Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Hej dziewczyny :) widze, ze ktos nie ma swojego zycia i bardzo mu sie nudzi, no ale coz takie zycie :) U mnie samopoczucie dobrze jak zawsze i oby tak do konca :) Wczoraj poczulam mojego malucha jejku jakie to swietne uczucie :) Jestem przeszczesliwa :) Mama sie przeprowadza i musialam zabrac chyba z 10 worow ciuszkow dla malucha, teraz czeka mnie mega przebieranie w laszkach :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jeszcze ruchów nie wyczuwam, czekam z niecierpliwością, ale domyślam się że to wspaniałe uczucie :) * a grzebanie w malutkich ciuszkach to też fajna sprawa :) Karolina 10 worów to masz zajęcie na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
sory karolina ale uwazam ze dla swojego dziecka i w dodatku niemowlaka nie powinno sie zakladac uzywanych rzeczy, troche to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
a na ruchy to nie za wczesnie? na bank to jelita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyHa witamy! Ja mam termin na 27.07 więc jesteśmy na podobnym etapie :) Jak c**przebiega ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam że pierwsze ruchy dziecka można wyczuć między 16 a 22 tyg ciąży więc całkiem możliwe że to nie ruchy jelit tylko dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie ubranek używanych to wszyscy tak robią bo dzieci szybko rosną i nie ma sensu kupować nowych bo takie małe dziecko nie zdąży zniszczyć. oczywiście trzeba je wyprać, ewentualnie wygotować dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
eniek bez obrazy ale ten wozek wyglada jak jakis cyganski :D strasznie duzy, pewnie ciezki a do tego wszystkiego w nim wiele kojarzy mi sie z takim co beznomni w nich wozą swoje szpargaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
marcysiia ale swiadmosc ile dzieci wczesniej chodzilo w tych ubrankach mnie przeraza, nie wiadomo czy ktos tego nei kupil na ciuchach, fefe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
maarcysiaa nie chce sie klucic ale nie moge sobie tego wyobrazic by moje dziecko chodzilo w jakis uzywanych lachach :( jesli decyduje sie na urodzenie tzn ze mnie stac na nie-czyli cala wyprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja j.e.b.i.e z was hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o zasobność portfela tylko o zdrowy rozsądek łachy to ubrania zniszczone które najlepiej od razu wywalić ale są też ubranka jak nowe użyte raz czy dwa i było by głupotą nie użyć ich ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathetina90
sory ale dla mnie glupota jest zajsc w ciaze, urodzic i ubierac dziecko w uzywane ciuchy a juz nie wspomne o kupowaniu uzywanego wozka-to jest obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
co? kto chce kupić używany wozek? nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek jak dla mnie wózek wygląda dobrze. Ma wszystko co potrzebne przy stosunkowo niskiej cenie. Poszukaj opinii czy jest wygodny i czy nie rozleci się szybko ;) * Dziewczyny co chwilę wyskakuje mi błąd serwera i do tego te beznadziejne wpisy... zalatujące wiochą Gdzie się wyprowadzamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Ja sie nie wyprowadzam, nie boje się Orange jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eniek ehhh cisnie mi się cos na usta wcale nie miłego dzieczyno tak mi cię szkoda,ze nawet cie nie skrytykuje, zycie samo cie ukaralo ta ciązą i ukarzesz sie sama jeszcze bardziej jestes w beznadziejnej sytuacji,niedojrzała panienka w ciazy niechcący jak wile innych z tego forum tez mialam niewiele lat bo 20 jak urodziłam ale wasz poziom pozostawia wiele do zyczenia nie chce sie nawet myslec jak wy wychowacie te wasze dzieci? na kogo? patologia rodzi patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje że sie dalej podszywają.. Jestem długo na forum i wiem jak piszecie i widze ze to nie wy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic przeciwko ubrankom po kimś taki maluszek rośnie a wydamy na ciuszek 50-60 i co pobędzie w nim miesiąc i do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek masz rację. Ale ja mam w d... tych debili :P Każdy ma prawo do szczęścia a dziecko to prawdziwy skarb, CUD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
dziewczyny te beznadziejne dwa ostatnie wpisy to nie moje!!! coś się porobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jest żałosne podszywać się pod kogoś. Co chwile jakieś błędy wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też zabezpieczyłam hasłem :) teraz jestem gość_Sylwia ( dawno gość_S) PAMIĘTAJCIE :)))) Eniek znamy się już jakiś czas więc wiemy kto jaką ma kulturę... Witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś można było tu porozmawiać i powiedzieć o własnych problemach i jak napisałam z początku ile mam lat i w ogóle to nikt mnie nie oceniał i nie skreślał a teraz... A z tego co wiem i pamiętam nie jestem tu sama w wieku 18 lat lub 19 ale widze że tylko mnie oceniacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Eniek ale tylo ty z tych 18stek zachowujesz sie jak guwniara w wieku dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć. Dzięki za informacje. Długo zamierzasz sie anonimie podszywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×