Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
masz tu w tym wątku wpisy kilku dziewczyn - nie tylko moje - wszystkie na początku miałyśmy 100 ml. i nie było ŻADNEJ która by po podaniu tych 100 ml wpisała, że jest rozczarowana, bo nic nie widać. więc sama sobie wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem! Niewiem Dlaczego lekarz tak mi powiedzial , przeciez to sa dla nich pieniadze! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzę forum od początku i cieszy mnie fakt że żadna z dziewczyn, która poddała się zabiegowi nie opisuje jakiś przykrych wrażeń "po". Mieszkam w Trójmieście i klinika w Gdyni byłaby dla mnie super rozwiązaniem - są tańsi niż W-wa no i czas/koszty podróży zaoszczędzone. Chcę się umówić na konsultację. Wydaje mi się że 100 ml jak najbardziej odda jakiś efekt - patrząc na objętość takiej ilości płynu i moje małe piersi to musi być coś widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdziwniejsze jest to ze w niektorych krajach zostal wycofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
w których?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np w singapurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaba
Do:transformers W Gdyni faktycznie jest taniej i dla mnie też było wygodniej bo na miejscu.Jestem prawie 3 miesiące po i nic się nie dzieje złego tylko trochę zmienił się wygląd piersi tzn trochę opadły (czyli mają bardziej naturalny kształt)..Zabieg był można powiedzieć przyjemny bo nie odczuwałam żadnego bólu.Tylko parę dni po (około 4) ból był przy wykonywaniu jakiś czynności rękami (np otwieranie szafek kuchennych ). Doktor jest przesympatyczny , bardzo delikatny i przejmujący się bardzo.Zobaczysz jak się umówisz na konsultacje. Jeśli chodzi o te 100ml to faktycznie jest to niewiele ale od czegoś trzeba zacząć (50ml raczej bym odradzała a namawiałabym na dozbieranie na 100). Ale i tak po 100ml widać różnicę.Ja też mam małe piersi a teraz po zabiegu mam wypełniony stanik (cały czas stary ale lepiej leży tzn ma na czym). Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia zaczęłam też myśleć o dostrzyknięciu jeszcze po 50ml ale może jesienią bo teraz nie mam funduszy na ten cel a i noszenie stanika formującego przez 4 tygodnie nie bardzo mi odpowiada bo wybieram się na urlop.Zresztą ten stanik był największą niedogodnością całego okresu pozabiegowego .Zdjęć nie zamieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie powiększyć sobie piersi aquafillingiem to warto Ja mam wstrzyknięte 100mi i jest różnica ale później chce się więcej :) Bardzo mało inwazyjny zabieg, efekt naturalny,Nie da się nic wyczuć dłonią Jeśli macie problem i macie pieniądze to polecam Lustro w łazience zostanie Waszym przyjacielem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zaplacilas za zabieg w gdyni? Ja tam bylam napalona na zabieg ale tak jak pisalam lekarz mi powiedzial ze po 100 ml nie bedzie prawie zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np w Niemczech dlaczego nie wykonuje sie aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech wykonuja! Dzwonilam i pytalam. Ale za to w austrii Nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny ktora robila zabieg w gdyni ile placilas? Ile mialas podane preparatu i jaki mialas rozmiar wyjsciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny powyzej! Masz racje pan doktor z Gdyni jest bardzo mily..Rozmawialam z nim przez telefon-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka pytan do Aqua - czy za kazdym razem kiedy jechalas na dostrzykniecie musialas robic badania krwi? I jeszcze - jak duzo wczesniej trzeba sie umowic na dostrzykniecie, tzn. ile czeka sie z reguly na wolny termin? Rozumiem, ze przy dostrzyknieciu nie ma juz anestezjologa? Czy podajac preparat drugi raz powstaja kolejne blizenki, czy doktor uzywa kaniuli czy juz tylko strzykawki? Z gory dziekuje za odpowiedzi, Aqua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialam dzis z lekarzem w Austrii i tutaj Aquafilling jest zakazany ze wzgledu na tworzenie sie guzow.!! Czy to nie jest zadziwiajace ze aquafilling wykonywany jest tylko w kilku krajach.w polsce w czechach i niemczech. W innych krajach jest ZABRONIONY.i co wy na to????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic i juz przestan przezywac****isac te swoje 10 wykrzyknikow i znakow zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*i pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede stawiac tyle wykrzyknikow ile bedzie ni sie podobac!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przedszkole, a tak sie zachowujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua powiedz mi co bedzie w momencie jak to sie wszystko po paru latach wchlonie zostanie rozciagnieta skora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad aqa moze takie rzeczy wiedziec. ..co bedzie po paru latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie nie pytalam wiec sie nie wypowiadaj.. a aqua pytala o rozne rzeczy przed zabiegiem wiec moze cos sie dowiedziala na ten temat od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od wykrzykników i podwójnych kropek jest strasznie denerwujaca. Dziewczyno, daj już spokój. Nikt Cie i tak tu nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotej co tak nie lubi wykrzyknikow...!!!!! Jak ci cos nie pasuje to nie czytaj to co pisze...ja chce tylko uswiadomic pewne osoby ze zabieg jest bardzo niebezpieczny i wiaze sie z bardzo powaznymi komplikacjami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
wyluzujcie drodzy goście i idźcie sie kłocic gdzie indziej, bo kolejny raz zaśmiecacie wątek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie chce klocic ..poprostu chcialam napisac co mi lekarz powiedzial. .ale na tym Forum nie mozna krytykowac aquafillingu bo odrazu dostaje sie ochrzan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
i napisałaś. mnie to bardzo cieszy, że podzieliłaś się informacją, ale po co z takim atakiem. jakby to forum ludzie bez mózgu czytali. tyle w temacie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×