Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem rok po zabiegu i wszystko jest ok - nie mam grudek ani innych efektów ubocznych - na tym forum jest wątek wiec pisze tutaj i tutaj zagladam by sledzic opinie innych pacjentek.Bardziej nachalna niż reklama jest tu chyba antyreklama - takie mam obiektywne wrażenie po przeczytaniu forum - ale każdemu wolno się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
do "Biust" możesz podać maila? Chciałam o coś zapytać... niestety ja tez bedę miała usuwany preparat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu bedziesz miec usuwany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:41 odezwij się . Czeka mnie ten zabieg usuwania i mam trochę pytań. Czy jesteś zadowolona ze swojego chirurga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
czy kolejna dziewczyna usuwa preparat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwam, ponieważ od roku wyciekał mi preparat i miałam grudy wielkości orzechów. Masowałam od początku nic nie pomogło do tego miejsce przez które podawany był preparat mam napuchnięte sine żyły zrobiły się "zrosty". Rok czasu muszę podkładać pod piers cos zeby unosiło miało pomóc. nie mogę chodzić na basen dzwigać ponieważ to miejsce mi puchło. nie chcę dłużej się męczyć ... stąd decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które miały problemy i usunęły lub planują usunąć preparat- co na to wszystko lekarze u których robilyscie zabieg? Czy poczuwają się do jakiejs odpowiedzialności? Zwrócili koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie podjęłam rozmowy na ten temat i chyba odpuszcze ... jak zapytalam dlaczego tak mi sie robi usłyszalm ze mam taka strukturę piersi ;) ciśnie się pytanie to dlaczego dopuścili do takiego zabiegu, skoro tak głupio się tłumaczą. a jak u innych dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy możliwe tylko w Polsce, najlepiej to wziąć kase i narobić komuś nadziei ze to takie niesamowite, a potem olać sprawę. I niech nikt nie ma pretensji do dziewczyn bo jak sie udzie do lekarza u on mówi ze cos nie ma skutków ubocznych i jest zupeeeeelnie bezpieczne, to lekarzowi sie raczej ufa. Wiem po dobie bo dzwonilam na konsultacje do kilku lekarzy i jazdy mówił ze to super i nie ma sie czego bać. A potem kobieto rób co chcesz :/ partacze i złodzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak jest u Was dlaczego musiałyście usunąć albo chcecie usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie czy udalo wam sie wszystko usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest osoba, która JEST zadowolona z zabiegu ? jak do tej pory same negatywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona. Robiłam w grudniu po 150 ml. Na razie wszystko jest w porządku i nie ma żadnych grudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie aquafilling 1,5 roku temu. W międzyczasie dostrzyknęłam jeszcze sporo. Zadnych komplikacji nie mam. Preparat troszkę się wchłania ale minimalnie w porównaniu do macroline. Zadnych guzków, bolesności, stanów zapalnych. Aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam o tych martwych tkankach po aquafillingu. Jak to mozliwe? Gdyby była martwa tkanka to przecież musiałaby ulec rozkładowi a to z kolei spowodowałoby w konsekwencji zakazenie organizmu i bardzo poważne problemy. Robiłam w otwocku i jutro zadzwonię i zapytam jak to jest z tym preparatem? Czy ktoś robił kto nie ma problemów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis czas temu pisałam o moich grudach w piersiach i wrzuciłam nawet zdjecia ze zgrubieniami przy pachach. Rozważam usunięcie preparatu. Czy udało sie komuś usunac go całkowicie? Bez obumarłych tkanek itd? Tak ze np moznaby było po jakimś czasie od usunięcia wstawić implanty ? Bardzo prosze o namiary do dobrego specjalisty ktory jwst w stanie usunac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszły tygodniu usuwałam , implanty mam 280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłabys napisać gdzie usuwałas ? Bede bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj adres , odpiszę . Nie chcę być posądzona o reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest teraz Aqua Aqua, ktora tak wytrwale bronila preparatu? Wyszydzala wszystkie komentarze o