską pupę i może dlatego nie widac dużego efektu. Ale posladki są wiesze więc żeby je wypełnić trzeba wiecej produktu. Nawet jeśli ogladasz programy o operacjach plastycznych to lekarze tam w pośladki wstrzykują 400 do 450 ml tłuszczu a 200 ml daje mniejszy ekekt. Nie powiem bo jest róznica. Chciałabym mieć takie ładne wypukłe pośladki a to wciąz nie jest to. Zauważ że w biuście juz to nie jest nawet przy 200 ml efekt silikonów a pośladki są większe.Gdyby było taniej to już biegłabym dostrzyknąć jeszcze po 200 ale nie mam tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdecydowana9
Prosze nie pisać, że ktoś wie lepiej;) czy mam większy o jeden rozmiar biust, wiem chyba lepiej:) Nie mam. Staniki kupuje te same. faktem jest , że na początku były za małe ale tylko dlatego, że były spuchnięte. Teraz są bardzo miękkie widać, że to nie to samo co miesiąc po zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×