Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość anainuan
Sosko a gdzie i u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie chyba nie jest warto wydać tyle kasy za tymczasowy efekt bez znaczącego powiększenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sosko co ty piszesz.... Robisz biust na same święta? Jakoś cieżko w to uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Sosko już jesteś po?jak tam się czujesz? jak ból? opowiedz wszystko, dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie aqua aqua i sosko, ze sie nie odzywaja, bo po co? zaraz ktoś je tu zmiesza z błotem... a szkoda, bo ja też sie waham i bardzo interesują mnie opinie osob po. Dziewczyny dawajcie znać!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilijkaK
Obserwuje ten temat od jakiegoś czasu. Od razu widac, ze wątek nie jest wolny od osób wykonujących zabiegi chirurgi estetycznej.... Rozczytuje się na temat aquafilling'u już pare miesięcy i póki co uważam, że jest to metoda powiększania piersi całkiem w porzadku. Nie znalazłam jeszcze nic do czego mogłabym się przyczepic. Planuje zabieg za dwa miesiące, zgodnie z zaleceniami lekarza, po 100ml w każdą pierś nie więcej. Uwążam, że jeżeli producent mówi 100ml to powinno się tego przestrzegac. Co wiecej, uważa, że nieinwazyjne metody powiekszania piersi są w porzadku ale dla kobiet, które chcą powiększyc piersi o rozmiar, może półtora. Jeżeli ktoś chce powiekszy piersi z A na C to chyba powinny tutaj wjechac implanty...??? Osobiście nie jestem zwolenniczką implantów, dlatego zdecydowałam się na zabieg aquafillingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua, czy mogłabyś podrzucić link/zdjęcie jaki jest efekt u Ciebie? :) z góry dzięki! mój mail to: m_zawieja@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sosko jak wrażenia po zabiegu ? Napisz parę zdań jak się czujesz :-:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg robiłam we wrześniu. Pisałam juz wiele o zabiegu . Na poczatku zaraz po zabiegu przerażenie bo piersi wyglądały monstrualnie, gorączka, okropny bol. Z czasem sytuacja sie poprawiała. Czytam ze sa dziewczyny którym pojawiły sie grudki podobne do kamieni. U mnie ten problem rownież sie pojawil. Ciagle słyszałam, preparat sie układa, zmięknie , prosze masować itd. Na przełomie listopada/grudnia zgłosiłam sie na kontrole do lekarza ktory wykonywał zabieg. Grudki pojawiły sie pod piersiami , jak podnosiłam je do góry były widoczne górki twarde w dotyku jak kamienie , i grudki miałam rownież przy pachach w miejscu wkłucia kaniuli (podszedł preparat). Lekarz rozłożył rece i mino prób wyssania choć części preparatu z okolic pach nie udało sie to , a co więcej zrobiły sie jeszxze większe. Znowu usłyszałam prosze masować. Jestem ok 4 mieisace po zabiegu i guzki podobne do kamieni, tj. bym miała napchany groch, nadal sa i te pod pachami rownież. Ogolnie nie polecam tego zabiegu. Więcej z nim kłopotów niz to wszystko warte. Mam nadzieje ze z czasem wchłaniania sie preparatu i guzki sie wchłoną. Ale wyglada to bardzo nieestetycznie a co więcej w dotyku jest poprostu przerażajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Jestem w szoku! U kogo robiłaś ten zabieg? Nie da się nic z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do dziewczyny, która pisze o "grudkach jak kamienie" - nikt wczesniej nie pisal o żadnych kamieniach po ułożeniu się preparatu, więc ty jesteś jedynym przypadkiem. przykro mi, jeśli jesteś autentyczną osobą i masz taki kłopot. może masz uczulenie na preparat albo jakaś inną reakcję autoimmunologiczną. u mnie nadal idealnie, kocham moje nowe piersi. link do zdjęcia z nimi tutaj: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/zb/pi/paze/1hPB331yZzI1gNI30X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje Ci. ale, że miejsce wkłócia miałaś pod pachą? czy pod pachę migrował preparat? i jak to możliwe że wydostał sie preparat jeżeli prawidłowo igła powinna się przebić przez torebkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nie naskakuję. po prostu wiem ile kobiet już zrobiło ten zabieg i nie słyszałam aby u kogokolwiek były takie problemy jak u ciebie. napisałam, jeśli to prawda, to