Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIONELLE opinie

Polecane posty

Gość ala89
Hej. Już przez tydzień biorę tabletki dionelle i jak narazie jest w porządku. Mam tylko jedno pytanko. tabletki te trzeba zacząć brać w pierwszym dniu miesiączki. i tak też zrobiłam. Już minął ponad tydzień a okres mi nie zanikł.(a trwa u mnie od 4 do 6 dni) Czy tak ma być i zniknie W KONCU po jakimś czasie, czy jednak jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lek jest moim pierwszym :p Przyjmowałam Go tak jak było opisane w ulotce...apetytu dodatkowego nie miałam, waga jaka była taka jest, żadnych bóli podbrzusza, żadnego bólu piersi (nadmiar mógłby wejść w cycki :) ) Jedyna Jego wada to taka, że po skończonej miesiączce, chyba ze 2 tyg chodziłam jeszcze z plamieniami. MAsakraaaa!! Kiedy skończyło mi się opakowanie..dwa dni chodziłam z takim silnym bólem głowy, że w ogóle nie pytajcie (nie wiem czy można zgonić na to brak zażywania tabletek).W najbliższym czasie mam wizytę u ginekologa...idę po kolejne opakowanie...5. dzień minął od zaprzestania łykania ...czekam na okres (co bardzo mnie denerwuje). Na teście jedna kreska..więc ciąża wykluczona..ale i tak strach jest :p POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpoczęłam już 5 opakowanie Dionelle, cera się poprawiła ale przybrałam na wadze, czasami mam zawroty głowy - nie wiem czy jest to z tym związane włosy nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamm
Kończę trzecie opakowanie, plamienia mam cały czas i zaczęło mi wypadać sporo włosów (na szczęście w moim przypadku akurat to jakoś bardzo nie przeszkadza), a cera na początku bardzo się poprawiła, a teraz jest taka sobie, lepiej niż było, ale bez rewelacji ;). Jutro idę do lekarza i dam znać jeśli dowiem się czegoś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Biorę już 4 opakowanie Dionelli i ogólnie jest dobrze, lecz mam zwiększony apetyt, zwiekszyly mi sie piersi . Wagę utrzymuje ta samą ale są momenty ze chudnę. Mam pytanie jak wygląda u was miesiączka bo u mnie jest regularnie dzięki tabletka choc bardzo słaba i krótka. Do tego towarzyszy bół pleców i okolic podbrzusza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy odczuwacie ból podczas stosunku ? Zaczeło się to od końca 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) co do tabletek Dionelle jestem zadowolona, brałam je 2 mies po czym przestałam ponieważ były mi chwilowo niepotrzebne. Wcześniej brałam tabletki Teenia po których jakiekolwiek lekkie muśnięcie, dotknięcie piersi naprawdę bolało, pogorszyła mi się cera, głowa z dnia na dzień bolała bardziej. Ginekolog mówiła mi że Dionelle mają mocniejszą dawke więc możliwe że głowa będzie mnie bolała jeszcze bardziej natomiast na cere pomoże. No i miła rację, nie było widać od razu efektów ale naprawdę byłam zadowolona i właśnie do nich wróciłam już 3 dzień biorę więc mam nadzieję że wszystko będzie jak najlepiej: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stosujecie dionelle? :) dostałam okres we wtorek więc wzięłam 'wtorek' z pierwszego rzędu, potem pokolei aż do ostatniej tabletki - z 3 rzędu. Czyli zostanie mi 'poniedziałek' czyli właściwie pierwsza tabletka - 1 rzadek i ją przyjmę jako ostatnia, to dobrze? Trochę się denerwuje. Osobiście czuje się naprawdę okej póki co, zaczynam dziś 14 tabletki i tylko bolą mnie piersi, ale znośnie i lekkie leczenie poza tym oki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od dłuższego czasu i jestem z nich zadowolona. Boleśnie przechodziłam miesiączki i ciągle coś mnie wysypywało - od kiedy biorę te tabletki nie mam już takich problemów. Na wadze też nie przybrałam, chociaż skrycie liczyłam na kilka kilogramów wzwyż, bo jestem za chuda:/ Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phadesse
Biorę już 1,5 opakowania. Pierwszy miesiąc super! Zero skutków ubocznych. Ale teraz zaczynam odczuwać efekty brania tych tabletek... Mam strasznie nabrzmiałe i bolące piersi, stałam się bardzo nerwowa wobec najbliższych. Poza tym ogarnia mnie ciągłe zmęczenie i niechęć do życia. Każdą możliwą chwilę najchętniej spędziłabym w kącie, zalewając się łzami. Nie wspomnę już o moim libido, które spadło do zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę dionelle już pół roku i żadnych skutków ubocznych.Ogólnie biorę tabletki antykoncepcyjne od wielu lat i zawsze czuje się tak samo czyli bardzo dobrze to wszystko zależy od organizmu i każde jedne tabletki trzeba brać 3 miesiące żeby móc się wypowiadać na ich temat więc się nie poddawajcie.