Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
co do pytań o dodawanie - bez badań krwi i anastezjologa. podanie igłą zwykłą grubą, więc ranka dużo mniejsza niż po kanuli. zapisywałam się z reguły z miesięcznym wyprzedzeniem. do ona8787 - skóra na piersiach jest bardzo elastyczna, bo natura bierze pod uwagę zmiany hormonalne i okres karmienia piersią. ja karmiłam ponad dwa lata i tego się nie da opisać, jakie gigantyczne miałam piersi przy pierwszym nawale mleka jak karmiłam noworodka. po prostu D. a skóra na piersiach bez jednego rozstępu i po karmieniu wróciły mi piersi do A/B. więc powiększenie aquafillingiem do małego C zupełnie mnie nie przeraża, nawet jeśliby po 5 latach miał zacząć stopniowo znikać - ale jak już pisałam nie widzę żadnych oznak wchłaniania się po pół roku i moim zdaniem 5 lat to bardzo bezpiecznie podany margines, spodziewam się, że może to potrwać dużo dłużej a może w ogóle nie będzie wchłaniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi slow aqua do ciebie. ..jak myslisz ze preparat ci sie nie wchlonie...druga sprawa ...dlaczego nie skomwntowalas tego co napisala dziewczyna wyzej. Ze preparat zabroniony jest w wielu krajach ze wzgledu na duze skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja marzę o takim zabiegu. poczekam trochę, żeby zobaczyć jak z komplikacjami, ale w przyszłym roku jeśli wszystko będzie ok, na pewno zrobię. mam duże B i jestem szczupła, ale mam niezbyt ładny kształt piersi - okrągłe robią się tylko, gdy stoją sutki, a normalnie są trochę trójkątne (nie na maksa, widziałam dużo gorsze, ale chciałabym mieć właśnie takie okrągłe...). Marzy mi się bikini bez push upu i zwykłe staniki... w tej chwili oszukuję wszystkich w koło, że mam D, bo tak to wygląda przez bieliznę, którą noszę. Bardzo dużo koleżanek zazdrości mi figury, koledzy męża ciągle mówią, że mam nieziemskie ciało - gdyby tylko wiedzieli, że moje proporcje to zasługa wypchanego stanika :P Mąż chwali moje piersi i niby je kocha, ale no cóż... ja nie mogę ich zaakceptować i wiem, że czułabym się znacznie lepiej, gdyby były trochę większe i przede wszystkim ładnie wymodelowane. Pytanie do Aqua: jak bardzo Aquafilling pomaga właśnie w takim przypadku jak mój, wiesz coś o tym? Czy uda się sprawić, że moje piersi będą okrąglejsze? Nienawidzę ich z całego serca, mimo, że wiem, że wcale nie są najgorsze, ale jak patrzę na te babki pokroju Emily Ratajkowsky to mi się płakać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie sie plakav chce ze masz cycki b a co ja mam powiedziec plaska jak deska !!!! Tylko sutki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyslam sie, ze masz jeszcze gorzej. :/ no ale co mam zrobic. chyba wiekszosci babek sie marzy C lub D, bo jednak A czy B to nie jest prawdziwy biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa, któremu "brak słów do mnie" - spokojnie możesz sobie te słowa darować, więc się tak bardzo nie przejmuj :D do ostateniej wpisanej - niestety nie umiem ci udzielić odpowiedzi, musisz iść na konsultacje do lekarza. ale tak na zdrowy rozum, to powinno się udać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do aqua - powiedz mi czy zamierzasz jeszcze coś dostrzyknąć czy teraz już jesteś w pełni zadowolona z wielkości biustu? Jak możesz to zamieść fotki jak wygląda efekt po podaniu Twojej ilości preparatu. Ja mam już 130 ml ale ide na kolejne 50 ml :) Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego sie nie mozesz doczekac? Czy wy naprawde macie mozgi??? Bo to dla mnie jest niepojete.....ten syf zostal dopuszczony tylko w polsce czechach i niemczech ze wzgledu na to ze powoduje niesamowite komplikacje dlatego w zadnym innym kraju nie zostal dopuszczony. !! To chyba o czyms swiadczy..! Skoro w innych