Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fundacja

Niewidoma Lessie poszukuje domu

Polecane posty

Gość Fundacja

Oddamy w adopcje kilkuletnią suczkę /owczarek Collie/. Sunia jest bardzo grzeczna, jest starszym pieskiem, bardzo tęskni za własnym domem i swoim własnym opiekunem. Nauczona czystości, chodzi na smyczy, łagodna wobec innych psów i dzieci. Bardzo zagubiona. Wyłącznie do domu. Nie do kojca. Mile widziany dom z ogrodem. Proszę o pozostawienie adresu mailowego lub nr tel. Sunia mieszka w okolicach Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tylko podbić bo niestety mam już dwa, niesforne psy. A jestem wielką fanką owczarków szkockich - miałam dwie dziewczynki i naprawdę szczerze, szczerze polecam. Bardzo ciepłe, rodzinne, opiekuńcze pieski. A może jakiś adres do strony fundacji? jakiegoś ogłoszenia ze zwierzętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fundacja
www.psy.centaurus.org.pl Nie podawałam, bo zależało mi, aby czytający skoncentrowali się właśnie na Niej, a nie na innych psach. Z adopcjami na niewidome psiny jest ciężko, tym bardziej w dobre warunki. Collie tam jeszcze nie ma :) Ale na dniach będą zdjęcia, a na już mogę wysłać na maila. Naprawdę POLECAM - to przekochana psina. PS. Dzięki za poparcie dla "małej" :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunia na pewno znajdzie kochający dom. Zresztą niewidome zwierzęta bardzo dobrze sobie radzą - babcia miała niewidomego pieska i nie było po nim widać za bardzo niepełnosprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fundacja
Mam nadzieje. Trzymamy za nią kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile sunia ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×