mozliwych powiklaniach, byla niemila dla dziewczyn, ktore mialy grudy, ktore cos bolalo lub ktore mialy jakiekolwiek odmienne doswiadczenia z Aquafillingiem niz ona. Wszystkie te osoby oskarżala o teorie spiskowe, bo ona - goru i 'prekursorka' powiekszania cyckow tym watpliwej jakosci preparatem zawsze wszystko wiedziala lepiej. Ciekawe ile osob przekonala do zabiegu swoim optymizem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech nikt juz wiecej nie wyskakuje z tekstem, ze po wszystkim moga byc komplikacje, nawet po zazyciu Paracetamolu, bo to jest zenujace. My tu pisalysmy swoje obawy dotyczace dokladnie takich konsekwencji wstrzykiwania tego swinstwa, jakie teraz przedstawiaja dziewczyny. To wszystko bylo do przewidzenia, tak jak to mialo miejsce w przypadku dziesiatek innych preparatow do powiekszania roznych czesci ciala. Co jakis czas pojawia sie nowy 'genialny' preparat, o cudownych wlasciwosciach, a kobietom obiecuje sie zlote gory, robiac im wode z mozgu. Potem okazuje sie, ze zostaly oszpecone, a komplikacje praktycznie zawsze sa takie same. Lekarze rozkladaja rece, bo przeciez podpisaly panie zgode na zabieg i czytaly o mozliwych skutkach ubocznych... Ja i inne dzieczyny nie wypowiadalysmy sie tu wiec o tak blahych komplikacjach jak siniaki, opuchlizna, goraczka itp. bo to bylo oczywiste, jak i ten wasz caly przyklad z Paracetamolem. Ostrzegalysmy przed oszpeceniem i koniecznoscia wycinania tego kawalek po kawalku, a i tak zawsze cos zostanie i moze wywolac olbrzymi stan zapalny. Te osoby, ktore sa zadowolone z zabiegu niech sie ciesza i zycze im, zeby komplikacje sie nie pojawily. Tylko muszicie wziac po uwage fakt, ze takowe moga wystapic nawet kilka/kilkanascie lat po wstrzyknieciu preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku ktoś rzeczowo pytał i rozważał możliwe powikłania to aqua podnosiła wrzsk. A teraz wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi. Robilam zabieg w Niemczech w 2014, przed wakacjami. Wszystko super, trzy dni po zabiegu pojechalam na urlop... nie moglam plywac, ale nie popsulo mi to mojego samopoczucia ;-) ... Wada jest, ze po roku odbudowalo sie okolo 25 do 30% ,, powiekszenia"... szkoda, ale nic jest perfekt :-/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze o namiary na lekarza ktory dobrze usuwa aquafilling z piersi. I jaki jest mniej wiecej koszt takiego zabiegu? Jak on wyglada? Olioli307@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Jakiś czas temu pisałam na forum. Jestem po zabiegu aquafilling pośladki już jakieś 9 miesięcy i nie mam żadnych efektów ubocznych. Myślę że efektow ubocznych i ryzyka nie da się porównać do paracetamolu ale każdy zabieg medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej niesie ze sobą ryzyko. Jest masa osób niezadowolonych i z komplikacjami po zabiegach korekcji nosa, piersi itd. Sama nie polecam zabiegu ale i go nikomu nie odradzam. Pamietajcie jest ryzyko, ja osobiście chce jeszcze w pośladki po 200 ml jak uzbieram kase. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Mój mail to eliziana.99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
powyzszy mail jest do gość xxx 2015.03.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
do Olioli307@wp.pl jak prepatat nie znajdyje sie tylko pod gruczołem i jeśli wżarł sie w tkanke tłuszczową to trzeba usunąć tą tkankę W moim przypadku preparat jest też w tkankach, a z pod gruczołów mam usunięty Tkanki trzeba by było usunąć , nie zrobiłam tego bo piersi po usunięciu tej tkanki zmieniłaby kształt ,, zapadło by sie niejsce gdzie tkanka zostałaby usunieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Ja miałam usuwany preparat , bo zdecydowałam sie na implanty. po pół roku od usunięcia lekarz miał je wsadzić. lecz tak sie nie stało, bo bal sie ryzykować.powiedział ze mam tam,, bałagan,, nic sie nie pogoiło i moje tkanki sie rozpadają,są martwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioli307
Jak to martwe ? I co teraz ? Boże teraz sie wystraszyłam dopiero na dobre :-/ chce to jak najszybciej wyciągnąć. Wyślijcie błagam namiary na dobrego specjalistę olioli307@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże są efekty po powiększeniu pośladków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×