Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola fasola

Teściowa chce decydować o naszym ślubie

Polecane posty

Gość Ola fasola

Hej. Wraz z narzeczonym panujemy ślub na lipiec 2014 roku. Rodzice chcieli zapłacić za nasz ślub zgodziliśmy się, jest nam to na rękę, bo zamiast płacić za wesele kupiliśmy sobie dwa mieszkania, które będą przerobione na 1 duże. Ma to być taki prezent od rodziców dla nas na start. Teściowa chce zrobić szopke, wymyśliła sobie, że mam mieć suknię z długim trenerem, welon, który będzie się ciągną po ziemi, bukiet do ziemi, a narzeczony ma być w smokingu. My chcemy stromy ślub i wesele, ja chce prostą sukienkę, bez welonu, narzeczony chce zwykły garnitur. Na mnie się obraził, a narzeczonego namawia na kamizelkę i muchę czego też nie chce. Nie wiemy już co robić. Powiedzie czy może faktycznie powinniśmy odpuścić i zrobić tak jak teściowa chce czy może jednak walczyć z nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne gimbusie. Ze dwa tygodnie temu twoja teściowa Alina skarżyła się w tej samej sprawie. Proponuję przepadać głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już wariatko zakładać takie tematy ! nie dalej jak dwa tygodnie temu pisała tutaj " Twoja teściowa" , którą oczywiście byłaś Ty ... udaj się do psychiatry, powinno pomóc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×