Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Powiedzcie za co mnie tak Magda nienawidzi

Polecane posty

Gość prawiczandra92

Byłem na meczu. Tak nawiasem mówiąc to moja obecność tam musiała ją nieźle zszokować. Widocznie mnie rozpoznała i poszła ze znajomymi na trybunę po drugiej stronie boiska gdzie nie było nikogo i jarzyło słońce. Dlaczego ona mnie tak nie lubi? Ja jej nic złego nie zrobiłem, tylko chciałem z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale jej się nie dziwię, sama bym unikała takiego frajera. Widocznie nie jest głupia i naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodobałeś się. Zostaw ją w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona też nie jest jakąś zjawiskową pięknością. Mój kolega jak mu ją pokazywałem to powiedział 'Tobie się podoba a mnie nie'. Żaden mój znajomy szkolny jej nie kwalfikował w gronie super lasek, nawet nie wiedzieli że ktoś taki istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne. Odpuść. Poszukaj takiej, która nie będzie przed tobą uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory psychicznie laska go nie chce a ten dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cie nienawidzi za namolnosc i wieczne pisanie o niej na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Sraj na to ,nienawiść to choroba ,trudno żebyś leczył się za chorego ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj spotkałem w lesie na joggingu koleżankę Magdy, również o tym imieniu (może nie jakąś bliską ale jednak koleżankę) i ona mnie lubi bo pogadałem z nią chwilę i życzyła mi wesołych świąt a Magda się odemnie zdystansowała niewiadomo czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comrade Chandra
Tak nawiasem mówiąc marzę o takich sytuacjach jak dzisiejsza kiedy to spotykam dziewczynę na jakimś odludzi, rozmawiamy, znajomość się rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Są tematy które tak mnie dokumentnie walą ,tak mnie wiszą że aż muszę to jakoś zwerbalizować :D paradoks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A Ty bys sie nie zdystansowal do kogos kto Cie bez przerwy nachodzi wbrew Twojej woli ? Ty "tylko" chciales... Mieszkasz w bloku czy w domu ? Masz sasiadow ? A jesli jakas starsza brzydka kobu\ieta wymyslilaby sobie ze masz byc jej mezem i nachodzila Ciebie tak jak Ty nachodzisz te dziewczyny i bez przerwy pisala o Tobie topiki na kafe to bys jej nie znienawidzil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sojuz Apollo
Jesteś jak chorągiewka na wietrze, jeszcze niedawno popierałaś moje starania o Madzie i Werkę a teraz zmieniasz front? Ta sprawa jest zbyt zawiła by rzucać do niej lakoniczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie jestem jak choragiewka. Pokazuje Ci tylko jaki jest skutek Twoich zachowan. Prawo akcji i reakcji. A Twoje starania popieralam TYLKO I WYLACZNIE w formie zdania matuty. Tego oczywiscie nie masz ochoty robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pershing Fireball
Matura mi miała otworzyć drzwi do Madzi i Werki, jeśli się do niej przyłożę to będę miał moralne prawo czegoś u nich szukać - tak się umówiliśmy, proszę teraz nie zmieniać umowy, zresztą nic mnie już nie zawróci z drogi jaką obrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie bedziesz mial zadnych praw. Z matura bedziesz mial wieksze szanse. SZANSE a nie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę inaczej to zabrzmiało wcześniej ale niech będzie że szansę mi pozostają, pytanie teraz jak duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie licytuj sie ze mna. Chcesz robic mature - zrob. Nie chcesz robic - nie rob. Dorosly jestes. Twoj wybor , Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kolego, dziewczyny ktore probowales poderwac, uciekaly przed toba

 

to naprawde bardzo jednoznaczna ilustracja poziomu twojej atrakcyjnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×