Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SmOkeGanja

Mój chłopak nie chce już ze mną być

Polecane posty

Gość SmOkeGanja

Cześć mam 17 lat a moj chłopak 18 jesteśmy ze sobą 2 lata i 2 miesiące. Przez pól roku byłam w Chicago a on przez ten czas na mnie czekał. Gdy wróciłam zaczęliśmy być ze sobą jego zdaniem a moim zdaniem było odwrotnie. Napisałam do mojego byłego chłopaka ze go kocham i tęsknię za nim. Moj chłopak zrobił mi o to awanturę ale ja jeszcze wtedy go nie kochalam. Oklamywalam go bo wiedziałam ze jak się dowie prawdy to ze mną zerwie. Bałam się rozstania z nim dlatego go oklamywalam. Miałam zakazy nie mogłam pisać z kolegami, nie mogłam nosić bluzek z dekoldem, nie mogłam chodzić w krótkich spodenkach, nie mogłam wychodzić na dwór z koleżankami miałam zakazy na wszystko sprawdzał mi laptopa telefon i iPoda czy z nikim nie pisałam albo z kim pisałam i o czym nawet nie mogłam podpisać z koleżanka na temat prywatny bo on to wszystko czytał. Pare miesięcy temu zerwał ze mną poznałam innego chłopaka który mówił ze mnie kocha a tak naprawdę bawił się mną. On mi cały czas to wypomina i mówi do mnie ze mam w********ac do niego. Ostatnio były napisał do mnie to mu napisałam ze ma do mnie nie pisać bo rozwala mi związek gdy moj chłopak się dowiedział ze odpisalam mu to zrobił awanturę i ze mną zerwał. On ostatnio tez bardzo kłamie i ja nic się na ten temat nie mogę odezwać. Nie wiem co mam zrobić bardzo go kocham i chce z nim być. Ale nie wiem jak mu powiedzieć żeby dał mi ostatnia szanse. Jeszcze mam depresję i on mnie zostawił. Pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×