Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIONELLE opinie

Polecane posty

Gość gość
Jestem po pierwszym opakowaniu i pod koniec brania miałam niezłe rewolucje. Bol brzucha i w krzyżu takie, że zwijałam się w kłębek :-/ 3 dni wycięte, z pracy L4.. Dziś dostałam krwawienie z odstawienia i powoli ból brzucha mija. Ale to, co przeżyłam w tzw. napięciu przedmiesiączkowym, to ostatni raz takie coś miałam chyba w podstawówce :-/ Może przy drugim, trzecim opak. by sie unormowało, ale dziękuję za eksperymenty na moim organizmie. Dodam też, że biorę na stałe betablokery na zbicie pulsu, a przy Dionelle znów tętno zaczęło mi wariować. Generalnie chyba zrezygnuję z tabeletek całkowicie. To nie dla mnie, mimo że kilka lat temu brałam je regularnie (wtedy Yasminelle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do sprzedania 3 opakowania Dionelle. Cena za opakowanie - 20 zł. Termin ważności - 2017 rok. Zainteresowane proszę o kontakt na maila: asiunieczek13@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDxomi
ja biore juz 1 opakowanie, niby od nich ma sie apetyt, a ja jak tylko je wieczorem zjem to nie chce mi sie juz wgl jesc. Przez nie juz nie mam praktycznie ochoty na sex, mam rozne delikatne wahania nastroju ( ale w sumie zawsze tak mialam) , piersi w sumie tez mnie bola, ale jak tylko sie pokocham z chlopakiem to przestają xd czy dzialaja to mysle , ze tak, chcoiaz wolimy konczyc poza moim cialem dla psychicznego spokoju. mam nadzieje ze zadnych negatywow juz nie bedzie :D zastanawiam sie nad jakimis witaminami, ale nie wiem jakie sa najlepsze, cos polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) mam na zbyciu 3 opakowania tabletek anty Dionelle gdyż sama zrezygnowałem z antykoncepcji hormonalnej. Data ważności 2017 rok więc jeśli ktoś obecnie bierze bądź ma wykupić w aptece może skorzystać i zaoszczędzić trochę pieniędzy . :) cena 50 zł za 3 opak. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Dionelle od 10 miesięcy i jestem zadowolona. Słabszy trądzik, okres trwa 3-4 dni (tylko w drugi dzień jestem osłabiona i mam bóle brzucha i kręgosłupa, ale to i tak o wiele lepiej niż przed pigułkami, wtedy umierałam przez tydzień), biust rozmiar większy. Zwiększył mi się również apetyt i miałam nadzieję, że (w końcu) przytyje ale przez 10 miesiecy wysokokalorycznej diety i brania tabletek przytylam tylko 2 kg, które i tak poszły w biust i biodra. U mnie wystąpił również wzrost libido (może właśnie dlatego nie przytylam bo spalam kalorie ;)). Ogólnie jestem bardzo zadowolona, żadnych powikłań, skutecznie zapobiegają ciąży mimo, że nie stosuję żadnej innej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tabletki dionelle to pierwsze w moim zyciu i jak na razie jestem z nich zadowolona-naczytalam sie i nasluchalam o tej antykoncepcji hormonalnej tyle ze huhu :) ale teraz jestem w polowie pierwszego opakowania i musze stwierdzic ze przez pierwszy tydzien bylam troszke bardziej nerwowa, dodatkowo bolaly i urosly mi piersi. Ale teraz (bodajze 14 dzien) bol jest znosny i z dnia na dzien maleje, jestem spokojna i apetyt w normie (co mnie bardzo cieszy). Jedyne co mi sie nie spodobalo to wystapienie grzybicy (sama "zdiagnozowalam" ale to chyba to, ale zlozylo sie na nia kilka innych czynnikow), przez co moj stosunek byl bolesny szczegolnie w jednej pozycji. Ale ogolnie to jestem zadowolona, najbardziej sie balam ze mnie strzeli i z choleryczki zmienie sie w jeszcze wieksza ;) ale nie na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na końcówce pierwszego opakowania. Nigdy do tej pory nie brałam tabletek więc bałam się ich skutków ubocznych. Na początku było ok, wszystko bez zmian-tak mi się wydawało- bo włosy znajdowałam wszędzie w dużych ilościach. Teraz doszły do tego wahania nastrojów, nadmierny apetyt wieczorami (choć przez cały dzień mogę nic nie jeść) i wzrost wagi ciała o 3 kg :(( co dodatkowo mnie stresuje i zaczynam drastycznie ograniczać jedzenie. Nie wiem jak będzie wyglądała miesiączka (nigdy nie miałam z nią problemów, 3 dni i koniec) Zastanawiam się, czy brać dalej i czekać na przyzwyczajenie organizmu, czy odstawić, bo jesli w tym tempie będę przybierać na wadze bardzo ograniczając jedzenie to dla mnie będzie MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam na razie jest ok. Ale rozwala mnie jak niektórzy sie emocjonują i nakręcają. Ten typ tabletek jest brany z dwóch rożnych powodów jeden to antykoncepcja a drugi to choroby typu policystyczne jajniki nie trzeba być lekarzem zeby sie domyślić ze inaczej zareaguje na nie zdrowa kobieta a inaczej taka która ma podwyższony poziom androgenów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kończę brać 2 opakowanie i jestem zadowolona. Przez pierwsze dni pojawiały się delikatne plamienia i ale minęło i żadnych innych dolegliwości nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam 2 op Dionelle termin do 06.2019 Cena 20zl /op paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Od niedawna zaczęłam brać Dionelle i kończę pierwsze opakowanie. Moje wrażenia ? Na początku było nawet spoko, jednak po tygodniu nadal krwawilam i miałam straszne bóle w podbrzuszu, które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Do tego tkliwe piersi, ogólne osłabienie i mdłości. Przez ten czas brania praktycznie nie ruszałam się z łóżka (na szczęście miałam wakacje) :D jak dla mnie to ja już dziękuję tabletkom. Chyba nie warto się tak katować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któraś z was przyjmuje tbaletki dionelle chciałabym poznać wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od dwóch lat. Ogółem waga u mnie się nie zmieniła. Pomogła za to na trądzik, mimo że i tak zbyt wielkiego nie miałam. Piersi nieco urosły i zwiększyła się wrażliwość sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was zauważyła przy pierwszym blistrze siniaki na nogach? jestem pewna, że nigdzie się nie uderzyłam, a pojawiło się ich kilka na jednej i drugiej nodze. jestem po 5tej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam o nich ale osobiscie nie stosowalam.. zostaje wierna mojej belarze :D do kolezanki nademna nie wydaje mi sie by siniaki byly powodem brania antykoncepcji.. tez tak kiedys myslalam a okazalo sie ze mam anemie i to przez nia siniaki... zrob sobie morfologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę te leki. Dopiero 5 dzień. Również mam tkliwe piersi, ale czy któraś z Was zaczęła brać tabletki w 2 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie.. zauważyłam wypadające włosy :( czy macie jakiś pomysł,jakieś maseczki na włosy ,lub witaminy, które pomogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olqq

