Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Asia napisał:

Daj znac jak bedziesz po. Ja mam zel 5 lat i polowy preparatu juz nie ma, nie mam „wyzartych” piersi cokolwiek to oznacza ani stanow zapalnych. Moja znajoma robila w zeszlym tygodniu zabieg w Niemczech. Ciekawa jestem co lekarz Ci powie jak bedziesz po. Koniecznie daj znac. I tez po tym gdzie robilas pozniej implanty i czy nie bylo komplikacji.

Asia, a Ty miałas wykonywane jakieś badania i wszystko jest okej? Konsultowałaś się z lekarzami? Robiłaś zabieg w Polsce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow
Dnia 6.12.2019 o 22:57, Gość Jadzia napisał:

Koniecznie daj znac co postanowilas. A do ktorego idziesz? W jakim miescie?


Jadzia - odezwij się do mnie na priv ma24 (malpa) tlen.pl

miałaś widzę tyle samo podawane co ja i tak jak ja uprawiasz sport. Mamy kilka wspolnych cech. Bylam na 2 badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia
1 godzinę temu, Gość Krakow napisał:


Jadzia - odezwij się do mnie na priv ma24 (malpa) tlen.pl

miałaś widzę tyle samo podawane co ja i tak jak ja uprawiasz sport. Mamy kilka wspolnych cech. Bylam na 2 badaniach

Napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea
6 godzin temu, Gość Asia napisał:

Daj znac jak bedziesz po. Ja mam zel 5 lat i polowy preparatu juz nie ma, nie mam „wyzartych” piersi cokolwiek to oznacza ani stanow zapalnych. Moja znajoma robila w zeszlym tygodniu zabieg w Niemczech. Ciekawa jestem co lekarz Ci powie jak bedziesz po. Koniecznie daj znac. I tez po tym gdzie robilas pozniej implanty i czy nie bylo komplikacji.

To ze sa wyzarte dopiero widac po otwarciu piersi... niestety usg i inne badania tego nie pokazują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea
6 godzin temu, Gość Asia napisał:

Aaa dodam ze po tym medialnym szumie dystrybucja w pl jest wstrzymana do odwolania. Czemu to wypowiadaja sie tylko 2 gora 3 osoby? Czy problem nie jest szerszy?

dystrybucja zostala wstrzymana juz troszkę wczesniej, gdy jedna z dziewczyn ktorej usuwano zel oddala go do analizy i okazalao sie ze nie jest to ten sklad ktory podaje producent. Co do kilku osob ktore sie tu udzielaja, prosze na fb poszukac grupy aquafiling powikłania-tam jest nas wiecej,sa zdjecia, opisy lekarzy a nawet sami lekarze ktorzy to dziadostwo wyciagaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Dziewczyny bardzo sie boje ja sobie wyrownalam dolna czesc ciala mialam wrodzona dysproporcje. Poki co 3 lata i jest super, robilam w de. W sumie 200 ml. Troche sie wchlonelo. Co teraz robic tam podejscie jest inne niz u nas. Czy jest ti ktos kto robil cos poza piersiami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85
Dnia 7.04.2019 o 16:36, gertruda napisał:

Witam, miałam wypełniane pośladki tym preparatem w kwietniu 2016. Na razie nie zaobserwowałam u siebie powikłań, jednakże w obrębie podania, z jednej strony odczuwam lekki dyskomfort i tkliwość. Do tej pory wydawało mi się to związane z długim siedzeniem w aucie. O szkodliwości Aquafilling dowiedziałam kilka dni temu. Jestem przerażona, zastanawiam się, czy jest możliwe usunięcie tego z tej okolicy? Czy na forum są osoby, które miały wypełniane pośladki? 