krajach nie chca wogole do wykonywac..przeciez lekarzom ktorzy robia implanty prosciej by bylo wstrzykiwac ten syf...ale sa jeszcze uczciwi lekarze i troszcza sie o zdrowie pacjetek !!!!! Ci lekarze ktorzy wam to wstrzykuja nie maja serca. .tylko kasa sie liczy. Po kilku latach zaczna sie komplikacje i kto wan wtedy pomoze?? Jestem pewna ze po aquafillingu mozna nawet raka sie spodziewac. Aqua nie zycze ci zle ale jestes za prwna siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzis bylam na mamografi piersi u radiologa i podpytalam go troche.wybil mi ta metode calkowicie z glowy ..pi pierwsze tu gdzie mieszkam ta metoda jest calkowicie zabroniona.. radiolog mowil ze nie da sie mamografi zrobic poniewaz ten plyn calkowicie przeszkadza i w razie problemow nie da die tego usunac tylko trzeba ciac cycki.. to ja dziekuje za taka metode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszczyk
Witam, przepraszam za pytanie nie w temacie..ale skoro zdecydowałyście się na tą "opcję" to pewnie wiecie też "coś" na temat, który mnie nurtuje. Dziewczyny, co sądzicie o powiększeniu piersi własnym tłuszczem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez rozwazam to metode...napewno bezpieczniejsza od aquafillingu tak mi powiedzial radiolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa od mózgów - nie mam siły powtarzać jeszcze raz tego wszystkiego co tyle razy pisałam. w skrócie - preparat to nowość więc nie ma ŻADNYCH przypadków szkodliwości. są wykonane badania szczegółowe, które ktoś wcześniej wrzucił w linku. polecam lekturę. ŻADNYCH powikłań. tak jestem pewna siebie. i dobrze mi się z tym żyje :-) do gościa od mammografii - nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. tak się składa, że miałam badanie USG piersi i idealnie widać granice utworzonej bańki z preparatu. nie mam mowy o zaciemnianiu widoku, tak wyraźnie jest wyodrębniona, jednorodna, nie łącząca się z tkankami wokół. wystarczy iść do specjalisty od USG lub mammografii który miał już styczność z wypełniaczami. przypominam, że implanty też widać na badaniach hahaha :-D ciekawa jestem skąd niby ten "radiolog" wie, że trzeba "ciąć cycki" piękne słownictwo. radiolog nie ma pojęcia o chirurgii plastycznej. preparat można bez trudu usunąć w ten sam sposób, w jaki został podany, czyli kanulą. do gościa od tłuszczu - po pierwsze trzeba mieć bardzo dużo, żeby udało się zebrać choć 200 ml na obie piersi. po drugie bardzo szybko się wchłania. do gościa pytającego mnie o dodawanie dalsze - nie wiem jeszcze :-) czekam aż się ułoży do końca to, co jest. jest już bardzo, bardzo dobrze. zaczynam zauważać, jak obce osoby gapią mi się na dekolt, więc biust jest naprawdę efektowny, może już spasuję, zobaczę za jakis miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wrzuć fotkę jak teraz Twoje piersi wyglądają - please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiesz! ! Radiolog to osoba ktora zna sie bardzo dobrze na takich rzeczach...tu gdzie mieszkam ta metoda jest zabroniona tak jak w wielu innych krajach!!!!!!!! Moj radilog mial wlasnie przypadki po aquafillingu ..robily gdzies pewnie czechach , niemczech czy polsce i skarzyly sie na bol piersi. ..i radilog nic nie widzial bo plyn przeszkadzal!!!!!!! I z tego robia sie guzy!!!!!!!! Czy tak trudno ci to zrozumiec!!!!?? I przestan chwalic to metode !! Jezeli chodzi o tluczcz to nie do konca sie wchlania jakas Czesc zostaje na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wstaw fotkę Twoich piersi jak teraz wyglądają - please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wstaw fotkę Twoich piersi jak teraz wyglądają - please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wstaw fotkę Twoich piersi jak teraz wyglądają - please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua wstaw fotkę Twoich piersi jak teraz wyglądają - proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do ciebie nie dociera biedna dziewczyno.radiolog to osoba ktora doskonale zna sie na takich rzeczach.bylo u niego kilka kobiet pi aquafillingu bo narzekaly na bol w piersiach...guzy sie im porobily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do ciebie nie dociera biedna dziewczyno.radiolog to osoba ktora doskonale zna sie na takich rzeczach.bylo u niego kilka kobiet pi aquafillingu bo narzekaly na bol w piersiach...guzy sie im porobily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
haha - widzę, że historia o RADIOLOGU się rozbudowuje. teraz już tłumy z piersiami po aquafillingu walą do niego drzwiami i oknami i mają straszne GUZY. proponuję udać się na forum fikcja literacka. i nauczyć się korzystać z wikipedii. radiolog to specjalista od obrazowania ciała człowieka. nie ma zielonego pojęcia o chirurgii plastycznej czy onkologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua szkoda Twoich nerwów i słów Do gościa od słabego radiologa Nie rób tego zabiegu skoro Ci się guzy bedą robic, przeciez tu nikt nikog nie zmusza Przeczytaj o powikłaniach po operacjach plastycznych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dufjjfjfkjfhkfe
Po co wydawać tyle samo co na silikony i robić to ponownie po 5 latach a nie po 10-15? Cycki ci po tym nie urosną same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33333
Zalosne i ograniczone jestes cie radiolog zna sie bardzo dobrze na takich sprawach bo jak cos sie dzieje z piersiami to idzie sie do radiologa na przeswietlenie prawda??????? To te metoda jest prawie we wszystkich krajach zabroniona to juz nie skomentujesz nie??? Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do Dufjjfjfkjfhkfe - ależ ta metoda jest droższa niż implanty. tylko że efekt jest kompletnie inny. piersi są całkowicie naturalne w dotyku. jakbym się z takimi urodziła. a to jest dla mnie bezcenne. do gościa od radiologa - nie wiem, chyba masz problem z rozumieniem słowa pisanego. napisałam ci już, że to nowy preparat i nie ma ani udokumentowanych powikłań, ani przypadków wycofywania go. w niektórych krajach wypełniacze w piersiach nie są W OGÓLE stosowane z uwagi właśnie na trudności z obrazowaniem. ale implanty także stanowią duże wyzwanie przy badaniach RTG i mammograficznych. więc te przepisy są niezbyt mądre i wynikają z fatalnej historii podawania wypełniaczy nie w jednej bańce, ale w rozstrzelonych "kulkach" na około piersi. pisałam już o tym z 10 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi sie przeswietlen piersi tylko usg i mammografie a radiolog robi tylko badanie a z wynikiem idzie sie chyba do innego lekarza nieprawdaz? My z aqua jestesmy bogate i nam odpowiada ta metoda i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobione silikony też są całkowicie naturalne w dotyku. I ta medoda jest legalna we wszystkich krajach czyli coś musi być na rzeczy z tą aqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem bogata hehehe i stac mnie na taki zabieg. Ale jest to metoda bardzo ryzykowna.i ja nienapisalam ze preparat zostal wycofany. Tylko wogole ta metoda jest zabroniona ze wzgledu na komplikacje. ..tworzenie sie guzow.. ! Pisalam milion raz ale do ciebie nic nie dociera. Ty tylko umiec kpic z wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro metoda jest zabroniona to chyba musi byc powod.bez powidu nic nie jest zabronione.wlasnie z powodu komplikachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melanotan tez jest zabroniony, a ludzie uzywaja latami i zyja ;) nie chcecie cyckow to nie, ja chetnie skorzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×