bardzo ci współczuję. także twój opis problemu jest dziwny, bo wkłucie wcale nie jest wykonywane pod pachą - tak się tego zabiegu nie przeprowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zabiegów już zostało wykonanych - skąd to wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Aqua aqua przeczytaj swój wpis z 08.11.2013 r. (Str.2). Sama tam napisałaś, że preparat podaje się kaniulą pod pachę... sama byłam na konsultacji u tego doktora, który Tobie wykonywał ten zabieg i mi mówił i pokazywał miejsce, w którym podaje preparat - pod pachą... więc czemu ma służyć Twój wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wszędzie pisze ze kaniula pod pachę, niech Aqua moze napisze jak sie ten zabieg przeprowadza skoro milala inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
pod pachą to się nacina do włożenia implantu... coś mi się wydaje, że twoja wiedza o zabiegu jest oparta głównie na moim opisie, co? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua aqua implant wkłada się na 3 sposoby - w cięciu pod piersią, w cięciu pod pachą i w cięciu wokół brodawki. Ale my nie rozmawiamy o implantach tylko o aquafiling... preparat ten podaje się kaniulą pod pachę i sama to napisałaś na stronie 2...więc czemu zarzucasz dziewczynie, u której zrobiły się guzy się że ona nie wie jak wygląda zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anainuan ma racje, Aqua dokładnie napisała ze miała kaniule pod pachę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nad piersią blisko pachy, ale nie pod pachą dosłownie. więc jak ktoś teraz opisuje szczegółowo, że mu się w samej pasze porobiły guzy, to jest to wysoce podejrzane, bo każda dziewczyna, która robiła zabieg wie, że to "pod pachą" jest mocno umowne i w rzeczywistośc****erwsze nakłucie jest dużo niżej niż w samej pasze. popatrzcie sobie na miejsce przyklejenia plasterków po pierwszym podaniu, pełno zdjęć jest już w necie po wpisaniu hasła aquafilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam ze w pasze mi sie zrobiły guzy! Robiłam zabieg w tej samej klinice gdzie aqua aqua wiec nie wiem po co wpisy podważajace moja wypowiedz. Kaniule wbija sie dokładnie na wysokości zgięcia pachy. Napiszcie mi prosze jak moge wrzucić tu zdjecie to zrobie i wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. wrzuta.pl...załóż sobie jakieś konto i wrzuć zdjęcia bez twarzy oczywiście :) potem skopiuj linka, pod którym jest to Twoje zdjęcie i wklej nam go tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje to zrobic ale nie chca mi sie przez telefon załadować zdjecia na wrzucie. Moze cos zle robię. Moze któraś z was ma tam konto i wrzuci zdjecia jak prześle na maila. Moge tez wysłać zainteresowanym tylko na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie wygląda to za ciekawie.... :( przykro mi :( a czy możesz wrzucić zdjęcia całych piersi jak to wygląda na tle sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, rzeczywiście dziwnie to wyglada, a co na lekarz? Co to znaczy ze rozkłada ręce? Jak juz sie za cos zabierają to powinni wiedzieć co robic w przypadku komplikacji, partacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarza próbował odessać cześć preparatu z okolic pach ale niestety nie udało sie. Co do guzów pod piersiami usłyszałam "ułoży sie wszystko ". Słyszę to od 4 miesięcy. No cóż. Gdybym wiedziała ze tak to sie wszystko potoczy to zrobiłabym implanty. Pomijajac juz całe komplikacje z guzami,Co do efektu powiększenia piersi sa oczywiscie pełniejsze ale napewno nie jest to efekt warty swojej ceny. Taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, wspolczuje Ci bardzo.. wyglada to na reakcje zapalną. nie do konca rozumiem co piszecie i tym wkłóciu pod pachą.. ja miałam jedno wkłócie w centralnym punkcie na polnej lini piersi. 100ml. miałam podobne, tylko znaczne mniejsze zdrubienia jak Ty zaraz po zabiegu (dokładnie w miejscu wkłocia) i jeszcze jakis czas po zabiegu z prawej strony juz jest całkiem gładko. z lewej jeszcze troszke zostało, ale nie jest to uciążliwe i nie sprawia dyskomfortu, estetycznie bardzo ładnie ogolnie jestem bardzo zadowolona z zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×