Gertruda gdzie to robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia

dziewczyny tak  w skrocie ja miallm robione piersi w gr 2016 r,,w bialymstoku,po 150 ml w piers,,po 2 miesiacach nastapila migracja zelu w prawej piersi pod spod poiersi ,ogromne grudy itd ,,, i ogromna asymetria ,prawa byla jak napompowanna lewa normalna ,oczywiscie ' bylam jedyna itp itd,,,wrocilalm do lekarza po ok rokum dopelnialm lewa zeby wyrownac asymetre i usunelam poprzez naciecie grudki pod piersia,po 2 miesiacach  ta samma syt ,,,

koniec koncow okazuje sie ze z  lewej piersi  zel ucieka do srodka  a parawa jakby mialla wybuchnac .,.nie czulam jak dotad zadnych wielkszych dolegliwosci w sencie bolu piersi ,,,a z do tydz temu ,,,,mam jakies pieczenia ,klucie  w obu ,dyskomfort....trudno to nawet opisac,,,,

czy to wina zelu>????

ciezko mi cokolwiek w teh sparwie zrobic  bo mieszkam w irlandiii i nikt tu o tym nie slyszal ...chyba ze ode mnie .....czy ktos jest w podobnej syt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia

dziewczyny tak  w skrocie ja miallm robione piersi w gr 2016 r,,w bialymstoku,po 150 ml w piers,,po 2 miesiacach nastapila migracja zelu w prawej piersi pod spod poiersi ,ogromne grudy itd ,,, i ogromna asymetria ,prawa byla jak napompowanna lewa normalna ,oczywiscie ' bylam jedyna itp itd,,,wrocilalm do lekarza po ok rokum dopelnialm lewa zeby wyrownac asymetre i usunelam poprzez naciecie grudki pod piersia,po 2 miesiacach  ta samma syt ,,,

koniec koncow okazuje sie ze z  lewej piersi  zel ucieka do srodka  a parawa jakby mialla wybuchnac .,.nie czulam jak dotad zadnych wielkszych dolegliwosci w sencie bolu piersi ,,,a z do tydz temu ,,,,mam jakies pieczenia ,klucie  w obu ,dyskomfort....trudno to nawet opisac,,,,

czy to wina zelu>????

ciezko mi cokolwiek w teh sparwie zrobic  bo mieszkam w irlandiii i nikt tu o tym nie slyszal ...chyba ze ode mnie .....czy ktos jest w podobnej syt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jastem właśnie po elastografi. Brak migracji,brak zapaleń i żel jest w całych piersiach tak jak był wstrzyknięty ale zalecją usunięcie. Nie jest to sprawa na już ale w ciągu kolejnych miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja jastem właśnie po elastografi. Brak migracji,brak zapaleń i żel jest w całych piersiach tak jak był wstrzyknięty ale zalecją usunięcie. Nie jest to sprawa na już ale w ciągu kolejnych miesięcy. 

a jak dlugo masz zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja jastem właśnie po elastografi. Brak migracji,brak zapaleń i żel jest w całych piersiach tak jak był wstrzyknięty ale zalecją usunięcie. Nie jest to sprawa na już ale w ciągu kolejnych miesięcy. 

A kto zalecil Ci usuniecie?? Kiedy to robisz i gdzie? Ile bedzie kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość monika irlandia napisał:

a jak dlugo masz zel?

Dokladnie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Marii85 napisał:

A kto zalecil Ci usuniecie?? Kiedy to robisz i gdzie? Ile bedzie kosztowalo?

Nie wiem jeszcze kiedy i gdzie bo muszę się zastanowić. Byłam w klinice Lewandowicz w Łodzi,zajmują się tym od 1,5 roku i tam mi to zalecili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Boje sie co zrobie jak to usune. Po 1 narkoza i co wstawia w to miejsce i czy to sie przyjmie. Czemu producent dalej ma pozwolenie na dystrybucje w innych krajach?? Jak to dziala np w Czechach? Do kogo miec pretensje i kogo pozywac serio😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
28 minut temu, Gość Marii85 napisał:

Boje sie co zrobie jak to usune. Po 1 narkoza i co wstawia w to miejsce i czy to sie przyjmie. Czemu producent dalej ma pozwolenie na dystrybucje w innych krajach?? Jak to dziala np w Czechach? Do kogo miec pretensje i kogo pozywac serio😕

ja bede pozywac producenta bo to byly same klamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz to wydaję mi się, że warto to usunąć ze względu na własne zdrowie a to czy coś się w to miejsce wstawi to chyba rzecz drugorzędna. Na pewno narkoza jest lepsza niż ewentualne powikłania,które mogą nastąpić. Lekarze sami nie wiedzą co to jest i jak będzie się zachowywać dalej dlatego zalecają usunięcie póki sytuacja jest jeszcze niegroźna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z tego co wiadomo to producentem jest ukrainiec i nie wiadomo czy pozywanie go cokolwiek da bo on zasłania się nieumięjętnością lekarzy którzy to wykonywali i tak w kółko, każdy zrzuca winę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Z tego co wiadomo to producentem jest ukrainiec i nie wiadomo czy pozywanie go cokolwiek da bo on zasłania się nieumięjętnością lekarzy którzy to wykonywali i tak w kółko, każdy zrzuca winę

wiadomo ze taka przyjeli taktyke ale logiczne jest ze nie moze byc tak ze raptem wszyscy lekarze zle to podali ,,,a producent zapewnial ,ze nie migruje nie ma skutkow ubocznych i sie wchlania i jest bezpieczny ,,,,,,nic z tego nie jest prawda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Ide na wizytr do de Mroza za tydzien. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość monika irlandia napisał:

wiadomo ze taka przyjeli taktyke ale logiczne jest ze nie moze byc tak ze raptem wszyscy lekarze zle to podali ,,,a producent zapewnial ,ze nie migruje nie ma skutkow ubocznych i sie wchlania i jest bezpieczny ,,,,,,nic z tego nie jest prawda

 

Tak to na pewno. Ja myślę bardziej o pozywaniu lekarza który mi to wykonał. Czy jest tutaj na forum jakaś z Was która złożyła taką sprawę albo myśli o tym? Słyszałam, że powstają pozwy zbiorowe, sprawa podobno w stu procentach do wygrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Ja mysle o takim pozwie. Ale jak to wygrac chyba male szanse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poznan
23 minuty temu, Gość Marii85 napisał:

Ja mysle o takim pozwie. Ale jak to wygrac chyba male szanse. 

Podobno sprawa jest właśnie do wygrania. Są już kancelarie i adwokaci zajmujący się tylko tym tematem. Sąd jeżeli chodzi o narazenie na utratę zdrowia a nawet życia jest bardzo przychylny pacjentowi. Nie wiadomo ile takie sprawy potrwają ale na pewno warto nie popuścic tego lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

To dajcie znac przeciwko jakiu lekarzowi robicie, pewnie da sie polaczyc jakos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poznan

ja robilam u Agnieszki Majewskiej w poznaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85
40 minut temu, Gość gosc poznan napisał:

ja robilam u Agnieszki Majewskiej w poznaniu 

A co pani majewska na powiklania? Co mowi i proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poznan

Z tego co wiadomo z reportażu - nic. Ja nawet nie próbuje z nią rozmawiac bo raczej dobrowolnie nie przeprosi i nie zaplaci odszkodowania. Podobno ma juz kilka pozwów sądowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

No a ty dzwonilas do niej? Pokazywalas jej to? Jak ona sie ustosunkowala do tematu twarza w twarz? Ja ide w pon na usg i we wt na wizyte. Podstanowimy Z lekarzem czy usuwac juz czy czekac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc poznan

Nie dzwoniłam,bo ja nie mam żadnych powiklań. Na elastografii wychodzi wszystko okej póki co (zwykle usg nie jest w stanie tego ocenic) ale lekarz zaleca usunięcie bo podobno w kazdej chwili może się coś stać u kazdej z nas a oni nie mogą powiedziec kiedy albo zagwarantowac że akurat w danym przypadku będzie dobrze. Nie widzę potrzeby rozmawiania z nią,bo wystarczająco już zepsuła jak nie w moim przypadku to w wielu innych i naraża nas na ogromne koszty związane z wizytami u lekarzy i usuwaniem tego. Co może powiedziec prosto w twarz? Pewnie się wszystkiego wyprze jak do tej pory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii85

Moze i tak. Ja mojego zapytalam wprost. We wtorek bede po kontroli to dam znac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×