Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodka74

Boksowanie dla kobiet Co sadzicie

Polecane posty

Gość jagodka74

Czesc, od 6 miesiecy uczeszczam na boks. Kondycja i figura bardzo mi sie poprawila nie mowiac juz od zzuceniu zbednego sadelka. na dzien dzisiejszy trenuje tylko aby utrzymac figure, nie mam potrzeby juz sie odchudzac. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego spedzania czasu na boksie. Oczywiscie cwicze pod okiem instruktora poniewaz do techniki jest mi napewno jeszcze daleko. Uwazam ze to swietny sport...juz moja 3 letnia coreczka wie ze mama jedzie na boks po poludniu kiedy tata przychodzi z pracy. To mi uswiadomilo tez ze cwicze dla moich dzieci...chce aby wiedzialy ze cwiczenia, boks to dla ich zdrowia i nabrania pewnosci siebie... Nie wiem jak jest w Polsce mieszkam w USA i mam 5 minut z domu na roweze aby dojechac do klubu czysto bokserskiego. Czy w Polsce dziewczyny cwicza boks czy to dalejj sport dla facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panisikorka
boks jest ekstra,niedawno zaczęłam swoją przygodę z nim i jestem zachwycona, ćwiczę razem z facetami, i powiem wam,że ja i inne laski ogólnie wszystko szybciej chwytamy,mamy lepszą koordynację, lubię takie treningi bo są intensywne i jeszcze hartują nie tylko ciało,ale i ducha, ja schudłam już 3kg :) co prawda biorę przed treningami figurę estraslim, więc oszukuję na spalaniu,ale jestem z tego dumna i zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampaalladyna
nie wiem czy branie figury extraslim albo jakiegoś innego spalacza na tego typu trening to dobry pomysł,bo prócz rozgrzewki nie jest to trening intensywny,przecież potem ćwiczy się ju tylko technikę.... coś mi tu nie pasuje.. raczej brałabym coś takiego tylko na aeroby,po co marnować skoro nie ma wystarczjącej intensywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie biore zadnych wspomagaczy, po prostu czysty boks i okazalo sie ze to byl strzal w 10-tke. Wiecznie szukalam jakis cwiczen a tu okazauje sie ze boks to najlepszy "dopalacz" po prostu czuje sie swietnie, nie mam problemu ze wstawaniem rano, kregoslup nie boli, miesnie jakies takie zwinne. U mnie tez duzo facetow ale przychodza juz dziewczyny. Klimat ciekawy i nie szukam juz motywacji...wchodze na sale a tam czeka cala motywacja...wlasnie ucze sie lewego sierpowego, zawijam bandarz na rece, rekawice i zabawa sie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×