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez libido spadło strasznie;( nie czuje sie podniecona często nawet w trakcie stosunku( bez względu na usilnie starania mojego partnera). Do tego płaczliwość, stany...hm... Depresyjne(?), suchości pochwy(!) mimo ze pół roku temu wystarczyła mi chwilka by byc 'gotowa' do igraszek. Strasznie wpływa na psychikę taka diametralna zmiana- z nimfomanki na oziębłą 'kłodę' :( chyba czas na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie brania 2 opakowania. I właśnie mam taki problem bo zostały mi 4 tabletki z tego listka a dostałam plamień i to bardzo bolesnych... Nie wiem czy to normalnie. Mogłaby mi z Was któraś tu doradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja biorę Dionelle już ponad pół roku. Niestety w małych miastach są one niedostępne i trzeba czekać aż sprowadzą je do apteki, co niestety podwyższa też ich cenę (31zł). Ja kupuję w większym mieście - w Bydgoszczy, gdzie studiuję. Płacę 19,90 zł za opakowanie. Jak dotąd są skuteczne, cera bez skazy, tylko włosy zaczęły wypadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamil
to gowno przepisali mojej dziewczynie , czytajac wasze opinie wynika ze lek jest szkodliwy dla zdrowia a lekarze sa skrajnie nie odpowiedzialni , jedna zwas powiedziala , ze in dluzej to bierze tym bardzej gorzej sie czuje prdzej to jest lek na wyniszczenie niz na leczenie albo na aborcje predzej ...... z czalym szacunkiem wasi pseldo ginekolodza sa skrajnie nie odpowiedzialni a lek powinien byc wycowany z obiegu .... to normlane w bylym kraju ukaldu warszawskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
Na kazdego tabletki dzialaja inaczej. Biore je 4 miesiace i nie mam zastrzezen oprocz tego ze ciezko je dostac, musze zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka92rr
ja brałam przez 3 lata novynette. To były moje 1wsze antykoncepcyjne tabletki i byłam z nich zadowolona. (na poczatku waga poszła w góre ale szybko sie unormowało wszystko, pare wyprysków ale za to potem cera była idealna) a teraz miałam przerwe i lekarz dał mi własnie te donielle... jak dla mnie tragedia dziewczyny, nie wiedziałam, że jest cos takiego jak złe samopoczucie po tabletkach :) jednak jest... czułam sie strasznie, mialam doła, płakałam bez powodu i byłam na wszystko zła. odstawiłam je po 15 dniach brania. ide do lekarza po moje novynette :) pozdrawiam czytelniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234
Dzisiaj mija 12-sty dzień odkąd biore Dionelle. Nie ukrywam, że czuję się niemrawo. Zastanawiam się, czy to, że dosyć słabo się czuję, bóle żołądka, wzdęcia i nieładnie mówiąc 3 dzień z zrzędu "sraczka" jest ich wynikiem, troszkę się obawiam. Ma ktoś może podobne objawy? Być może coś źle jem, tylko, że to nie ustępuje od czwartku, dzisiaj jest niedziela. Proszę o pomoc, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również biore drugi dzień tabletkę dionelle póki co jest ok :) a miałam też niesamowitego stresa ! ponieważ są to moje pierwsze w życiu tabletki, również boje sie o wagę czytając inne opinie o innych tabletkach dziewczyny przytyły aż do 10-15 kg . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234
Witam, pisałam wcześniej o skutkach ubocznych jakie u mnie występują. Ból brzucha,wzdęcia mdłości, ciągłe latanie do toalety ostatnio nawet uporczywy ból piersi. Zastanawiałam się czy może powodem jest to, że wypiłam troszkę za dużo alkoholu, lub coś źle zjadłam, że być może to jakaś grypa żołądkowa. Pod koniec pierwszego opakowania w sumie praktycznie oprócz "nietykalnych piersi" wszystko minęło. Nie wspomnę o cerze, która jest prawie idealna (już po pierwszym opakowaniu). Dostałam normalnie miesiączke, było wszystko ok. Cieszyłam się, bo myślałam, że organizm po prostu musi się przyzwyczaić. Niestety zaczęłam drugie opakowanie, po dwóch tabletkach znów czuję to samo. Non stop wzdęcia, ciągłe wizyty w toalecie i mdłości. Znów mi słabo, najbardziej po tym, jak zapalę papierosa. We wtorek idę do lekarza zmienić tabletki. Już dłużej tego nie wytrzymam, bardzo bym chciała czuć się w koncu normalnie. Nie polecam nikomu takich męczarni. Do wtorku, jeśli dam radę będę kontynuowała to opakowanie by nie przerywać ciągłości zabezpieczenia. Pozdrawiam kobietki, jeśli macie inny wybór, polecam każde inne tabletki, to jest 4 rodzaj tabletek, które przyjmuję, po żadnych nie czułam się tak okropnie jak po tych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa922
