Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość karokarokarooo
bucaresti@wp.pl łapcie dziewczyny :) udzielałam się, później przestałam z braku czasu ale na fb chętnie dołączę:) termin 14-21 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karokarokarooo NIE KOJARZE! a teraz nagle chcesz sie udzielac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załoze sie z e teraz znajdzie sie z 10 lipcowek ktore nagle to chca dolaczyc czytaja ale sie nei udzielaja i z pewnoscia nie jedna cos nabluznila na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karokarokarooo możesz udzielać się na tym forum, ale by dostać się na zamknięte musisz zdobyć nasze zaufanie a to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karokarokarooo niestety też nie kojarze możesz pisać na tym forum aby zdobyć nasze zaufanie:) jak już powiedziałam tylko zaczernione i sprawdzone osoby dostaną link. wszystkim które podały rozesłałam wiadomości jakby były jakieś problemy z rejestracją lub z działaniem forum prosze pisać na moją poczte z której były wysyłane wiadomości lub na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, ale zanim będziedz rozsyłała, sprawdź też czy w niebieskim nicku nie ma jakiejś literówki, bo wiadomo "goście" lubią się podszywać i może róznica być 1 literce, albo tak jak wczoraj zamiast w madźź było ż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nowym forum żeby zobaczyć temat dzień dobry trzeba wejść w temat "forum testowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny tak jak wczoraj oznajmilam juz nie jestem madźź tylko madźźź o jedno ź wiecej bo ktos sie podszywal ;/ juz nie maja co robic tylko sie podszywaja jakies ściery ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×