Zażywaj skrzyp polny 🙂 ja jestem na końcówce drugiego blistra, główny skutek uboczny to bolące, nabrzmiałe piersi, mam nadzieję że to minie 😕 faktycznie byłam też rozdrażniona i  huśtawka nastrojów towarzyszy mi jakiś czas ale dopiero czytając komentarze powiązalam to razem! Miesiączka była skąpa, trwała 3 dni i narazie to tyle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

W moim przypadku tabletki Dionelle (oraz tabletki o identycznym składzie Jeanine) wywołały wiele skutków ubocznych i absolutnie nie mogę ich polecić. Przede wszystkim absolutnie popsuła mi się cera - dostałam trądziku (w wieku 28 lat), w sytuacji gdy nigdy nie miałam takich problemów do tego bardzo zaczęły mi wypadać włosy (garściami). Przez 2 pierwsze miesiące stosowania pojawiało sie plamienie w środku cyku co bardzo obniżało moje samopoczucie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

5 marca moja  45 letnia żona zmarła  po miesiącu przyjmowania tabletek Dionelle . Objawy podobne nabrzmiałe piersi,chuśtawka nastroju itd.

Śmierć przyszła nagle i bez wcześniejszych objawów .Wcześniej nie chorowała .Poszła do jednego ginekologa i okazało się ,ze ma dwa mięśniaki 2 i 3 cm.Za miesiąc poszła do drugiego ponieważ ten pierwszy nawet nie dał jej wyników badań a wyszła tylko z paragonem i informacją ,ze trzeba obserwować.  Za pół roku  następna wizyta i jak się powiększą to wycinka macicy.Drugi ginekolog już stwierdził po miesiącu że są trzy mięśniaki i w innych rozmiarach . Przepisał tabletki bo można tabletkami wyleczyć.Zakrzepica  mózgu i rozległy wylew bez żadnych wcześniejszych objawów.26 lutego  ok godz. 15 zaczęła ją boleć głowa i wymiotowała .Myślała ,ze ma wirusa bo w pracy wszyscy chorzy .Następnego dnia rano poszła na  6 do pracy o 8 straciła przytomność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sak

Biorę pierwsze opakowanie Dionelle. Oto skutki uboczne, które u mnie wystąpiły:

1) przyrost masy ciała (+2 kg w 2 tygodnie)

2) agresja i obniżony nastrój

3) bardzo silne nudności na zmianę z niepohamowanym apetytem 

4) uczucie odrealnienia 

Jeśli skutki uboczne będą się utrzymywać lub nasilać, to rzucam tabletki. Nie zaobserwowałam ani spadku libido, ani obrzmienia/bólu piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprzedam jedno opakowanie tabletek dionelle za 15zl ważne do 10.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Wręcz przeciwnie,odkąd zaczęłam brać te tabletki włosy przestały wypadać i rosną nowe baby hairki☺😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualne?
Dnia 20.12.2019 o 13:18, Gość Gość napisał:

Sprzedam jedno opakowanie tabletek dionelle za 15zl ważne do 10.2020

Aktualne? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ,dalej aktualne 

19ratuszka97@gmail.com napisz jeśli jesteś zainteresowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×