Ja biorę już 7 opakowanie i jestem bardzo zadowolona, wszystko zależy od organizmu, mi akurat super pasują, waga bez zmian, cera się poprawiła, miesiączki skąpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zostały dwie tabletki z drugiego blistra. Na samym początku miałam straszne wahania nastrojów, wzdęty brzuch, ale po 1 opakowaniu wszystko sie unormowało. \Cera troche mi się pogorszyła, ale nie jestem pewna czy to od tabletek. No i apetyt jakby mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, za dwa dni zaczynam drugie opakowanie. Praktycznie wszystkie dolegliwości już mi minęły ale miałam problem z cerą (plamy i wypryski), bardzo bolały mnie piersi,miałam ogromny apetyt i przytyłam z 1.5kg, przez dwa dni bardzo bolały mnie nogi (mam żylaki) i okres miałam prawie przez cały czas brania ich. Pani doktor ostrzegała mnie jednak, że mogę mieć pewne dolegliwości, które miną i miała rację. Okres dostałam po 2 dniach od zakończenia blistra i pierwszy raz od ponad roku przebiega normalnie (miałam ogromne problemy z regularnością i długością). Jak na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę 3 opakowanie. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to jedynie bóle głowy od czasu do czasu, zauważyłam też częstsze oddawanie moczu. Poza tym są w porządku i mam już recepte na kolejne miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dionelle sa dobrymi tabletkami antykoncepcyjnymi nie mam zadnych skutkow ubocznych dobrze sie czuje a jak czytalam wypowiedzi pan to zastanawialam sie czy brac bo sie przerazilam .Czuje sie super .Nie wierzcie wszystkim opinia bo na kazda kobiete tabletki antykoncepcyjne beda dzialac inaczej.Pozdrawiam i bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę dionell od pół roku i jest ok, przedtem miałam spralkę i miałam ogromne krwotoki co skończyło si.e anemia i chorobami....teraz okresu nie mam praktycznie wcale,w czasie przerwy w tabletkach lekkie plamienie 2-3 dni, jak dla mnie rewelacja, a poza tym wszystko ok, głowa nie boli i nie tyję.Na początku pierwsze dwa miesiące bolały piersi dosyć mocno ,ale przetrzymałam to za rada doktora i przeszło, teraz biorę juz 6 opakowanie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam dionelle przez 5 miesięcy, do czasu kiedy przy ostatnim odstawieniu na 7 dni zaczęły mnie strasznie boleć dół plecow. Postanowiłam je odstawić. Dzisiaj jest 3 dzień po odstawieniu, a ja czuje sie strasznie. Ból pleców minął, ale ból brzucha silny, ciągle zawroty głowy, mdłości, brak apetytu, nie dam rady funkcjonować, chodzić do pracy, bo nie mam siły. Jutro ide do lekarza internisty, zrobić badania, no a następnie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelineEveline
Witam. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Dionelle. To moje pierwsze tabletki anty. Co zaobserwowałam? W sumie dużo tego nie ma. Na samym początku, miałam z rana okropne mdłości, które trwały do dwóch godzin z przerwami. Dało się wytrzymać :)Jednak nie jestem do końca pewna, czy to przez tabletki czy po prostu przez miesiączkę. Jeżeli chodzi o cere..hmm mam wrażenie ze wyskakuje mniej tych syfów. Ale na razie szału nie ma. Może bedzie lepiej :) w końcu to pierwsze opakowanie. Pobolewał mnie tez brzuch jakoś półtora tygodnia przed końcem opakowania, i tak było ze dwa dni. Piersi są jakby trochę większe, co absolutnie mi nie przeszkadza :) Ale troszkę bolą :) I najgorsze co zaobserwowałam jest to, że sutki strasznie mnie swędzą.. serio. Ale ogólnie na razie jestem pozytywnie nastawiona. Wykupie kolejne opakowania i bedę obserwować siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Eveline
Witam. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Dionelle. To moje pierwsze tabletki anty. Co zaobserwowałam? W sumie dużo tego nie ma. Na samym początku, miałam z rana okropne mdłości, które trwały do dwóch godzin z przerwami. Dało się wytrzymać :)Jednak nie jestem do końca pewna, czy to przez tabletki czy po prostu przez miesiączkę. Jeżeli chodzi o cere..hmm mam wrażenie ze wyskakuje mniej tych syfów. Ale na razie szału nie ma. Może bedzie lepiej :) w końcu to pierwsze opakowanie. Pobolewał mnie tez brzuch jakoś półtora tygodnia przed końcem opakowania, i tak było ze dwa dni. Piersi są jakby trochę większe, co absolutnie mi nie przeszkadza :) Ale troszkę bolą :) I najgorsze co zaobserwowałam jest to, że sutki strasznie mnie swędzą.. serio. Ale ogólnie na razie jestem pozytywnie nastawiona. Wykupie kolejne opakowania i bedę obserwować siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaass
Krew mnie zalewa jak czytam te wypociny, skutek uboczny za skutkiem ubocznym i co niektóre jakby nie jarzyly co jest przyczyną. Rozumiem pierwszy miesiąc bo do organizmu dajemy dawkę hormonu, ale któryś cykl z kolei i wpieranie, że tak ma być? Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×